użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » hobby » Odp: Kino
Odp: Kino [wiadomość #11625 (odpowiedź na #11624) ] czw, 07 luty 2008 06:45 Przejdź do następnej wiadomości
cyberek jest aktualnie niedostępny cyberek
Maniak
A ja polecam wszystkim LEJDIS,byłem w niedziele w kinie....FILM "ZAJEFANY",naprawdę polecam!!! Twisted Evil
Odp: Kino [wiadomość #11626 (odpowiedź na #11624) ] czw, 07 luty 2008 07:21 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
pomolog jest aktualnie niedostępny pomolog
Maniak
Hm... doskonały temat - dzięki Tobo12 Smile I świetny pomysł, żeby opisywać tu własne gusta i guściki kinematograficzne... ja osobiście od dłuższego czasu przedkładam ekran komputera nad telewizyjny - co nie oznacza, że siedzę tylko w necie Very Happy Czasem "wrzucę" do szufladki płytę z filmem, żeby choć na półtora godzinki oderwać się od pracy... Szczególnie lubię kino polskie (filmy fabularne i polskie seriale)... Pozdrawiam serdecznie Smile

[Uaktualnione dnia: czw, 07 luty 2008 07:22]

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku
Odp: Kino [wiadomość #11631 (odpowiedź na #11626) ] czw, 07 luty 2008 10:09 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Gosc jest aktualnie niedostępny Gosc
Maniak
W ostatnim czasie byłem na filmie "Rezerwat". Obraz zderzenia przaśnej, ale jakże swojskiej,rzeczywistości warszawskiej Pragi, z owczym pędem i bezwzględnością warszawskich yappiszonów, przedstawiona przez młodego reżysera.Daje dużo do myślenia i ma pozytywne przesłanie w porówna z bzdetnymi, plastykowymi produkcjami z różowo pudrowanej serii ostatnio produkowanych filmów w rodzaju "Testosteron" czy "Lejdis". Na nie iść nie warto bo w spokojnym śnie przeszkadzają śmiechy rozbawionej i mało wybrednej gawiedzi.Z filmów na DVD polecam film Larsa von Tiera "Europa", ukazujący młodych ludzi chcących ulożyć sobie życie, na tle trudnej rzeczywistości Niemiec zaraz po wojnie. Warto obejrzeć by zrozumieć choć trochę, że ludność niemiecka przeżyla również tragedię spowodowaną hitleryzmem.Warto sięgać również po filmy jescze starsze np. Istvana Szabo. Ostatnio z przyjemnością obejrzałem "Mefisto" z Jandą i Brandauerem.
Odp: Kino [wiadomość #11633 (odpowiedź na #11624) ] czw, 07 luty 2008 11:38 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Jabluszko jest aktualnie niedostępny Jabluszko
Zaawansowany
Witam,
Dobry pomysł z tymi filmami Smile
Zachwyca mnie film 'Casablanca' i pewnie niejedną kobietę,choć mam nadzieję,że nie tylko....
....a tak w ogóle to różnorodne filmy lubię,bardzo lubię psychologiczne np. niektóre filmy Almadovaro,coś ma w sobie film 'Fortepian'-J.Campion,czasem też dobrze jest obejrzeć coś lekkiego,z humorem jak np.'Nigdy w życiu' Smile,seriale polskie owszem też lubię(dawno temu byłam wielbicielką 'Klanu','Złotopolskich','Na dobre i na złe',a obecnie z rodziną oglądamy właściwie od początku 'Na wspólnej').
Każdy ma swój gust,nie zamierzam krytykować,jedynie oglądać to co mi odpowiada.A może dzięki Waszym wypowiedzią coś ciekawego wpadnie w oko.....
Pozdrawiam Smile
Odp: Kino [wiadomość #11646 (odpowiedź na #11624) ] czw, 07 luty 2008 22:57 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
dana6564 jest aktualnie niedostępny dana6564
Początkujący
A ja oglądam filmy z aktorami ,których lubię i cenię. Zakładam z góry ,że nie zagrali by w byle czym. Tak więc Tom Hanks ( Filadelfia, Forest Gamp), Julia Roberts ,Dustin Hoffman , Barbra Streisend , Luis de Fine , Krystyna Janda i cała polska ekipa komediowa. Mam nadzieję ,że nigdy mi się nie znudzą ,zresztą nie mają kiedy bo teraz komputer zawładnął wolnym czasem. Smile
Odp: Kino [wiadomość #12376 (odpowiedź na #11753) ] pon, 03 marzec 2008 20:48 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Witam.Z komedi polecam Wakacje Jasia Fasoli,wieczny student ale jedynke,fajna z niego babka,a z innych filmów polecam 300 spartan,jumper,jestem legenda,transformers,krwawy diament,hanibal po drugiej stronie lustra.Pozdrawiam Cool
Odp: Kino [wiadomość #12698 (odpowiedź na #11624) ] nie, 16 marzec 2008 21:55 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Turysta jest aktualnie niedostępny Turysta
Maniak
Witam.
Dla tych co mają "małe" i z nimi chodzą do kina.Byliśmy dzisiaj na "Asterix na Olimpiadzie",ja jestem mocno rozczarowany.Moim zdaniem zdecydowanie gorszy od np "Misja Kleopatra".Po prostu sporo dłużyzn,za mało konkretów.Młodszy(5i1/2) chciał wyjść po ok 10 minutach a starszy (8)głównie się nudził.Film w ocenie "G.Wybiórczej"miał tylko 3na pięć gwiazdek,nie uwierzyliśmy im ,i to był błąd.Poprzednio bylismy na "Alwinie" i to ,to już wyłącznie dla miłośników balecików i musicali.
Tak,że na nasze dwa wyjścia -dwa pudła.Teraz czekamy na "Słonia Horneta",zobaczymy.
PS Czy kino jest obecnie rozrywką dla ludzi przygłuchych,czy może my mamy nadwrażliwy słuch?
Krzyś.
Odp: Kino [wiadomość #12699 (odpowiedź na #12698) ] nie, 16 marzec 2008 23:06 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Turysta napisał(a) dnia nie, 16 marzec 2008 09:55

