użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Ceny środków produkcji » Wybór dostawcy energii elektrycznej
Wybór dostawcy energii elektrycznej [wiadomość #71255] pon, 13 luty 2012 17:51 Przejdź do następnej wiadomości
michu jest aktualnie niedostępny michu
Stały bywalec
Jako mieszkaniec Wielkopolski korzystam z usług ENEI. Słyszałem, że wiele firm w Poznaniu zmienia dostawcę, bo ceny oferowane przez konkurencję są atrakcyjniejsze. Nasze rachunki to już poważna pozycja w kosztach, czas się tym zainteresować. Mam pytanie głównie do tych z Was , którzy może już zmienili dostawcę. Na kogo i czy przeszło to bezboleśnie, bezproblemowo?
Odp: Wybór dostawcy energii elektrycznej [wiadomość #71258 (odpowiedź na #71255) ] pon, 13 luty 2012 17:54 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
cyberek jest aktualnie niedostępny cyberek
Maniak
Bardzo dobry wątek(kto w mazowieckim korzysta z jakich dostawców?
Odp: Wybór dostawcy energii elektrycznej [wiadomość #71293 (odpowiedź na #71258) ] pon, 13 luty 2012 20:50 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
pit2008 jest aktualnie niedostępny pit2008
Stały bywalec
Witam.W reklamie dostawcą energii jest batonik.Pozdrawiam.
Odp: Wybór dostawcy energii elektrycznej [wiadomość #71369 (odpowiedź na #71255) ] wto, 14 luty 2012 19:07 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Stefek jest aktualnie niedostępny Stefek
Zaawansowany
Ja od kilku lat mam różnych dostawców energii. Można urwać ok. 5% ceny. W tej chwili kupuję prąd w warszawskiej RWE.
Odp: Wybór dostawcy energii elektrycznej [wiadomość #71753 (odpowiedź na #71255) ] nie, 19 luty 2012 22:28 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Regis jest aktualnie niedostępny Regis
Zaawansowany
W lubelskim jak wezmiesz dostawce tańszego z innego województwa to ci dowalą ubezpieczenie + parę innych = to samo + więcej papierków Razz
Odp: Wybór dostawcy energii elektrycznej [wiadomość #71941 (odpowiedź na #71753) ] śro, 22 luty 2012 17:01 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
antymonter jest aktualnie niedostępny antymonter
Zaawansowany
To prawda co Regis pisze,a nawet koszmarnie drożej,dlatego nie dajcie się nabrać.W pow.grójeckim np.urzędy gminy chciały zaoszczędzić więc zmieniły dostawcę,ale zorientowały się o co chodzi i wróciły do poprzedniego dostawcy.W samym Grójcu jest lub była akcja naciągania emerytów głównie,ale działalność gospodarcza też daje się nabrać.

[Uaktualnione dnia: śro, 22 luty 2012 17:03]

http://www.ptroa.co.il/petition/
Nim kupisz kurtkę z kapturem obrzeżonym futrem zastanów się
Odp: Wybór dostawcy energii elektrycznej [wiadomość #92673 (odpowiedź na #71255) ] pią, 08 luty 2013 10:13 Przejdź do poprzedniej wiadomości
03piter jest aktualnie niedostępny 03piter
Nowy
Niestety nie mogę zgodzić się z moimi przedmówcami. Obecnie rynek sprzedaży energii elektrycznej podlega jasnym i prostym zasadom a wszystkie „chwyty poniżej pasa” sa zabronione i podlegają weryfikacji URE. Wystarczy przeanalizować aktualną sytuacje na rynku energii i odnieść to do podpisanego traktatu z Kioto, nieuchronnie ceny energii elektrycznej będą rosły z roku na rok, już na przełomie marca-kwietnia się o tym przekonamy. Do 2020 roku Polska nieodwołalnie musi wytwarzać ponad 15% energii ze źródeł odnawialnych i każdy wie o tym że ta energia będzie kilkakrotnie droższa od konwencjonalnych źródeł. Za czyste powietrze będziemy musieli zapłacić niestety. Jestem studentem Zarządzania projektami wykorzystującymi Odnawialne Źródła Energii jak również przedstawicielem firmy RWE i poniekąd tez sadownikiem;). Jeśli kogoś interesuje ten temat jestem do dyspozycji, mogę przedstawić oszczędności jakie można uzyskać jeśli ktoś był by zainteresowany zmianą sprzedawcy, to nic nie kosztuje i nie trzeba się deklarować
Poprzedni wątek:ceny nawozów 2013 r.
Następny wątek:Wykonawcy durobetonu
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]