użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » pozostałe informacje » gratulacje dla pomologa  (4) 3 Głosów
icon1.gif  gratulacje dla pomologa [wiadomość #6423] czw, 12 lipiec 2007 00:02 Przejdź do następnej wiadomości
jerzy45 jest aktualnie niedostępny jerzy45
Maniak
...wszystkiego najlepszego z okazji 500-tnej wiadomości. Smile Dziś to Twój szczęśliwy dzień... Smile Życze kolejnych jubileuszy i udanych wypowiedzi... Smile
_____jerzy_____

[Uaktualnione dnia: czw, 12 lipiec 2007 10:16] przez Moderatora

___pozdrawiam_____

Powyższy tekst jest wyłącznie moją opinią, z którą się zgadzam i utożsamiam.
Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #6455 (odpowiedź na #6423) ] czw, 12 lipiec 2007 21:31 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
pomolog jest aktualnie niedostępny pomolog
Maniak
Wielkie dzięki Smile - nie wszystkie wypowiedzi były zawsze trafne, ale staram się dzielić swoimi spostrzeżeniami i prowadzić dyskusje, rozwijać tematy - w końcu czego jak czego ale problemów, zagadek i niejasności w naszym sadownictwie nie brakuje. Pozdrawiam serdecznie Smile

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku
Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #6562 (odpowiedź na #6455) ] pon, 16 lipiec 2007 10:50 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
daridari jest aktualnie niedostępny daridari
Zaawansowany
Również przyłaczam się do gratulacji i życzę równie szybko następnej pięćsetki i zapraszam do częstszych wypowiedzi w mechanizacji i porzeczkach.
Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #7816 (odpowiedź na #6562) ] śro, 22 sierpień 2007 20:19 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Gosc jest aktualnie niedostępny Gosc
Maniak
Również przyłaczam się do gratulacji i życzę równie szybko następnej pięćsetki i zapraszam do częstszych wypowiedzi we wszystkich tematach. Cool
Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #7884 (odpowiedź na #6423) ] nie, 26 sierpień 2007 00:29 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Jeszcze raz dziękuję za życzenia Smile - postaram się Was nie zawieść. Ale korzystając z okazji, że dziś mija rok od rozpoczęcia mojej przygody z portalem, teraz moja kolej na podziękowania. W ciągu tego roku dowiedziałem się o sadownictwie o wiele więcej niż w czasie nauki... dlaczego? Bo nasze forum jest unikalnym zbiorem wiedzy - wiedzy praktycznej. Tego nie można znaleźć w książkach. Dzięki Waszym poradom i sugestiom udało się rozwiązać wiele problemów, określić przyczyny wszelkiego rodzaju niedoborów, chorób czy szkodników atakujących drzewka w sadach.
Nieodłącznym elementem portalu jest czat, gdzie można "pogadać na luzie" nie tylko o sprawach związanych z sadownictwem, ale po prostu - o życiu i codzienności, często z dużą dawką humoru i żartów Very Happy . I dlatego właśnie staram się codziennie odwiedzać portal i spotykać z sadownikami - wspaniałymi ludźmi, z którymi kontakt jest dla mnie tak dużą przyjemnością (i w tym miejscu ukłony dla mojej małżonki, która cierpliwie znosi to moje "ślęczenie" przy komputerze Smile ). A teraz czas na podziekowania - na poczatek dla człowieka, który ruszył machinę i prowadzi ją od 7 lat - dziękuję Marcin za zaufanie w stosunku do mojej osoby, a przede wszystkim za Twoją pomysłowość, ogromny wkład pracy, czasu i nieustanną walkę "z co rusz rzucanymi pod nogi kłodami"; serdeczne podziękowania dla moderatorów - Yorqa- wspaniały przyjacielu za całokształt Smile i dodatkowe korepetycje z informatyki Very Happy , Yarex- łowco newsów Very Happy , duszo towarzystwa i kopalnio pmysłów, Ideea, Daridari, Hanat, Gabi, Czaro i inni moderzy - to Wam przede wszystkim należą się gratulacje za sprawne i fachowe prowadzenie portalu. Chciałbym podziękować wszystkim uzytkownikom za życzliwe słowa, pytania, posty i czas poświęcony sadownictwo.com.pl. Z nadzieją na równie udany ciąg dalszy
Pozdrawiam serdecznie Smile

Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #9259 (odpowiedź na #6423) ] pon, 15 październik 2007 21:46 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Jabluszko jest aktualnie niedostępny Jabluszko
Zaawansowany
Witaj,
Serdeczne gratulacje z okazji 700-setnego postu Shocked ,życzę kolejnych tak okrągłych ,udanych wypowiedzi ,które są także wielką pomocą dla nas wszystkich.

