użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » pozostałe informacje » Forum portalu - sadownictwo.com.pl
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #54349 (odpowiedź na #203) ] pon, 21 marzec 2011 22:50 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
sadownik44 jest aktualnie niedostępny sadownik44
Stały bywalec
Mówi się nieraz - jak czarne na białym i ciągnie się to przez te całe wieki , praktycznie od zarania dziejów , to czy warto to zmieniać ? sadownictwo.com.pl to nie aparat fotograficzny z funkcją negatywu , ale nawet dla jednostek powinno mieć futurystyczną opcję zmiany tła na czarne , dla niektórych jest przyjazne dla oczu a na innych może pesymistycznie oddziaływać . Wolność wyboru ponad wszystko .

[Uaktualnione dnia: pon, 21 marzec 2011 22:52] przez Moderatora

Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #54350 (odpowiedź na #54349) ] pon, 21 marzec 2011 22:53 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
admin jest aktualnie niedostępny admin
Zaawansowany
Administrator
Sunrise napisał(a) dnia pon, 21 marzec 2011 10:50

ale nawet dla jednostek powinno mieć futurystyczną opcję zmiany tła na czarne , dla niektórych jest przyjazne dla oczu a na innych może pesymistycznie oddziaływać . Wolność wyboru ponad wszystko .

Czyli co opcja tzw. 'skórek' ? To byłoby odpowiednie rozwiązanie ?

Administrator portalu
sadownictwo.com.pl
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #54428 (odpowiedź na #203) ] śro, 23 marzec 2011 18:45 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
pomolog jest aktualnie niedostępny pomolog
Maniak
Te "skórki" (może za sprawą porównania z GG) jakoś średnio widzę (choć to opcja wyboru) - ale mam inną propozycję... pisali koledzy o tym "szybkim wylogowaniu" podczas odpowiedzi, ja mam podobne zagadnienie... choć aktywność w pisaniu wiadomości różna bywa - zdarza się temat, który albo w danym momencie wywołuje bardzo duże zainteresowanie i tych odpowiedzi jest udzielanych w tym samym czasie kilka, przez różnych użytkowników... powstaje mały zamęt, zamieszanie, potem się nawzajem przepraszamy że piszemy de facto to samo bo w tym samym momencie. Jest na niektórych forach takie ustawienie, że kilkając "wyślij/odpowiedz" - jeśli w trakcie naszego pisania odpowiedzi pojawił się nowy post - zostajemy o tym poinformowani i możemy jeszcze treść zmienić, bez konieczności późniejszej edycji już po ukazaniu się na forum, w temacie. Czy możemy i u nas to wprowadzić i co na to koledzy sadownicy? Pozdrawiam serdecznie Smile

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #54467 (odpowiedź na #54428) ] czw, 24 marzec 2011 10:23 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
Administrator
pomolog napisał(a) dnia śro, 23 marzec 2011 06:45

Jest na niektórych forach takie ustawienie, że kilkając "wyślij/odpowiedz" - jeśli w trakcie naszego pisania odpowiedzi pojawił się nowy post - zostajemy o tym poinformowani i możemy jeszcze treść zmienić, bez konieczności późniejszej edycji już po ukazaniu się na forum, w temacie. Czy możemy i u nas to wprowadzić i co na to koledzy sadownicy? Pozdrawiam serdecznie Smile

W portalu jest już ta funkcja subskrypcji. Jeśli odpowiadasz na dany temat (na forum) możesz zaznaczyć iż po każdej odpowiedzi (wpisie) zostaje wysyłany mail pt: Nowa wiadomość w wątku …
Musisz jednak pierwszy raz odpowiedzieć/napisać coś w temacie, bo skąd ma system=forum wiedzieć ze jesteś zainteresowany każdym tematem

