użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Kosiarki i rozdrabniacze sadownicze » Kosiarka bijakowa
Kosiarka bijakowa [wiadomość #75421] śro, 18 kwiecień 2012 18:40 Przejdź do następnej wiadomości
Szymek jest aktualnie niedostępny Szymek
Początkujący
Witam

Zastanawiam się nad zakupem kosiarki bijakowej ale patrząc n ilość firm które polecają dany sprzęt jestem ogłupiały i nie wiem co wybrać. Niestety w moim rejonie nie znam zbytnio nikogo kto posada taką kosiarkę.
Interesuje mnie zakup nowej kosiarki i chciałbym abyście podzielili się ze mną swoim doświadczeniem związanym z danym sprzętem. Kosiarka jak wiadomo ma służyć do cięcia gałęzi.
Nie chcę zbytni przekroczyć ceny 12tys szerokość 1.50m

Dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź.
Odp: Kosiarka bijakowa [wiadomość #75438 (odpowiedź na #75421) ] śro, 18 kwiecień 2012 22:07 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
wojtekx jest aktualnie niedostępny wojtekx
Maniak
Za 12tys brutto nic porządnego nie kupisz.
Odp: Kosiarka bijakowa [wiadomość #75447 (odpowiedź na #75421) ] śro, 18 kwiecień 2012 22:56 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Szymek jest aktualnie niedostępny Szymek
Początkujący
Ja uważam że lepiej zakupić nowy z nowymi bijakami niż używany z starymi. Myślałem nad używanym ale koszt nowych bijaków nie jest wcale taki niski. A nigdy nie wiadomo kiedy będzie trzeba je wymienić. Boczny przesów bardzo fajna sprawa Smile
Poprzedni wątek:kosiarko-rozdrabniacz na przód ciągnika..
Następny wątek:Wykaszarka
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]