użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Malina » Okrywanie malin jesiennych agrowłókniną
Okrywanie malin jesiennych agrowłókniną [wiadomość #54527] pią, 25 marzec 2011 20:08 Przejdź do następnej wiadomości
tomaszw jest aktualnie niedostępny tomaszw
Maniak
Witam,
czy ma ktoś z Państwa doświadczenie w przykrywaniu rzędów malin jesiennych agrowłókniną wczesną wiosną w celu przyspieszenia zbiorów?
Odp: Okrywanie malin jesiennych agrowłókniną [wiadomość #55504 (odpowiedź na #54527) ] śro, 13 kwiecień 2011 20:44 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
adrian1006 jest aktualnie niedostępny adrian1006
Nowy
da ci to około tygodnia
Odp: Okrywanie malin jesiennych agrowłókniną [wiadomość #55520 (odpowiedź na #54527) ] śro, 13 kwiecień 2011 22:17 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Kunegunda jest aktualnie niedostępny Kunegunda
Maniak
a czy to przyśpieszenie nie wpłynie na wielkość owoców tzn nie zdrobnieją zbyt wcześnie?? Kiedy trzeba przykryć maliny i kiedy trzeba ściągać na dobre agrowłókninę a może trzyma się agrowłókninę do odpowiedniej wysokości malin??? Chodzi mi o orientacyjne okresy. Dziękuje z góry za pomoc.
okrywanie malin wloknina [wiadomość #71741 (odpowiedź na #54527) ] nie, 19 luty 2012 20:19 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
rolnik jest aktualnie niedostępny rolnik
Początkujący
witam chcialabym przyspieszyc maline polke i przykryc ja agrowloknina kiedy to zrobic i czy warto prosze o porade
Odp: Okrywanie malin jesiennych agrowłókniną [wiadomość #71749 (odpowiedź na #54527) ] nie, 19 luty 2012 21:22 Przejdź do poprzedniej wiadomości
TOMIK1 jest aktualnie niedostępny TOMIK1
Stały bywalec
Myślę że przykrywanie malin jesiennych agrowłókniną to nie udany pomysł, ja osobiście nie robiłem tego ale robił znajomy i co udało mi się zaobserwować to: 1. włókninę podziurawił wiatr 2. zbioru to nie przyspieszyło no może kilka dni do tygodnia. Więc koszty zakupu włókniny i pracy cena malin we wczesnym zbiorze nie zrekompensowała.
Poprzedni wątek:malina a mrozy 2011
Następny wątek:Koszenie maliny jesiennej
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]