Administrator portalu
sadownictwo.com.pl
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #54468 (odpowiedź na #54467) ] czw, 24 marzec 2011 10:42 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Nie, nie - nie o to chodzi Smile Nie zrozumieliśmy się... nie w tym rzecz, żeby przychodziło nam powiadomienie na skrzynkę pocztową, kiedy ktoś odpowiada (bo wtedy przed wysłaniem własnej odpowiedzi należałoby jeszcze sprawdzać za każdym razem pocztę, co już kompletnie mija się z celem), ale o automatyczne "zatrzymanie" (nie wiem jak to dokładnie sprecyzować) odpowiedzi w momencie wysyłania - w sytuacji, kiedy w czasie od "napisz odpowiedź" do "wyślij" (czyli w przktyce kiedy piszemy) pojawił się inny post w tym temacie...
admin napisał(a) dnia czw, 24 marzec 2011 10:23

bo skąd ma system=forum wiedzieć ze jesteś zainteresowany każdym tematem

... nie każdym - tylko tym konkretnym... ano właśnie stąd wie, że wysyłasz "odpowiedź" na ten temat. I jeśli ostatnią wypowiedzią jest ta, na którą odpowiadasz - wszystko jest "tradycyjnie" - post zostaje dodany... ale jeśli w międzyczasie (w trakcie Twojego pisania) pojawiła się jakaś wypowiedź, otrzymujesz informację (nie na pocztę - tu w okienku) że pojawił się kolejny post... i czy chcesz treść swojego zmienić przed dodaniem, czy też wysłać bez zmian. To drobiazg, zwykłe ułatwienie, nic więcej Smile Pozdrawiam serdecznie Smile

Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #54531 (odpowiedź na #54468) ] pią, 25 marzec 2011 20:49 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
minisad jest aktualnie niedostępny minisad
Początkujący
To może spróbuję ten problem wytłumaczyć. Załóżmy, że czytam dowolny wątek i w nim chcę odpowiedzieć na ostatni post. W czasie kiedy piszę, ktoś wysyła wcześniej post z odpowiedzią. Wówczas kiedy chcę wysłać mój post powinien się pojawić na przykład taki komunikat: ,,Przynajmniej jeden post został dopisany w tym wątku. Jeśli chcesz, możesz poprawić swój post". Jeśli dalej chcę wysłać swoją wiadomość klikam ponownie ,,WYŚLIJ".

[Uaktualnione dnia: pią, 25 marzec 2011 20:51]

Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #54555 (odpowiedź na #54531) ] pią, 25 marzec 2011 23:27 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
Administrator
Zgadza się, ale skąd ma system wiedzieć czy odpowiedź jest poprawna ?

1. Podczas pisania odpowiedzi (własnej) padła poprawna odpowiedź – to ja aby się nie powtarzać kasuje swój wpis.
2. Podczas pisania odpowiedzi (własnej) padła poprawna odpowiedź – ale ja chce pytającego utwierdzić w przekonanie ze mój poprzednik miał rację więc zamieszczam swoją
3. Podczas pisania odpowiedzi (własnej) padła poprawna odpowiedź – jednak ja bym z nią polemizował zamieszczam swoją
4. Podczas pisania odpowiedzi (własnej) padła niepoprawna odpowiedź – ja o tym nie wiem i wpisuje swoją (prawdopodobnie poprawną)
5. Podczas pisania odpowiedzi (własnej) padła niepoprawna odpowiedź – to ja przedstawiam swoje stanowiska

A tak naprawdę nie wiem czy można (zapytam informatyków) aby system dawał podgląd w czasie rzeczywisty a ilość wpisów w danym temacie. A co napiszcie jeśli tak się zdarzy wszak zarejestrowanych jest w portalu ponad 11 tyś kont w tej samej chwili kliką dwie osoby ? Wygra ten kto:
1. Ma szybszy Internet
2. Wcześniej odświeży stronę
3. Używa szybszej przeglądarki

Tutaj wyjście z sytuacji jest tylko jedno podgląd rzeczywisty lub korzystanie z funkcji usuń jeśli ktoś uważa ze nie chce się powtarzać.

