użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Grusza » grusze w systemie V
grusze w systemie V [wiadomość #62557] sob, 06 sierpień 2011 20:43 Przejdź do następnej wiadomości
biti32 jest aktualnie niedostępny biti32
Początkujący
Witam wszyskich.
Nurtuje mnie takie pytanie czy ktoś sadził juz konferencje w systemie v??????????
Jestem bardzo ciekaw jak ten system sie sprawuje i nie ukrywam ze korci mnie posadzic jesienią chociaz 2 rządki tak dla próby.
jeśli ma ktoś jakieś doświatczenia prosze o sugestje.Dzięki Cool a jeszcze nie dodałem ze zecz jasna na pigwie tylko nie wiem do konca czy s czy inny siostry,ziemia 3b

[Uaktualnione dnia: nie, 07 sierpień 2011 13:25] przez Moderatora

Odp: forma sadu [wiadomość #62564 (odpowiedź na #62557) ] sob, 06 sierpień 2011 21:33 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Melolontha jest aktualnie niedostępny Melolontha
Maniak
Wszystkie tego typu / i inne / eksperymenty prowadzone w swoim sadzie na małą skalę, popieram ! Smile Pozdrawiam !
Odp: grusze w systemie V [wiadomość #62671 (odpowiedź na #62557) ] pon, 08 sierpień 2011 22:18 Przejdź do poprzedniej wiadomości
maniak1 jest aktualnie niedostępny maniak1
Nowy
Posadz mikado jeszcze bardziej ogranicza wzrost i bardzo szybko wchodzi w owocowanie .
Rok po poszdzeniu miałem już plon Laughing
Poprzedni wątek:kwitnienie grusz - 2011 r.
Następny wątek:Wyznaczanie terminu zbioru gruszek (tematy połączone)
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]