użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Kosiarki i rozdrabniacze sadownicze » kosiarko-rozdrabniacz na przód ciągnika..
kosiarko-rozdrabniacz na przód ciągnika.. [wiadomość #72737] nie, 04 marzec 2012 14:52 Przejdź do następnej wiadomości
alig212 jest aktualnie niedostępny alig212
Zaawansowany
witam, niedawno zakupiłem ciągnik sadowniczy z przednim TUZ i WOM, chcialbym sie dowiedziec jakie kosiarko-rozdrabniacze moglbym do niego wykorzystywac. Prosze o jakies nazwy i linki...Pozdrawiam
Odp: kosiarko-rozdrabniacz na przód ciągnika.. [wiadomość #72776 (odpowiedź na #72737) ] nie, 04 marzec 2012 20:34 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Greyowl jest aktualnie niedostępny Greyowl
Początkujący
Witam tu masz link na samą kosiarkę http://www.mcms.pl/index.php?option=com_content&view=art icle&id=150%3Akosiarka-hydrauliczna&catid=32%3Akosia rki&Itemid=47&lang=pl a tu rozdrabniacz http://www.rewera.pl/rozdrabniacze.html
Odp: kosiarko-rozdrabniacz na przód ciągnika.. [wiadomość #72779 (odpowiedź na #72737) ] nie, 04 marzec 2012 20:41 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
rubinstar jest aktualnie niedostępny rubinstar
Nowy
Witam. To zależy jakiej mocy masz ciągnik, czy chcesz kosić tylko trawę, czy rozdrabniać gałęzie i o jakiej szerokości myślisz tego kosiarko- rozdrabniacza. Myśle, że jak na przód ciągnika to taki który będzie jak najkrótszy, dlatego chyba lepszy by był typowy rozdrabniacz bijakowy. Jest wielu producentów, zerknij na stronę Felimpexu, tam mają Sepię i w Rolsadzie gdzie można kupić Maschio.
Pozdrawiam, udanego i trafnego zakupu.
Odp: kosiarko-rozdrabniacz na przód ciągnika.. [wiadomość #72797 (odpowiedź na #72737) ] nie, 04 marzec 2012 22:57 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
sandvik jest aktualnie niedostępny sandvik
Nowy
Jeżeli chodzi o kosiarkę czy rozdrabniacz montowany na przedni TUZ to muszę stwierdzić ze to wcale nie jest takie dobre rozwiązanie bo przedni TUZ jest uczepiony na sztywno z ciągnikiem i jak np. przednie koło wpadnie dołek cały ciężar ciągnika opiera się na maszynie która dodatkowo jest wciskana dosłownie w ziemie z tego powody trzeba bardzo uwarz ac aby nic nie urwać. Osobiście mam przedni TUZ i rozdrabniacz przedni seppi i używałem go tylko jeden sezon i teraz mam go podczepionego na tyle ciągnika.
Odp: kosiarko-rozdrabniacz na przód ciągnika.. [wiadomość #72975 (odpowiedź na #72737) ] śro, 07 marzec 2012 20:35 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Gość
Mam pytanie do michaltosx. Jakie masz obroty WOM na przodzie, a jakie z tyłu ciągnika? Interesuje mnie czy ciężko było na uwrociach z wjazdem w następny rządek?
Odp: kosiarko-rozdrabniacz na przód ciągnika.. [wiadomość #72983 (odpowiedź na #72737) ] śro, 07 marzec 2012 21:58 Przejdź do poprzedniej wiadomości
sandvik jest aktualnie niedostępny sandvik
Nowy
WOM na przodzie mam 1000/obr. Troc he trzeba sie pogimnastykować aby wiechac ale da sie wytrzymać
Poprzedni wątek:Rozdrabniacz z koszem
Następny wątek:Kosiarka bijakowa
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]