Administrator portalu
sadownictwo.com.pl
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #54558 (odpowiedź na #203) ] pią, 25 marzec 2011 23:32 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Chodzi tu o wyeliminowanie sytuacji 1 Wink Ale faktycznie - jeżeli taka sytuacja nie ma zbyt często miejsca... sprawa tylko była poddana do dyskusji Smile A "pół żartem, pół serio" bardziej dla mnie osobiście przydatna byłaby funkcja "czy użytkownik zasiadając do klawiatury zapoznał się z regulaminem forum" Very Happy Bo przyznam, że w tym momencie biegam od jednego działu do drugiego łącząc lub kasując posty jednego "uparciucha" Mad Pozdrawiam serdecznie Smile

[Uaktualnione dnia: pią, 25 marzec 2011 23:37]

Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #54559 (odpowiedź na #54558) ] pią, 25 marzec 2011 23:37 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
Administrator
pomolog napisał(a) dnia pią, 25 marzec 2011 11:32

Chodzi tu o wyeliminowanie sytuacji 1 Pozdrawiam serdecznie Smile

Używaj przycisku USUŃ  i po spawie

pomolog napisał(a) dnia pią, 25 marzec 2011 11:32

(...)Bo przyznam, że w tym momencie biegam od jednego działu do drugiego łącząc lub kasując posty jednego "uparciucha" Mad Pozdrawiam serdecznie Smile

KRIS91K 17 wpisów w 8 minut – naprawdę nieźle – idzie na ilość bo w ostatnich nawet już nowych tematach nie wpisuje treści – OCZYWIŚCIE JUŻ ZABLOKOWANY

Administrator portalu
sadownictwo.com.pl
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #54866 (odpowiedź na #203) ] sob, 02 kwiecień 2011 00:32 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Na stronie głównej portalu (pod newsami) administrator utworzył dla Was dział z linkami do forum na temat "Choroby i szkodniki drzew i krzewów owocowych". Mamy nadzieję, że będzie to pomocne narzędzie - wystarczy "kliknąć" i już jesteście w interesującym Was temacie Smile Pozdrawiam serdecznie Smile

Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #57262 (odpowiedź na #54866) ] sob, 07 maj 2011 21:04 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Sigmund jest aktualnie niedostępny Sigmund
Maniak
miszel

Jakiś bug ?Smile.
Pozdrawiam

http://poema.pl/publikacja/52998-after-apple-picking
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #57270 (odpowiedź na #203) ] sob, 07 maj 2011 21:40 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Dzieje się tak, kiedy ktoś za bardzo "grzebie" w ustawieniach profilu Smile Dlatego wielokrotnie już prosiliśmy, żeby zmian dokonywać przez admina (z jego panelu). Wtedy nie będzie kłopotu Pozdrawiam serdecznie Smile

Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #57434 (odpowiedź na #203) ] pon, 09 maj 2011 06:06 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
miszel jest aktualnie niedostępny miszel
Stały bywalec
Chciałbym dowiedzieć się co stało się z moim awatarem. Przez pewien czas widziałem go u innego użytkownika. Tym samym pojawiał się automatycznie u nas dwóch, a teraz zostałem go pozbawiony.
Co do „ grzebania ” w swych ustawieniach to robiłem to któryś rok wstecz, jak montowałem swój awatar i od tej pory nie miałem potrzeby dokonywania zmian w swoich ustawieniach.
Więc czy jest to wpływ admina, czy innego użytkownika ?

POZDRAWIAM
MISZEL
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #57640 (odpowiedź na #57434) ] śro, 11 maj 2011 15:30 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
Administrator
miszel napisał(a) dnia pon, 09 maj 2011 06:06

Więc czy jest to wpływ admina, czy innego użytkownika ?

Z naszej strony nie mamy wpływu na wygląd avatar-a. Każdy z użytkowników może sam dokonywać modyfikacji. Z opisu który Pan przedstawia moim zdaniem to wina przeglądarki. Proszę spróbowac tak: wyczyścić przeglądarkę zalogować się do portalu i sprawdzić czy wówczas na Pana profilu jest właściwy avatar

Administrator portalu
sadownictwo.com.pl
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #59674 (odpowiedź na #203) ] nie, 12 czerwiec 2011 14:43 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
wojtekx jest aktualnie niedostępny wojtekx
Maniak
Od jakiegoś czasu nie moge uzywać myszki prawego klawisza i funkcji kopiuj, wklej czym to jest spowodowane dodam ze na innych stronach internetowych wszystko działa OK.

