użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Przetwórstwo owoców » Susz jabłkowy
Susz jabłkowy [wiadomość #71721] nie, 19 luty 2012 15:27 Przejdź do następnej wiadomości
polka jest aktualnie niedostępny polka
Nowy
Witam,
Myślę o rozpoczęciu produkcji suszu z jabłek. Chciałam prosić o informacje odnośnie efektywnych metod suszenia. Jak przygotowane muszą być owoce, jaki jest zakładany średni koszt produkcji suszu z jabłek? Czy możecie polecić jakieś firmy oferujące tego typu urządzenia?
Z góry dziękuję za pomoc
Odp: Susz jabłkowy [wiadomość #71982 (odpowiedź na #71721) ] czw, 23 luty 2012 07:30 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
artemida jest aktualnie niedostępny artemida
Maniak
W kontekście wpisu POLKI rodzi się pytanie; gdzie winien zwrócić się ktoś kto ma takie dylematy. Wydaje mi się, że każdy MA PRAWO do uzyskania bezpłatnych informacji wszak płaci podatki z których utrzymują się instytucje "rządowe" a mające za cel wspieranie rozwój produkcji. CO O TYM SĄDZICIE?
Odp: Susz jabłkowy [wiadomość #72066 (odpowiedź na #71721) ] czw, 23 luty 2012 21:42 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
compact jest aktualnie niedostępny compact
Nowy
Myślę że pomocą powinien służyć oddział ODR.
Odp: Susz jabłkowy [wiadomość #72136 (odpowiedź na #71721) ] pią, 24 luty 2012 18:52 Przejdź do poprzedniej wiadomości
pomolog jest aktualnie niedostępny pomolog
Maniak
artemida napisał(a) dnia czw, 23 luty 2012 07:30

W kontekście wpisu POLKI rodzi się pytanie; gdzie winien zwrócić się ktoś kto ma takie dylematy. Wydaje mi się, że każdy MA PRAWO do uzyskania bezpłatnych informacji wszak płaci podatki z których utrzymują się instytucje "rządowe" a mające za cel wspieranie rozwój produkcji. CO O TYM SĄDZICIE?

Artemido - to może konkretnie podaj, która Twoim zdaniem instytucja (utrzymywana z podatków) powinna służyć pomocą w tym temacie naszemu koledze - najlepiej wraz z danymi kontaktowymi do owej jednostki (czy nawet konkretnej komórki organizacyjnej czy osoby odpowiedzialnej). Nie będą to wówczas puste hasła i stwierdzenia, a konkretna pomoc. Co oczywiście nie przeszkadza w jednoczesnym udzieleniu koledze informacji tu - na forum przez osoby, które taką działalność (produkcję suszu z jabłek) prowadzą Pozdrawiam serdecznie Smile

[Uaktualnione dnia: pią, 24 luty 2012 18:53]

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku
Poprzedni wątek:Suszarnia do owocow i warzyw
Następny wątek:sok jabłkowy a sanepid
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]