użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Porzeczki - odmiany » Porzeczka Ben Loyal - opinie na temat odmiany
icon1.gif  Porzeczka Ben Loyal - opinie na temat odmiany [wiadomość #87528] nie, 11 listopad 2012 18:40 Przejdź do następnej wiadomości
Daron jest aktualnie niedostępny Daron
Stały bywalec
Chętnie dowiem się coś na temat tej odmiany od kogoś kto posiada ją na plantacji .A może ma ktoś sadzonki ?

[Uaktualnione dnia: nie, 19 maj 2013 22:22] przez Moderatora

Odp: Ben Loyal - opinie na temat odmiany [wiadomość #87590 (odpowiedź na #87528) ] pon, 12 listopad 2012 18:17 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
bebeluch jest aktualnie niedostępny bebeluch
Nowy
Podobno wrażliwa na rewersje.
Odp: Ben Loyal - opinie na temat odmiany [wiadomość #88626 (odpowiedź na #87528) ] nie, 02 grudzień 2012 14:22 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Patrick jest aktualnie niedostępny Patrick
Nowy
Witam. Czy ktoś cokolwiek wie na temat tej odmiany? Czy jest wrażliwa na słabą glebę i choroby?
Odp: Ben Loyal - opinie na temat odmiany [wiadomość #88637 (odpowiedź na #88626) ] nie, 02 grudzień 2012 18:08 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
kamczat jest aktualnie niedostępny kamczat
Maniak
Nie mam tej odmiany, ale beny ogólnie są na gleby minimum klasy III, może Ben Hop na słabsze. Z tego co wiem to odmiana późna. W tym roku ja zbierałem w tym samym czasie Ben Tirrana, a znajomy Ben Loyal.
Odp: Ben Loyal - opinie na temat odmiany [wiadomość #88648 (odpowiedź na #88637) ] nie, 02 grudzień 2012 21:51 Przejdź do poprzedniej wiadomości
triotr jest aktualnie niedostępny triotr
Początkujący
Beny z powodzeniem można uprawiać na IV klasie,a nawet
V.Oczywiście nie wszystkie odm.
W Polsce funkcjonuje tylko nazwa odmiany(Ben Loyal).
W rzeczywistości w nasadzeniach tej odmiany nie posiadamy.
Pozdrawiam.
P.S.Kazimierz.Powodzenia!
Poprzedni wątek:Porzeczka Tiben - wszystko o tej odmianie
Następny wątek:Porzeczka Tines - wszystko o tej odmianie
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]