[Uaktualnione dnia: nie, 12 czerwiec 2011 14:44]

Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #59688 (odpowiedź na #203) ] nie, 12 czerwiec 2011 18:49 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
marcos84 jest aktualnie niedostępny marcos84
Zaawansowany
Pewnie Admin zablokował skrypt aby nie dochodziło do "plagiatów";). U mnie jest ta sama sytuacja a może to coś nie tak jest z przeglądarką Rolling Eyes. Pozdrawiam

[Uaktualnione dnia: nie, 12 czerwiec 2011 18:50]

Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #59689 (odpowiedź na #59688) ] nie, 12 czerwiec 2011 19:06 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
marcos84 napisał(a) dnia nie, 12 czerwiec 2011 06:49

Pewnie Admin zablokował skrypt aby nie dochodziło do "plagiatów...

Dokładnie - tak jest w istocie Wink Funkcja "kliknij myszką" jest celowo zablokowana Pozdrawiam serdecznie Smile

Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #59692 (odpowiedź na #203) ] nie, 12 czerwiec 2011 19:41 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
wojtekx jest aktualnie niedostępny wojtekx
Maniak
O ile funkcje kopiuj i wklej sa mniej istotne to problem jest z sprawdzaniem pisowni to mogło by byc odblokowane
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #59695 (odpowiedź na #203) ] nie, 12 czerwiec 2011 20:50 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
miszel jest aktualnie niedostępny miszel
Stały bywalec
Pomysł blokady uważam za mylny i nie poprawny.
Wcześniej była zmianka o sprawdzaniu swojej pisowni - odsyłanie do "Worda".
Teraz funkcja kopiowania i wklejania zablokowana. Mad
Więc pozostaje pisać z błędami, albo wcale. Confused
Decyzja pozostaje dla indywidualnego użytkownika Rolling Eyes

[Uaktualnione dnia: nie, 12 czerwiec 2011 20:55]

POZDRAWIAM
MISZEL
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #59702 (odpowiedź na #59695) ] nie, 12 czerwiec 2011 22:32 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Radek1 jest aktualnie niedostępny Radek1
Początkujący
Zmiana zazad funkcjonowania forum uprzykszyła życie
Przy dłuzej pisanej wypowiedzi aby jej nie stracić można było sobie najpierw napisać w np: WORDzie po czym skopiować i wkleić na forum teraz tego niemożna. Teraz pozostaje częściej zapisywać tzn jeszcze przed zakończeniem wypowiedzi po czym można ją kilkukrotnie edytować i dopisywać
Mam bardzo wolnego Neta w związku z czym przed zmianami otwierałem kilka wątków w nowych kartach które się ładowały a ja w międzyczasie sobie czytałem i pisałem, a teraz nie można

Może jakieś wyjaśnienia od administratora dlaczego te nieprzyjazdne dla urzytkowników zmiany zostały wprowadzone

[Uaktualnione dnia: nie, 12 czerwiec 2011 22:39]

Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #59703 (odpowiedź na #203) ] nie, 12 czerwiec 2011 23:09 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
sandvik jest aktualnie niedostępny sandvik
Nowy
Ta zmiana napewno nie bedzie służyć temu portalowi na lepsze z reszta juz widac to po ilosci nowych wpisów na forum
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #59837 (odpowiedź na #59703) ] śro, 15 czerwiec 2011 22:00 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
szczypiorek jest aktualnie niedostępny szczypiorek
Maniak
Jak dla mnie to kiepski pomysł z tą blokadą nie można nawet pisowni sprawdzic Sad mam zrytą klawiature i nie mam wielu liter Very Happy a tak brałem edytuj i po kłopocie a co do tych plagjatuw to jeśli ktoś takowy wyczai to wystarczy wytknąc palcem i po problemie Cool
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #60041 (odpowiedź na #59689) ] pon, 20 czerwiec 2011 08:42 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
sandvik jest aktualnie niedostępny sandvik
Nowy
pomolog napisał(a) dnia nie, 12 czerwiec 2011 07:06

marcos84 napisał(a) dnia nie, 12 czerwiec 2011 06:49

Pewnie Admin zablokował skrypt aby nie dochodziło do "plagiatów...