...Czy kino jest obecnie rozrywką dla ludzi przygłuchych,czy może my mamy nadwrażliwy słuch?...

Dlatego m.in. przedkładam kino domowe nad to "prawdziwe". Wiem - duży ekran to inna sprawa, ale klimat tego prawdziwego kina chyba jednak minął... pomijam już koszty takiej eskapady i to z maluchami... a tak zasiadasz przed własnym ekranem, do kuchni po przekąski masz dwa kroki i.t.d. Ostatnimi czasy w filmy zaopatruje się w hipermarketach wyprzedających płyty (w odróżnieniu od drzewek, o których w innym temacie) po stosunkowo atrakcyjnych cenach... A wybór jest naprawde spory (i polskie i zagraniczne)- sam decydujesz i wybierasz co Cię interesuje. Ja jak już pisałem wyżej, gustuje w polskim kinie i przed chwilą właśnie obejrzałem film, który gorąco Wam polecam (tylko bez maluchów): "Cisza- naznaczeni" z Kingą Preis w reżyserii Michała Rosy. Film nie najnowszy (z 2001 roku), ale naprawdę wart obejrzenia - do refleksji
Pozdrawiam serdecznie Smile

Odp: Kino [wiadomość #12894 (odpowiedź na #11624) ] wto, 25 marzec 2008 18:28 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
grimm jest aktualnie niedostępny grimm
Początkujący
a ja polecam starszej już metryki filmy, ale jakże fantastyczne, Joe Black oraz Domek nad Jeziorem
fakt, pełne romantyzmu, ale jakże przyjemne:)))
Odp: Kino [wiadomość #19458 (odpowiedź na #11625) ] pią, 03 październik 2008 23:47 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
A propos tematu: "UE - dobrze czy źle?" - wszystkim zainteresowanym tą problematyką polecam gorąco film V. Klusaka i F. Remunda - "Czeski sen"... film teoretycznie nie jest o Unii, ale... skłania do refleksji Smile Pozdrawiam serdecznie Smile

