użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » hobby » Fantastyka  (5) 1 Głosów
Fantastyka [wiadomość #35803] czw, 11 luty 2010 20:16 Przejdź do następnej wiadomości
skryba91 jest aktualnie niedostępny skryba91
Stały bywalec
Jestem zakręconym fanem książek o ogólnie pojętej tematyce fantastycznej. gustuję głównie w autorach polskich i pochodzących z europy wschodniej. Lubie po ciężkim dniu pracy położyć sie na łóżku z dobra książka. Czy na tym forum znajda się ludzie którzy podzielają moja pasję i z którymi mógłbym wymieniać opinie na temat książek?
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy nie uważają książek za stratę czasu Smile
Odp: Fantastyka [wiadomość #35807 (odpowiedź na #35803) ] czw, 11 luty 2010 20:22 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
marcos84 jest aktualnie niedostępny marcos84
Zaawansowany
Witam! to pewnie lubisz książki pana Sapkowskiego jeśli dobrze kojarzę? Pozdrawiam
Odp: Fantastyka [wiadomość #35821 (odpowiedź na #35803) ] czw, 11 luty 2010 20:59 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Stały bywalec
Za tym autorem akurat nie przepadam ale trzeba mu oddac co jego że talent ma.
Odp: Fantastyka [wiadomość #35842 (odpowiedź na #35803) ] czw, 11 luty 2010 22:59 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
wojus83 jest aktualnie niedostępny wojus83
Stały bywalec
Witam
Dobry temat kolega podjął, ja również "połykam" sporo takiej literatury od lat Very Happy w tej chwili męczę Stevena Eriksona i jego "Malazańską ksiegę poległych" - naprawdę warto Cool ciekawe czy więcej fanów gatunku znajdzie się na forum.
pozdrawiam

Marek
Odp: Fantastyka [wiadomość #35878 (odpowiedź na #35842) ] pią, 12 luty 2010 12:54 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Argon jest aktualnie niedostępny Argon
Zaawansowany
ja czytam fantastyke, przepadam ostatnio za ksiazkami Piekary, glownie o przygodach Mordimera, do tego czytam jak wpadnie ksiazki wydawnictwa warhamer, poza tym moja pasjia jest WFRP (Warhamer Fantasy Role Play). Do tego dochodzi Wladca Pierscieni, akurat nie ksiazka, a film, dla mnie pierwowzor dobrej fantastyki.
pozdrawiam.
Odp: Fantastyka [wiadomość #35880 (odpowiedź na #35878) ] pią, 12 luty 2010 13:09 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Sigmund jest aktualnie niedostępny Sigmund
Maniak
Ja jestem miłośnikiem fantastyki w stanie spoczynku. Po beletrystykę sięgam od kilku lat wyjątkowo. Co mogę polecić?
Na pewno Philipa K. Dicka ,na początek powiedzmy "Człowieka z wysokiego zamku","Ubika" i "Przez ciemne zwierciadło" (łącznie napisał dwadzieścia kilka powieści i masę opowiadań).
"Diuna" Herberta(resztę cyklu można sobie darować). "Neuromancer" Gibsona. Oczywiście Tolkien. I wiele innych...

http://poema.pl/publikacja/52998-after-apple-picking
Odp: Fantastyka [wiadomość #35913 (odpowiedź na #35803) ] pią, 12 luty 2010 20:28 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Gość
O oo w końcu ktoś kto lubi czytać ,w obecnych czasach książkę wyparła telewizja i komputer , ale ktoś kto lubi czytać nigdy nie odłoży książki , nawet jeśli jest to fantastyka za którą nie przepadam .Książka kształtuje wyobraźnię, wzbogaca człowieka i uwrażliwia. Pozdrawiam wszystkich czytelników. Pa
Odp: Fantastyka [wiadomość #35923 (odpowiedź na #35803) ] pią, 12 luty 2010 22:18 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Stały bywalec
To prawda że książka kosztuje, ale myślę że nie są to pieniądze wyrzucone w błoto bo zawsze jest szansa że nawet za kilkadziesiąt lat ktoś znajdzie tę książkę, przeczyta i mu się spodoba. Ostatni w mojej domowej bibliotece znalazłem książkę Juliusza Vernea "łowcy meteorów" wydana w 1949r i bardzo mnie ta lektura pochłonęła.
Poprzedni wątek:kalendarze na rok 2010 rok
Następny wątek:GPW
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]