Dokładnie - tak jest w istocie Wink Funkcja "kliknij myszką" jest celowo zablokowana Pozdrawiam serdecznie Smile

To nie jest dobry pomysł bo i tak raczej nikt nie robił plagiatów na tym forum a tak naprawdę jak ktoś bardzo chce to i tak jest możliwość kopiowania i wklejania, może kiedyś pokaże jak to się robi.
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #60084 (odpowiedź na #203) ] pon, 20 czerwiec 2011 21:45 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
No cóż... w tej sprawie może wypowiedzieć się jedynie administrator (liczę na to, że wyjaśni sytuację obszerniej użytkownikom). Ja rozumiem Jego argumenty - choć sam pomysł i dla mnie - jako (ponoć) głównego moderatora Wink - jest bardzo dużym utrudnieniem w "kontrolowaniu" i pilnowaniu forum. I tyle z mojej strony w temacie Pozdrawiam serdecznie Smile

Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #60254 (odpowiedź na #60084) ] czw, 23 czerwiec 2011 21:24 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Początkujący
Jak najprościej i najszybciej wstawić zdjęcie na Forum?
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #60256 (odpowiedź na #60254) ] czw, 23 czerwiec 2011 23:49 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zdzich jest aktualnie niedostępny Zdzich
Maniak
Pod okienkiem pisania wiadomości są opcje dodawania plików graficznych.

http://www.sadownictwo.com.pl/index.php/forum/index.php/fa/2727/0/

Klikasz "wybierz" - potem " dodaj plik" a na końcu jak chcesz to polecenie
" Wstaw obraz do treści wiadomości "

Pozdrawiam
Zdzich

http://images31.fotosik.pl/424/355e1b2ab0b5a739m.gif Staram się poprawnie pisać po polsku.
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #60323 (odpowiedź na #203) ] sob, 25 czerwiec 2011 20:11 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
A Amin milczy w sprawie możliwości kopiowania i wklejania tekstu do treści wiadomości a to strasznie utrudnia rozmowy na forum Sad Mad Twisted Evil .
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #60378 (odpowiedź na #60323) ] nie, 26 czerwiec 2011 22:19 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Początkujący
Co mogę robić nie tak, ponieważ nie mogę wstawić zdjęcia? Mam kilka fotek na komputerze z mojego sadu, które chciałbym zamieścić na Forum. Rozmiar zdjęcia to np. 2,61 MB.
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #60383 (odpowiedź na #60378) ] nie, 26 czerwiec 2011 22:26 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
minisad napisał(a) dnia nie, 26 czerwiec 2011 10:19

Co mogę robić nie tak, ponieważ nie mogę wstawić zdjęcia? Mam kilka fotek na komputerze z mojego sadu, które chciałbym zamieścić na Forum. Rozmiar zdjęcia to np. 2,61 MB.

A jaki jest dopuszczalny rozmiar? Podpowiem: szukaj informacji tam, gdzie próbujesz dodać zdjęcie... Jak nie znajdziesz - koledzy może zrobią "rzut ekranu" Pozdrawiam Smile

Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #60386 (odpowiedź na #60378) ] nie, 26 czerwiec 2011 22:35 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
Administrator
minisad napisał(a) dnia nie, 26 czerwiec 2011 10:19

Co mogę robić nie tak, (...) Rozmiar zdjęcia to np. 2,61 MB.

a można wstawić do 200 KB pojedyncze zdjęcia. Proponuje zmniejszyć edytorem do zdjęć: Corel, Photoshop lub innym...
(taka informacja pojawia się zawsze przy dodawaniu informacji
http://www.sadownictwo.com.pl/index.php/forum/index.php/fa/2730/0/

• Załącznik: rozmiar.jpg
    (Rozmiar: 17.87KB, Pobrane 417 razy)

[Uaktualnione dnia: nie, 26 czerwiec 2011 22:38]

Administrator portalu
sadownictwo.com.pl
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #60387 (odpowiedź na #60323) ] nie, 26 czerwiec 2011 22:40 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
Administrator
marcos84 napisał(a) dnia sob, 25 czerwiec 2011 08:11

A Amin milczy w sprawie możliwości kopiowania i wklejania tekstu do treści wiadomości a to strasznie utrudnia rozmowy na forum Sad Mad Twisted Evil .

milczy fakt Smile, ale analizuje i wprowadza kolejne zmiany. Będzie lepiej - cierpliwości...

