użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Wózki widłowe » wózki widłowe Yale
wózki widłowe Yale [wiadomość #72699] nie, 04 marzec 2012 00:09 Przejdź do następnej wiadomości
siulebule jest aktualnie niedostępny siulebule
Początkujący
witam
czy ktoś użytkuje takie wózki? jak z awaryjnością, co pada? jak dostępnością i cenami części?
Odp: wózki widłowe Yale [wiadomość #72725 (odpowiedź na #72699) ] nie, 04 marzec 2012 12:27 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
decosta jest aktualnie niedostępny decosta
Zaawansowany
Nie mam tej marki wózka ,ale myślę ,że pada operator wózka z powodu przemęczenia Laughing .
Odp: wózki widłowe Yale [wiadomość #72993 (odpowiedź na #72725) ] czw, 08 marzec 2012 07:03 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Hetmanpolny jest aktualnie niedostępny Hetmanpolny
Początkujący
Ja ma 2 takie wózki i jak narazie jestem zadowolony jedynie co to dopiero po 9000 tyś motogodziń padła taka płytka elektryczna ale trzeba zauważyć że przy tym przebiegu awarie to już normalność
Odp: wózki widłowe Yale [wiadomość #98298 (odpowiedź na #72699) ] pią, 10 maj 2013 08:31 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Rykszasz jest aktualnie niedostępny Rykszasz
Nowy
jak nie ma takich wózków?! oczywiście że są Very Happy mam jeden Yale GLP 16AF - kupiłem używany w firmie Suret, na nowy jakoś nie było mnie wówczas stać, ale używany daje rade Smile jeśli chodzi o awaryjność to jest tak, jak z innym tego typu sprzętem, jeśli prawidłowo go eksploatujesz i dokonujesz przeglądów (najlepiej tam gdzie kupiłeś) to nie ma żadnego problemu, jeśli chodzi o cenę, to nie wiele mogę powiedzieć, ponieważ jak mówiłem mam używany więc cena jest ruchoma; ale zdecydowanie polecam tego typu sprzęt Smile pozdrawiam
Poprzedni wątek:Wózek elektryczny Clark
Następny wątek:Jaki wybrać wózek?
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]