użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Kosiarki i rozdrabniacze sadownicze » Rozdrabniacz z koszem
Rozdrabniacz z koszem [wiadomość #64071] czw, 15 wrzesień 2011 14:45 Przejdź do następnej wiadomości
MirekUrb jest aktualnie niedostępny MirekUrb
Nowy
Witam
Ja też chciałbym się dowiedzieć czy rozdrabniacz sadowniczy z koszem nadaje się do trzaskania gałęzi. Chodzi mi o to czy gałęzie zostaną rozdrobnione w miarę drobno, tak jak w przypadku zwykłego rozdrabniacza. Proszę o odpowiedź.
Odp: Rozdrabniacz z koszem [wiadomość #64090 (odpowiedź na #64071) ] czw, 15 wrzesień 2011 20:16 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
skryba91 jest aktualnie niedostępny skryba91
Stały bywalec
Gałęzie zostaną na pewno tak samo dobrze rozdrobnione, ponieważ z reguły są to te same rozdrabniacze z tą lekką modyfikacją że nie ma wała dogniatającego a wszystko leci w górę , do kosza.
Odp: Rozdrabniacz z koszem [wiadomość #64389 (odpowiedź na #64090) ] nie, 25 wrzesień 2011 13:15 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
SPinacz jest aktualnie niedostępny SPinacz
Zaawansowany
Posiadam taki rozdrabniacz, produkcji MCMS Warka.Dokładność rozdrabniania zależy od ilości gałęzi i szybkości jazdy. Generalnie z maszyny jestem zadowolony. Ma jednak dwie wady,które należało by wyeliminować: 1 - zła konstrukcja zaczepu (istnieje możliwość pogięcia wałka) 2 - zbyt cienki siłownik domykania kosza i źle dobrana jego długość (gnie się przy domykaniu)Mam nadzieję,że producent coś z tym zrobi w ramach gwarancji a następne egzemplarze już będą tych wad pozbawione.Początkowo, moje obawy budziły gabaryty urządzenia ( szer. 180 cm), ale podczas pracy w sadzie o 3.metrowej rozstawie maszyna nie czyniła istotnych szkód.
Odp: Rozdrabniacz z koszem [wiadomość #72812 (odpowiedź na #64071) ] pon, 05 marzec 2012 11:10 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
milimetr jest aktualnie niedostępny milimetr
Zaawansowany
Witam
Może ktoś wie kto jest dystrybutorem tego rozdrabniacza. Będe wdzięczny za informację. Jacek

http://www.sadownictwo.com.pl/gallery2/v/sandomierz2008/sss_ 0804.jpg.html
Odp: Rozdrabniacz z koszem [wiadomość #72858 (odpowiedź na #72812) ] pon, 05 marzec 2012 20:34 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
leusos jest aktualnie niedostępny leusos
Początkujący
milimetr napisał(a) dnia pon, 05 marzec 2012 11:10

Witam
Może ktoś wie kto jest dystrybutorem tego rozdrabniacza. Będe wdzięczny za informację. Jacek

http://www.sadownictwo.com.pl/gallery2/v/sandomierz2008/sss_ 0804.jpg.html

Wiesław Karcz z Sandomierza. Koszt takiego rozdrabniacza to jakieś 45 tys (chyba brutto) jak się dowiadywałem 3 lata temu więc cena mogła ulec zmianie.

[Uaktualnione dnia: pon, 05 marzec 2012 20:37]

Odp: Rozdrabniacz z koszem [wiadomość #72886 (odpowiedź na #64071) ] wto, 06 marzec 2012 12:02 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
milimetr jest aktualnie niedostępny milimetr
Zaawansowany
Dzięki , dzwoniłem do tej firmy i taka maszyna kosztuje obecnie 12,5 tys.€. Drogo. A może ktoś ma namiary na inną maszynę z koszem do rozdrabniania gałęzi. Wiem, że jest w Warce, ale ta maszyna z kosza wysypuje na ziemię. Pozdrawiam Jacek.
Odp: Rozdrabniacz z koszem [wiadomość #72921 (odpowiedź na #72886) ] wto, 06 marzec 2012 19:40 Przejdź do poprzedniej wiadomości
leusos jest aktualnie niedostępny leusos
Początkujący
I.ME.CA dealerem jest Rolsad
Poprzedni wątek:rozdrabniacz do gałezi
Następny wątek:kosiarko-rozdrabniacz na przód ciągnika..
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]