Administrator portalu
sadownictwo.com.pl
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #60401 (odpowiedź na #60387) ] pon, 27 czerwiec 2011 11:28 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Ja bym proponował darmowy irfan lub picassa. W obu przeglądarkach grafiki jest opcja zmiany rozmiaru zdjęć. Szerokość na nasze forum powinna wynosić około 720 pikseli a drugi rozmiar proporcjonalnie i wtedy nie będzie kłopotów.

Pozdrawiam
Zdzich

http://images31.fotosik.pl/424/355e1b2ab0b5a739m.gif Staram się poprawnie pisać po polsku.
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #60403 (odpowiedź na #60401) ] pon, 27 czerwiec 2011 12:48 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
Administrator
Skalowanie zdjęcie systemu forum już potrafi sam. Jeśli ktoś wklei zdjęcie większe niż szerokość 750px.

Administrator portalu
sadownictwo.com.pl
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #60415 (odpowiedź na #203) ] pon, 27 czerwiec 2011 19:06 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Spartakus jest aktualnie niedostępny Spartakus
Zaawansowany
Czy ktoś mi odpowie dlaczego nie mogę otworzyć zakładki np. Jabłoń w nowym oknie?
Wszystkie ustawienia mam takie same jak wcześniej, gdy mogłem to zrobić...
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #60419 (odpowiedź na #60415) ] pon, 27 czerwiec 2011 20:20 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
Spartakus napisał(a) dnia pon, 27 czerwiec 2011 07:06

Czy ktoś mi odpowie dlaczego nie mogę otworzyć zakładki np. Jabłoń w nowym oknie?
Wszystkie ustawienia mam takie same jak wcześniej, gdy mogłem to zrobić...

Poczytaj kilka postów wyżej w tym temacie admin zablokował skrypt i nie ma możliwości np. kopiowania i wklejania( oraz tak jak piszesz otwierania zakładki w nowym oknie) tekstu do nowego postu Mad . Ponoć mają być zmiany na portalu jak napisał Admin i dlatego to utrudnienie poczekamy zobaczymy a na razie jak to mówią" mówi się trudno żyje się dalej". Pozdrawiam

[Uaktualnione dnia: pon, 27 czerwiec 2011 20:21]

Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #60453 (odpowiedź na #203) ] pon, 27 czerwiec 2011 23:41 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Spartakus jest aktualnie niedostępny Spartakus
Zaawansowany
marco dzięki wielkie za odpowiedź, przyznaję, że portal obecnie czytam tylko pobieżnie, bo teraz sezon czereśniowy u mnie Smile
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #61826 (odpowiedź na #60453) ] wto, 19 lipiec 2011 17:39 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
daridari jest aktualnie niedostępny daridari
Zaawansowany
Mam takie pytanie. Jak dodać ogłoszenie? Nie mogę znaleźć opcji. Czy już za stary jestem. Czy wzrok zaczyna mi szwankować, ale nie widzę takiej opcji.
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #61835 (odpowiedź na #61826) ] wto, 19 lipiec 2011 20:46 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
http://www.sadownictwo.com.pl/index.php/forum/index.php/fa/2768/0/

Po zalogowaniu kliknij "Zarządzaj"

Pozdrawiam
Zdzich

Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #61850 (odpowiedź na #61835) ] wto, 19 lipiec 2011 23:10 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
daridari jest aktualnie niedostępny daridari
Zaawansowany
Dzięki wielkie. Nie domyśliłbym się, że tam to jest.
Pozdrawiam
Odp: Forum portalu - sadownictwo.agro.pl [wiadomość #61859 (odpowiedź na #203) ] śro, 20 lipiec 2011 10:09 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do poprzedniej wiadomości
Maniak
Co nie oznacza, że ogłoszenie się pojawi (musi zostać zatwierdzone do publikacji) Smile http://www.sadownictwo.com.pl/2792__Ogloszenie-jak-dodawac
Pozdrawiam serdecznie Smile

Poprzedni wątek:konto - NOP
Następny wątek:Kontrole straży granicznej
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]