użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » pozostałe informacje » Jabłko exportowe
Jabłko exportowe [wiadomość #69468] pon, 23 styczeń 2012 15:55 Przejdź do następnej wiadomości
Tomar jest aktualnie niedostępny Tomar
Początkujący
DO ADMINISTRATORA. Gdzie można znaleźć aktualne ceny jabłek exportowych na tym forum i dlaczego nie ma osobnej rubryki na stronie głównej to jakaś głupota wystawiać ceny jabłek giełdowych a exportowych nie można znaleźć.
Odp: Jabłko exportowe [wiadomość #69470 (odpowiedź na #69468) ] pon, 23 styczeń 2012 17:05 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
tomaszk123 jest aktualnie niedostępny tomaszk123
Maniak
Kolego nie obrażaj twórców tego portalu!!!

GŁUPOTĄ jest Twoja nieumiejętność korzystania z internetu a co za tym idzie z portali i forów.

DZIAŁ - ,,EKONOMIKA"
pierwszy wątek - ,,ceny jabłek na eksport"

Poza tym masz funkcje ,,SZUKAJ"

[Uaktualnione dnia: pon, 23 styczeń 2012 17:06]

Odp: Jabłko exportowe [wiadomość #69472 (odpowiedź na #69470) ] pon, 23 styczeń 2012 17:28 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Początkujący
Nikogo nie chciałem obrazić ale ceny exportu powinny być na 1 stronie tak jak jabłka giełdowe których ceny i tak się nie zgadzają z rzeczywistością. Ilu sadowników w tym czasie jeździ na giełdy a ilu robi export?????????????
Odp: Jabłko exportowe [wiadomość #69477 (odpowiedź na #69472) ] pon, 23 styczeń 2012 18:25 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Marcin8787 jest aktualnie niedostępny Marcin8787
Stały bywalec
Popieram tomara. wczesniej bylo po lewej stronie ceny jablek eksportowych deserowych i przemyslowych a teraz to poznikalo. co do cen gieldowych to faktycznie to sie nie zgadza inaczej mowia sadowniki a inaczej sprzedaja.
Odp: Jabłko exportowe [wiadomość #69480 (odpowiedź na #69477) ] pon, 23 styczeń 2012 18:56 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Początkujący
Dziękuję Marcinie za poparcie
Odp: Jabłko exportowe [wiadomość #69493 (odpowiedź na #69468) ] pon, 23 styczeń 2012 20:02 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Jonathan jest aktualnie niedostępny Jonathan
Początkujący
admin chce na siłę wypromować nowy portal sad biznes dlatego nie ma odnośnika ze strony głównej do wątku na forum
Odp: Jabłko exportowe [wiadomość #69503 (odpowiedź na #69468) ] pon, 23 styczeń 2012 20:54 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
nesti1985 jest aktualnie niedostępny nesti1985
Początkujący
Dajcie spokoj. Naprawde nie wiecie o co chodzi? Jak tylko moga exporterzy i inni handlowcy "dogaduja" sie z admionistratorem. My mamy byc glupi niezorientowani i wycackani. W sezonie wisni po 3 dniach skupu zlikwidowano mozliwosc sensownej wymiany w ktorym rejonie jaka cena dzisiaj. Administrator Zablokowal...
Odp: Jabłko exportowe [wiadomość #69504 (odpowiedź na #69493) ] pon, 23 styczeń 2012 21:00 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
admin jest aktualnie niedostępny admin
Zaawansowany
Administrator
Witam,
Admin nic na siłę nie chce wypromować, co już zostało zaakceptowane i znane przez sadowników. To w sprawie serwisu sadbiznes.pl

Fakt iż były linki do informacji dotyczące cen jabłek i innych owoców na głównej stronie portalu nie znaczy iż nie można ich przywrócić. Tylko proszę zwrócić uwagę na fakt, że z ponad 6 tysięcy użytkowników portalu dziennie kilkadziesiąt osób chce inny link na głównej, a my wstawiamy tylko te które chce większość. Ot taka zależność która się w poprzednich latach sprawdzała.

