użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Ekonomika » Bank spółdzielczy
Bank spółdzielczy [wiadomość #22609] śro, 11 luty 2009 00:35 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Gosc jest aktualnie niedostępny Gosc
Maniak
ARiMR ogłosiła 24 stycznia ogłosiła że na I kwartał 2009 roku przyznaje limity na kredyty inwestycyjne i klęskowe , ja jako sadownik potruchtałem do Banku jakiego? a, no mojego od dawien dawna polskiego spółdzielczego ale jakie było moie zdziwienie pani powiedziała niet dlaczego ,bo rada zdecydowała że w tym roku nie i koniec ,ale komercjiny kredyt jak najbardziej od razu udzielą!!! ,wiec pytam się dlaczego nie ,przecież ARiMR i tak wam dopłaca i wychodzicie na swoje ale oni nie i koniec Mad
Mad Mad po prostu jch nie rozumie, to poszedłem do innego spółdzielczego a tam że w następnym kwartale ,przecież przydzielili na I kwartał, coś mi się zdaje że jak bym miał znajomego w radzie nadzorczej to wtedy odrazu by mi dali, nawet za mnie wniosek wypełnili .A może ze mnie taki ileleń co nie wie gdzie szukać jak sądzicie po co są te BANKI?

[Uaktualnione dnia: śro, 11 luty 2009 00:38] przez Moderatora

Odczytaj wiadomość
Odczytaj wiadomość
Odczytaj wiadomość
Odczytaj wiadomość
Odczytaj wiadomość
Poprzedni wątek:Kto drożej sprzedaje mały czy duży gospodarż
Następny wątek:Ekonomia w sadownictwie
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]