Odp: Kino [wiadomość #19497 (odpowiedź na #19458) ] nie, 05 październik 2008 17:38 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Witam.Fajny wątek,jest sporo filmów ale nie wszystkie sa warte oglądania.Z ostatnio oglądanych filmów polecam Film o Pszczołach, i Click.Pozdrawiam
Odp: Kino [wiadomość #19594 (odpowiedź na #19497) ] czw, 09 październik 2008 20:00 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Sigmund jest aktualnie niedostępny Sigmund
Maniak
Ostatnio oglądałem "Cienką czerwoną linię". Serdecznie polecam. Jeśli ktoś chce tanio kupić filmy (i legalnie ) polecam allegro.Są sprzedający oferujący po kilkadziesiąt tytułów filmów dolączanych do gazet.

http://poema.pl/publikacja/52998-after-apple-picking
Odp: Kino [wiadomość #19598 (odpowiedź na #19594) ] czw, 09 październik 2008 20:49 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Sigmund napisał(a) dnia czw, 09 październik 2008 08:00

...Jeśli ktoś chce tanio kupić filmy (i legalnie ) polecam allegro.Są sprzedający oferujący po kilkadziesiąt tytułów filmów dolączanych do gazet.

Dokładnie Smile Ostatnio jest "wysyp" filmów na DVD także w księgarniach taniej książki - po 3-5 zł... można trafić na naprawdę ciekawe pozycje Pozdrawiam serdecznie Smile

Odp: Kino [wiadomość #24620 (odpowiedź na #19598) ] śro, 01 kwiecień 2009 21:15 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
mario7 jest aktualnie niedostępny mario7
Zaawansowany
Polecam.Oszukaną,Transportera 3,Ostatnie zlecenie,Apocalypto,Underworld bunt lykanów, i Walkirie. Cool

Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie.

Odp: Kino [wiadomość #26743 (odpowiedź na #24620) ] pon, 18 maj 2009 09:34 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Sigmund jest aktualnie niedostępny Sigmund
Maniak
Ponieważ byłem na tyle mądry Razz by po zimmych ogrodnikach wyjść rano do sadu w podkoszulku(termometr swoje ale obejrzeć trzeba), to mam trochę czasu na komputer zanim odchoruje.
Znalazłem i polecam (miłośnikom Tolkiena zwłaszcza) film
"The Hunt for Gollum".
To produkcja amatorska o budżecie jeśli wierzyć kilka tysięcy dolarów !
Film można obejrzeć ,za darmo ,legalnie ,z polskimi napisami w HD !.
Oto link
http://www.dailymotion.pl/pl/video/x93zji_the-hunt-for-go

Tanie komputery, tanie cyfrowe kamery i okazuje się ,że uzdolnieni amatorzy mogą stworzyć coś naprawdę ciekawego.

http://poema.pl/publikacja/52998-after-apple-picking
Odp: Kino [wiadomość #31884 (odpowiedź na #26743) ] czw, 24 wrzesień 2009 17:32 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
mario7 jest aktualnie niedostępny mario7
Zaawansowany
Polecam do obejrzenia Lektor,Mechanik,Slamdog Milioner z Ulicy Cool

Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie.

Odp: Kino [wiadomość #48422 (odpowiedź na #11625) ] pią, 03 grudzień 2010 20:14 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
kamczat jest aktualnie niedostępny kamczat
Maniak
Coś na wesoło http://www.youtube.com/watch?v=bmk1dToZYGo&feature=relat ed
Panowie i Panie małymi krokami też osiągniemy wybrane cele. Byle do przodu Laughing
I coś w innym tonie http://www.youtube.com/watch?v=Sh7kVYYBNyk
Miejmy marzenia i realizujmy je, bądźmy otwarci na potrzeby bliskich bo życie pisze różne scenariusze. Nie tylko praca!

[Uaktualnione dnia: pią, 03 grudzień 2010 20:31]

Odp: Kino [wiadomość #48953 (odpowiedź na #48422) ] śro, 15 grudzień 2010 21:48 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Melolontha jest aktualnie niedostępny Melolontha
Maniak
Zawsze chętnie wracam do filmu " Znikający punkt ", bo w tym filmie jest trochę tak jak w życiu... Cały czas gonimy za jakimś " punktem ", a on zawsze znika i dogonić go nie sposób... Pozdrawiam !
Poprzedni wątek:Motory
Następny wątek:Myślistwo i łowiectwo
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]