Utwierdza mnie to również w przekonaniu iż dla stały bywalców portalu nie jest trudnością i tajemną wiedzą odnaleźć szukaną informację (patrz: tomaszk123). Choć są wyjątki (patrz: Marcin8787). Dziwi mnie jednak postawa nowych użytkowników (patrz: Jonathan), którzy nie chcą dokładnie zaznajomić się z zawartością portalu i forum TYLKO wszystko chcą na głównej stronie... Takie siłowe rozwiązanie i kiepski głos jako drugi wpis na tym forum...

Administrator portalu
sadownictwo.com.pl
Odp: Jabłko exportowe [wiadomość #69505 (odpowiedź na #69503) ] pon, 23 styczeń 2012 21:04 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
Administrator
nesti1985 napisał(a) dnia pon, 23 styczeń 2012 08:54

Dajcie spokoj. Naprawde nie wiecie o co chodzi? Jak tylko moga exporterzy i inni handlowcy "dogaduja" sie z admionistratorem.

To jest Panie kolego kłamstwo - proszę udowodnić mi z kim się dogadałem i podać przykład. Liczę ze refleksję i słowo przepraszam poniosło mnie lub coś w tym stylu Smile

nesti1985 napisał(a) dnia pon, 23 styczeń 2012 08:54

My mamy byc glupi niezorientowani i wycackani. W sezonie wisni po 3 dniach skupu zlikwidowano mozliwosc sensownej wymiany w ktorym rejonie jaka cena dzisiaj. Administrator Zablokowal...

Kolejne kłamstwo... temat cen wiśni jest cały czas aktywny i będzie do momentu nowych zbiorów. Proszę spojrzeć po datach w którym momencie jest ta przerwa i blokada http://www.sadownictwo.com.pl/7594&&Cena-wisni-2011- roku

Administrator portalu
sadownictwo.com.pl
Odp: Jabłko exportowe [wiadomość #69516 (odpowiedź na #69505) ] pon, 23 styczeń 2012 22:29 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
jerzy45 jest aktualnie niedostępny jerzy45
Maniak
Bardzo nie ładnie jest tomaszku123 Mad pisać o tzw. głupocie, niźli wskazać pytającemu o droge...To, że Ty jesteś biegłym użytkownikiem, nie znaczy, że wszyscy muszą mieć takie same IQ. Niektórzy mają większe, i w sprawach internetu się gubią, lub nie mają tzw. smykałki. Wykazałeś się względem Tomara najzwyklejszym nietaktem i udowadniasz tym samym teze, że Polak, Polakowi wilkiem... Sad Łatwiej jest napisać kilkanaście zdań w postaci tzw. mądrowania się" niż napisanie jednego zdania złożonego z kilku słów ...kliknij tam, wyskoczy ci to, kliknij i już możesz serfować... Dla tych, co "zdenerwowali" Admina Shocked Admin, jako "główna" postać tego portalu najczęściej milczy...to taki pospolity człowiek, który woli obserwować i nie interweniować, jak poniektórzy sędziowie w meczach, by zabłysnąć... Zanim cokolwiek zarzucicie Adminowi, że cokolwiek robi przeciwko szaremu sadownikowi, to najpierw puknijcie się mocno w duży paluch u nogi, byście się opamiętali... Confused Co tu pisać... Mam jednak okazje do zadania pytania do Admina i skwapliwie z niej skorzystam... Co z pomologiem ? Czyżby ukradli mu klawiature, bo od dawna nie zetknąłem się z tym nickiem...

___pozdrawiam_____

Powyższy tekst jest wyłącznie moją opinią, z którą się zgadzam i utożsamiam.
Odp: Jabłko exportowe [wiadomość #69522 (odpowiedź na #69516) ] pon, 23 styczeń 2012 22:55 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
Administrator
jerzy45 napisał(a) dnia pon, 23 styczeń 2012 10:29

Co z pomologiem ? Czyżby ukradli mu klawiature, bo od dawna nie zetknąłem się z tym nickiem...

