użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Zoocydy » Pyrinex po terminie ważności stosować czy nie
Pyrinex po terminie ważności stosować czy nie [wiadomość #82059] wto, 17 lipiec 2012 22:48 Przejdź do następnej wiadomości
Olisz jest aktualnie niedostępny Olisz
Początkujący
Witam Mam pytanie znalazłem w magazynie Pyrinex który jest 3 lata po terminie ważności jak myślicie czy będzie działał czy lepiej zutylizować. Chciałbym go zastosować na gołą glebę ( pędraki, opuchlaki)
Odp: Pyrinex po terminie ważności stosować czy nie [wiadomość #82063 (odpowiedź na #82059) ] śro, 18 lipiec 2012 07:45 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
prymus jest aktualnie niedostępny prymus
Stały bywalec
Witam,
Jak nie jest przemarznięty to powinien zadziałać ja kiedyś stosowałem takie Calypso i było ok.
Odp: Pyrinex po terminie ważności stosować czy nie [wiadomość #82064 (odpowiedź na #82063) ] śro, 18 lipiec 2012 08:21 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Melolontha jest aktualnie niedostępny Melolontha
Maniak
Będzie działał, choć jego dawkę / na wszelki wypadek / warto podnieść o ok. 10 procent... Ja wszystkich, którzy uważają,że taki preparat nie zadziała, pytam : A setę czegoś takiego byś walnął ? Bo skoro nie działa... Smile Pozdrawiam !

[Uaktualnione dnia: śro, 18 lipiec 2012 08:22]

Poprzedni wątek:Neonikotynoidy i Chloronikotynoidy-opinie sadowników
Następny wątek:wycofany został Owadox - co w zamian ?
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]