użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Wózki widłowe » Wózek widłowy Suchedniów
Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #84388] wto, 04 wrzesień 2012 20:21 Przejdź do następnej wiadomości
kerii jest aktualnie niedostępny kerii
Nowy
Witam. Proszę o opinie na temat wózka widłowego Suchedniów, chętnie dowiedziałbym się o jego wadach i zaletach o ile takie ma. Zamierzam zakupić taki wózek ,nie ukrywam , że ze względu na cenę. Myślę ,że sprawdziłby się w małym gospodarstwie. Może ktoś z Was ma do sprzedania taki wózek w dobrym stanie. Dzięki
Odp: Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #84391 (odpowiedź na #84388) ] wto, 04 wrzesień 2012 20:58 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
szczypiorek jest aktualnie niedostępny szczypiorek
Maniak
Myślę że ten wózek ma dwie zalety jest tani w zakupie i tanie jak barszcz są do niego części, natomiast wypisać wady tego sprzętu nie starczyło by czasu Sad brak wspomagania, wiecznie krzywa karetka z widłami dzięki niesamowitej konstrukcji rolek ,u mnie były od linde notorycznie padające hamulce co w połączeniu ze zwierającymi się stykami tworzyło postrach przechowalni który był ni do zatrzymania dodam że przy zmianach biegów szarpał jak szalony.Posiadałem taki wózek kilka lat i pomimo tego że był trochę nowszy miał "elektronike" i parę części od bułgara to często żył własnym życiem Very Happy kilka razy miałem bliskie kontakty ze ścianami miarka się przebrała jak jeżdziłem w kółko po podwórku nie mogąc go zatrzymać aż w końcu stopił się hebel i wózek stanął.Według mnie rozejrzyj się za jakimś bułgarem cena podobna a ma mniej wad .
Odp: Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #84393 (odpowiedź na #84388) ] wto, 04 wrzesień 2012 21:21 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
froodo666 jest aktualnie niedostępny froodo666
Początkujący
Jeśli Pana interesuje mam do sprzedania Bułgara. Padnięta jest bateria ale moge dac namiar na nowa. 601 269 363
Odp: Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #84396 (odpowiedź na #84388) ] wto, 04 wrzesień 2012 21:47 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
kerii jest aktualnie niedostępny kerii
Nowy
Szczypiorek dzięki za opinię. trochę mnie ona przeraziła powiało grozą,jeżeli jest tak jak piszesz to chyba zrezygnuję z tego typu wózka. Do froodo666 ,może być Bułgar prawdę mówiąc rozpatrzę każą propozycję za niewielkie pieniądze, aby spełniał swoje zadanie.Jaka cena tego Bułgara i ile by kosztowała bateria, tak mniej więcej.
Odp: Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #84398 (odpowiedź na #84388) ] wto, 04 wrzesień 2012 22:10 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
ango4 jest aktualnie niedostępny ango4
Początkujący
mam dwa suchedniowy od lat trzeba o moi dbać i będą chodziły -proste tanie zwrotne .
Odp: Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #84401 (odpowiedź na #84398) ] śro, 05 wrzesień 2012 07:42 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Stefek jest aktualnie niedostępny Stefek
Zaawansowany
Ja mam taką samą opinię, jeśli się Suchedniowa szanuje to pojeździ. Zaletą nie do przecenienia jest dostępność części.
Odp: Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #84408 (odpowiedź na #84388) ] śro, 05 wrzesień 2012 12:04 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
zarpion jest aktualnie niedostępny zarpion
Zaawansowany
Nie jest to oczywiście współczesna technika ,ale użytkując taki wózek ze dwadzieścia lat specjalnych wad w nim nie widzę.Oczywiście można się czepiać ergonomii ,estetyki ,komfortu pracy ale podstawowe zadanie do jakiego służy jest dla mnie bez zastrzeżeń .
Nawiązując do jednej z wcześniejszych wypowiedzi
hamulce faktycznie nie rewelacja ale w starym Żuku były niemal identyczne i też wymagały częstych regulacji
szarpanie w elektroniku zdarza mi się ale w momencie kiedy napięcie w baterii spadnie do 16-18V
nie zdarzyło mi się żeby "złapały" styki
nie da się jezdzić po nie utwardzonym
warto zainwestować w dobry nawrotnik i hebel /znika większość problemów "elektrycznych"/
Reasumując jeśli zarżnięty złom - nie warto ,jeśli normalnie eksploatowany za obecne "pieniądze" można spokojnie polecić .
Odp: Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #84501 (odpowiedź na #84408) ] czw, 06 wrzesień 2012 22:00 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Magister jest aktualnie niedostępny Magister
Zaawansowany
Podobnie jak koledzy polecam, jeśli trafisz dobrą sztukę. Ładowałem polskim ww 3 komory po 100 t i jakoś to było nie ma rewelacji ale koszty zakupu i utrzymania znikome. Mój wózek nie był przerabiamy, styki
czasem łapały ale tylko gdy były zniszczone lub bateria siedziała