Jest i ma się dobrze, wczoraj klikał na chat-ie. Pisał w news-ach komentarze, a dziś coś również pisał w dziale Jabłoń (swoim ulubionym:) )

Apropo: po kliknięciu w menu na Forum sadownicze, na samej górze jest ikonka Użytkownicy. Proszę kliknąć wpisać w Nazwa szukanego użytkownika: pomolog > klikamy > Znajdz > i następnie na link pomolog. Wyświetlą się wszystkie wpisy pomologa klikając na Pokaż wszystkie wiadomości użytkownika pomolog.

P.S. Mam nadzieje ze tylko pomolog nie obrazi się ze takie przykład na jego nicku daje Smile

Administrator portalu
sadownictwo.com.pl
Odp: Jabłko exportowe [wiadomość #69549 (odpowiedź na #69468) ] wto, 24 styczeń 2012 18:58 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
tomaszk123 jest aktualnie niedostępny tomaszk123
Maniak
jerzy45 nie wypominaj mi moich wypowiedzi. to co napisałem to napisałem i nie zamierzam tego zmieniać. dlaczego nie ,,wyżyjesz" się na koledze Tomar, to on określił mianem ,,głupoty" układ strony tego portalu -- a w pewnym sensie uderza to w autora tegoż układu, równie dobrze mógł zadać pytanie w odpowiednim dziale bez niepotrzebnego ,,epitetu" -- ja odpowiedziałem w równie ,,kulturalny" sposób z podaniem interesującego go tematu (czego może nie zauważyłeś)

jerzy45 przypomnę Ci jak nazwałeś moja wypowiedź ,,pedofilią" bo użyłem słowa ,,dziewczynki" -- co nijak się miało do sensu i sedna mojej wypowiedzi:

http://www.sadownictwo.com.pl/index.php/forum/index.php/m/47 960/?srch=dziewczynki#msg_47960

trzeba przeczytać cały temat gdyż --wykasowałeś częściowo swoj post, na szczęście został mój z cytatem Twojego.

a teraz twoja wypowiedz ze słowem ,,dziewczynki", i dziwne że jakoś Ci się nie kojarzyło to słowo z pedofilią pisząc ten tekst:

http://www.sadownictwo.com.pl/index.php/forum/index.php/m/51 956/?srch=dziewczynki#msg_51956

interesujący fragment:

,,Chciałbym nadmienić, że ci, co "wybierają się" do Wronek Rolling Eyes w wiadomym celu, mogą się ze mną skontaktować i za niewielką odpłatnością ( ze względu na ryzyko...) moge pomóc w ulżeniu "wypoczynku". Na "dziewczynki" nie liczcie, bo tzw. przestępcy drogowi złapani po pijaku na rowerze się pod taką opieke nie kwalifikują. Very Happy"

Ten tekst jakoś dziwnie kojarzy mi się z pedofilją i stręczycielstwem, czy aby to nie jest karalne....

Nie chce cytować słów Millera które wypowiedział w do Ziobry, więc prosze nie czepiaj się więcej moich postów i nie rób z siebie ,,obrońcy uciśnionych".

A tak na marginesie: cytaty i słowa mnie interesujące znalazłem dzięki funkcji ,,SZUKAJ".

[Uaktualnione dnia: wto, 24 styczeń 2012 19:05]

Odp: Jabłko exportowe [wiadomość #69577 (odpowiedź na #69549) ] śro, 25 styczeń 2012 07:41 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
tomek74 jest aktualnie niedostępny tomek74
Zaawansowany
Przepraszam, że spytam nieśmiało. Co ma wspólnego jabłko "exportowe" z wiśnią?. Wkradł się lekki bałagan.

Tomek
http://sp8uft.bloog.pl/
Odp: Jabłko exportowe [wiadomość #69608 (odpowiedź na #69468) ] śro, 25 styczeń 2012 21:02 Przejdź do poprzedniej wiadomości
pomolog jest aktualnie niedostępny pomolog
Maniak
Spokojnie... teamt na razie zostaje... admin zdaje się czeka na jakieś słowa... Pozdrawiam Smile

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku
Poprzedni wątek:ciekawostki i plotki
Następny wątek:gratulacje dla pomologa
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]