Pozdrawiam Smile
Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #12125 (odpowiedź na #9259) ] nie, 24 luty 2008 00:52 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
MarcinZachwieja jest aktualnie niedostępny MarcinZachwieja
Stały bywalec
Witam wszystkich,
Fakt nie powinienem zdradzać, ale jak myślicie co powinniśmy zrobić jak uczcić 1000 wpis (odpowiedź) udzieloną przez pomolog-a ? Nastąpi to pewnie już niedługo więc:
Propozycje proszę przesyłać na PW lub śmiało pisać tutaj !

Pozdrawiam
Marcin Zachwieja
icon14.gif  Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #12212 (odpowiedź na #12150) ] wto, 26 luty 2008 22:33 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
HANAT jest aktualnie niedostępny HANAT
Zaawansowany
Sądze że solenizant zorganizuje impreze a my się mu zwalimy z prezentami Twisted Evil
jak się bawić to się bawić !

ps. Piotrek raczej nie ucieszy się z mojej propozyji Wink
...ale miały być to ja tak to widzę .... Laughing

pozdrawiam Smile hanat.
http://www.hanat.pl/
icon14.gif  Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #12260 (odpowiedź na #6423) ] czw, 28 luty 2008 20:59 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Yarex jest aktualnie niedostępny Yarex
Początkujący
Hanat, popieram twój pomysł i piszę się na imprę! Oczywiscie z załącznikiem.
Cytuj:

jak się bawić to się bawić !
"spodnie sprzedać pas zastawić" Smile Pozdrawiam

Y@rex
icon14.gif  Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #13486 (odpowiedź na #6423) ] nie, 13 kwiecień 2008 23:34 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
wojus83 jest aktualnie niedostępny wojus83
Stały bywalec
Witam
dość szybko trzeba ten wątek zaktualizować Very Happy dopiero co stuknęło pięć setek, a tu już 1000... gratulacje Piotrze i wielkie dzięki za mnóstwo mądrości i doświadczenia które "pompujesz" w to forum Razz oby tak dalej!!!
pozdrawiam

[Uaktualnione dnia: nie, 13 kwiecień 2008 23:36]

Marek
Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #24195 (odpowiedź na #13486) ] pią, 20 marzec 2009 19:14 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
grzegorz13 jest aktualnie niedostępny grzegorz13
Początkujący
Pomologu - serdeczne gratulacje z 1500 postu życzę kolejnych Cool
Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #24568 (odpowiedź na #24195) ] wto, 31 marzec 2009 20:25 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
mario7 jest aktualnie niedostępny mario7
Zaawansowany
Również dołanczam się do gratulacji Cool Cool Cool

Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie.

Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #37993 (odpowiedź na #6423) ] śro, 07 kwiecień 2010 19:54 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
skryba91 jest aktualnie niedostępny skryba91
Stały bywalec
Kolejne gratulacje dla Pomologa. 2000 postów to już pokaźny dorobek. Chciałbym serdecznie podziękować za wszelkie cenne informacje i życzę dalszej owocnej działalności.
Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #40254 (odpowiedź na #37993) ] pią, 21 maj 2010 12:23 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Sigmund jest aktualnie niedostępny Sigmund
Maniak
Ha! Ja szukając różnych informacji ,natknąłem się na forum o tematyce ogrodniczej. I tam jak wół użytkownik Pomolog 785 postów. No ładnie.
Pozdrawiam;)

[Uaktualnione dnia: pią, 21 maj 2010 12:24]

