użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Orzech włoski i Leszczyna » Zbiory na 1 ha orzecha włoskiego łuskanego
icon10.gif  Zbiory na 1 ha orzecha włoskiego łuskanego [wiadomość #59621] sob, 11 czerwiec 2011 14:44 Przejdź do następnej wiadomości
eugeniusz151 jest aktualnie niedostępny eugeniusz151
Nowy
Witam. jestem sadownikiem amatorem. chcialbym sie dowiedziec ile kg (mniej wiecej) wyjdzie mi z 1 ha orzecha włoskiego. chodzi mi orzech juz bez skorupki (łuskany). za odpowiedzi z gory dziekuje.
Odp: Zbiory na 1 ha orzecha włoskiego łuskanego [wiadomość #59642 (odpowiedź na #59621) ] sob, 11 czerwiec 2011 21:45 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Melolontha jest aktualnie niedostępny Melolontha
Maniak
Sam jestem ciekawy, bo to oczywiście zależy od wielu czynników takich jak rok / urodzajny dla orzechów czy nie /, wiek drzew, gęstość nasadzenia, drzewa szczepione czy siewki...Ja mam jednego orzecha ponad 20-letniego / siewka /, z którego w dobrym roku udaje mi się czasem zebrać ok. 15-20 kg orzechów w łupinach... Ale może zechcą się tu wypowiedzieć prawdziwi sadownicy " orzechowi " ... Smile Pozdrawiam !
Odp: Zbiory na 1 ha orzecha włoskiego łuskanego [wiadomość #59660 (odpowiedź na #59621) ] nie, 12 czerwiec 2011 07:22 Przejdź do poprzedniej wiadomości
eugeniusz151 jest aktualnie niedostępny eugeniusz151
Nowy
no tez wlasnie... chodzi mi tak pi razy drzwi Smile czekam na opinie i odpowiedz doswiadczonego sadownika Smile
Poprzedni wątek:kropki na liściach orzecha włoskiego
Następny wątek:Opadające liście leszczyny.
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]