[Uaktualnione dnia: sob, 08 wrzesień 2012 21:05] przez Moderatora

Odp: Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #84853 (odpowiedź na #84501) ] czw, 13 wrzesień 2012 13:52 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
M4rian jest aktualnie niedostępny M4rian
Nowy
Jeśli to jest ww nowego typu ( rozdzielacz bułgarskim i przełącznik kierunku jazdy przy kierownicy), hamulce regulowane przy cylinderkach to śmiało można polecić:) Odnośnie płynnego ruszania to musi być wyregulowany prawidłowo stos węglowy, styki jak są odpowiednio wyregulowane i nie powypalane to nic się nie będzie sklejać. Jeśli się wypalą to można je podpiłować pilnikiem. Jeśli jest ktoś takim sprzętem zainteresowany to piszcie

[Uaktualnione dnia: czw, 13 wrzesień 2012 13:57]

Wózki widłowe [wiadomość #85013 (odpowiedź na #84853) ] pon, 17 wrzesień 2012 20:16 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
marwid72 jest aktualnie niedostępny marwid72
Nowy
Mam małe pytanie w tym temacie.Jakie wózki polecacie??? Chodzi tu o coś używanego.
Odp: Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #86113 (odpowiedź na #84388) ] nie, 14 październik 2012 18:23 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
micha jest aktualnie niedostępny micha
Początkujący
Suchedniów Cool tani wózek na prace w małym gospodarstwie sadowniczym na pewno wystarcz, ja ma taki kupiłem 10 lat temu z nowym aku i prostownikiem za 1200 zł, porobiłem śmieszne bajpasy w instalacje, hamulców nie ma, a wygląda jak by spad z księżyca, ale robi to co ma zrobić to dla mnie się liczy, ostatnio zainwestowałem w olej hydrauliczny, bo nie podnosił(chyba był jeszcze fabryczny, wytrąciła się Shocked Very Happy woda z niego czy coś), pękł mi łańcuch od Laughing wspomagania Laughing założyłem jakiś kawałek od wsk i śmiga. Puki bateria trzyma to nim robię, jak się skończy to kupię pewnie drugiego takiego samego tylko nowszego może ze wspomaganiem albo bułgara.
Z pracy jak wysłali na kurs wózków to był taki jak mój tylko na wspomaganiu, noi jakiś nowszy.
Bułgarów nieznam chodzi mi o wózki oczywiście Laughing ale ludzie też sobie to chwalą.
Odp: Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #89904 (odpowiedź na #86113) ] czw, 27 grudzień 2012 15:40 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
mareczek44 jest aktualnie niedostępny mareczek44
Nowy
podpowie ktoś gdzie można szukac częśći "elektrycznych" do tych wózków ??? Z góry dziękuje Smile
Odp: Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #89908 (odpowiedź na #89904) ] czw, 27 grudzień 2012 17:14 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
OM4x4 jest aktualnie niedostępny OM4x4
Zaawansowany
Mogielnica pow. Grójec. TEL. 509-098-224.
Odp: Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #93842 (odpowiedź na #89908) ] śro, 27 luty 2013 22:17 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Pakon jest aktualnie niedostępny Pakon
Nowy
Czy możecie polecić kogoś do serwisu, remontów poczciwych ww suchedniów? Okolice Grojca.
Odp: Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #93873 (odpowiedź na #93842) ] czw, 28 luty 2013 19:27 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Darek578 jest aktualnie niedostępny Darek578
Stały bywalec
Wiadomość wysłana na priv.
Odp: Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #94004 (odpowiedź na #84388) ] sob, 02 marzec 2013 20:10 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
wojtekx jest aktualnie niedostępny wojtekx
Maniak
Gdzie w okolicach Grójca mozna sprzedać stary akumulator od Suchedniowa? i za ile i ewentualnie cały wózek?
Odp: Wózek widłowy Suchedniów [wiadomość #94474 (odpowiedź na #94004) ] nie, 10 marzec 2013 12:54 Przejdź do poprzedniej wiadomości
dareks55 jest aktualnie niedostępny dareks55
Stały bywalec
wojtekx napisał(a) dnia sob, 02 marzec 2013 08:10

Gdzie w okolicach Grójca mozna sprzedać stary akumulator od Suchedniowa? i za ile i ewentualnie cały wózek?

pytaj tutaj:Mogielnica pow. Grójec. TEL. 509-098-224.-koles spoko.
Poprzedni wątek:wózek widłowy STILL RX 50 - ustawienia zegara pokazującego godzinę
Następny wątek:Naprawa ładowarki/prostownika
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]