http://poema.pl/publikacja/52998-after-apple-picking
Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #40285 (odpowiedź na #6423) ] sob, 22 maj 2010 12:01 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Myślisz, że sobowtór? Wink Very Happy A tak na poważnie i od początku... pierwszym forum o tematyce ogrodniczej, na które trafiłem zaraz po "podłączeniu się do sieci" było jeszcze inne (teraz tam w zasadzie nie wchodzę w ogóle). Potem poznałem Marcina i... jakoś tak się ułożyło Very Happy A to forum, o którym wspominasz jest przeznaczone dla amatorów (działkowców). Ciekawostka - dotarłem tam dzięki... linkowi z wypowiedzią (cytatem) zamieszczonym tam z... naszego forum sadowniczego Smile Stąd pomysł na ten dział dla działkowców i u nas - ale przyznam, inaczej to zupełnie widziałem. Mówiąc szczerze byłem przekonany, że sadownicy (jako fachowcy w tej dziedzinie) więcej pomogą, naprowadzą itd. Ale sporo osób (naszych użytkowników) przyjęło - że pytania na poziomie "sadzić zielonym do góry czy do dołu" nie są tu na miejscu (a działkowcy mają prawo do takich pytań) - więc staram się im pomóc i doradzić w tych bardzo podstawowych sprawach właśnie na tamtym forum. I to cała zagadka Smile A jakbyś dobrze "poszperał" w sieci - pewnie znalazłbyś mnie jeszcze na kilku innych forach, choć nie związanych już z sadownictwem czy ogrodnictwem - a moimi zaintereowaniami i hobby. Bo w końcu nie tylko sadem człowiek żyje Laughing Pozdrawiam serdecznie

Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #40320 (odpowiedź na #6423) ] nie, 23 maj 2010 01:16 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
sadownik44 jest aktualnie niedostępny sadownik44
Stały bywalec
Ilość wypowiedzi łatwo zredukować! Laughing A kol. Pomolog jak nikt inny, pomimo natłoku spraw, potrafi odpisać na priv.To jest prawdziwa pomoc.Gratuluję i dziękuję .
Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #46454 (odpowiedź na #6423) ] czw, 07 październik 2010 19:14 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
krzysztofkhn jest aktualnie niedostępny krzysztofkhn
Początkujący
Panowie Panie !

To forum znalazłem przypadkiem. Zadomowiłem się. Czuję się tu bardzo dobrze.
Nie jestem sadownikiem i nie będę, ale bawić się z Wami w mój amatorski sad będę zawsze.
Jest to jedyne forum którego zawartość przeczytałem od deski, do deski i nie był to stracony czas.

Najserdeczniej Pozdrawiam Pomologa, Moderatorów i Wszystkich udzielających porad.
Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #56328 (odpowiedź na #46454) ] śro, 27 kwiecień 2011 21:53 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Sigmund jest aktualnie niedostępny Sigmund
Maniak
Profil użytkownika pomolog
Liczba wiadomości: 2694 wiadomości (średnio 1,71 wiadomości dziennie)

Profil użytkownika Gosc
7221 wiadomości (średnio 4,48 wiadomości dziennie)

Brawa też i dla tego pana Razz.

[Uaktualnione dnia: śro, 27 kwiecień 2011 21:54]

http://poema.pl/publikacja/52998-after-apple-picking
Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #58987 (odpowiedź na #6423) ] wto, 31 maj 2011 16:50 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Anastazy jest aktualnie niedostępny Anastazy
Nowy
Widzę, że ładne rekordy są tutaj bite.
Gratulacje za wytrwałość

Zapraszam do mojego sklepu - domki narzędziowe, ogrodzenia drewniane
Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #59001 (odpowiedź na #6423) ] wto, 31 maj 2011 18:50 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Tylko że nie o rekordy tu chodzi... raczej o kontakt z miłymi ludźmi Smile A i o wytrwałości też trudno po 5 latach mówić... to raczej już "zasiedzenie" Laughing Pozdrawiam serdecznie Smile

Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #59010 (odpowiedź na #59001) ] wto, 31 maj 2011 21:19 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
mario7 jest aktualnie niedostępny mario7
Zaawansowany
Witam.Masz racje.Zawsze mozna na Ciebie liczyć,i chętnie się dzielisz swoją wiedzą z innymi.
Pozdrawiam

Cool

Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie.

Odp: gratulacje dla pomologa [wiadomość #69690 (odpowiedź na #59010) ] czw, 26 styczeń 2012 21:27 Przejdź do poprzedniej wiadomości
SebSad jest aktualnie niedostępny SebSad
Nowy
WIELKIE GRATULACJE DLA POMOLOGA Z OKAZJI 3000 WIADOMOŚCI!!!! Smile Cool Very Happy

[Uaktualnione dnia: sob, 28 styczeń 2012 12:29]

Serdecznie Pozdrawiam!
SebSad&Apple
Poprzedni wątek:Jabłko exportowe
Następny wątek:ACTA w aspekcie sadownictwa
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]