użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » hobby » Hobby - składanie motorowerów i motocykli
Hobby - składanie motorowerów i motocykli [wiadomość #19130] śro, 17 wrzesień 2008 00:23 Przejdź do następnej wiadomości
Gosc jest aktualnie niedostępny Gosc
Maniak
Witam wszystkich użytkowników tego forum i odwiedzających.

Moje hooby, pasja i praca w jednym to składanie motorowerów i motocykli z części zdobytych przy tak zwanej odrobinie szczęścia. Uwielbiam odtwarzać elementy motocykli i motorowerów (nazwijmy to mim w skrócie), a w późniejszym etapie wszystko składać w jedną całość. Na razie wszakże to początki, dlatego proszę uprzejmie wszystkich użytkowników, którzy by mieli sprzęty typu motorower, motocykl, zbędny, zajmujący miejsce w np. pomieszczeniach gospodarczych o ich dobrowolne oddanie Smile. Po kontakcie zjawie się osobiście z samochodem dostawczym i pomogę przy jego załadowaniu. Oczywiście w zamian za to oferuję litrę bardzo dobrej polskiej orzechówki z najlepszej domowej winnicy Smile. Jeśli masz znajomych którzy mogli by mieć mim, zapytaj o możliwość ich oddania, choćby za tę orzechówkę Smile i skontaktuj się ze mną poprzez mail karolgolo@wp.pl, bądź telefonicznie 509-255-542. Niech to będą województwa takie jak: świętokrzyskie, podkarpackie i lubelskie. Zachęcam do przeglądnięcia swoich budynków gospodarczych, będę również wdzięczny choćby za małą skrzynkę z częściami do mim. Proszę pomóżcie w rozwijaniu hobby pasji i pracy Smile. Pozdrawiam serdecznie.

[Uaktualnione dnia: śro, 17 wrzesień 2008 15:13] przez Moderatora

Odp: Hobby - składanie motorowerów i motocykli [wiadomość #22055 (odpowiedź na #19130) ] nie, 25 styczeń 2009 15:23 Przejdź do poprzedniej wiadomości
kamilraw jest aktualnie niedostępny kamilraw
Początkujący
Witam cię mam wsk i nie wiem jakie były by najleprze świece do niej ponieważ używałem dotychczas świec typu iskra f100 lub też f80.Te świece sąbardzo słabe i nie wiem jakie są leprze od nich.
Poprzedni wątek:koncert pearl jam'u
Następny wątek:Kluby piłkarskie
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]