użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » hobby » koncert pearl jam'u
koncert pearl jam'u [wiadomość #1754] wto, 06 luty 2007 23:18 Przejdź do następnej wiadomości
monia76 jest aktualnie niedostępny monia76
Zaawansowany
Czy ktos moze wybiera sie na koncert pearl jam'u ktorry odbedzie sie w chorzowie na stadionie sląskim? Sa fani tego zespołu wsrod ogrodników?
Odp: koncert pearl jam'u [wiadomość #1801 (odpowiedź na #1754) ] czw, 08 luty 2007 21:36 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Gosc jest aktualnie niedostępny Gosc
Maniak
Oj są!są! super muza "jestem mój" "ostatni kiss" to jest to. Jaki termin tej imprezki? bo nic nie wiem na ten temat.

[Uaktualnione dnia: czw, 08 luty 2007 21:39] przez Moderatora

Odp: koncert pearl jam'u [wiadomość #1804 (odpowiedź na #1754) ] pią, 09 luty 2007 09:53 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
No to super ze sa bo juz miałam lekka załamkę:)Koncert jest na stadionie śląskim w Chorzowie 13 czerwca. Bilety na płyte po 110 i na sektory II a na sektory siedzące klasy I 165 zl. Taka okazja sie juz moze nie powtorzyć. Jesli ktoś zna choc jedna ich piosenkę to warto pojsć. Koncerty na zywo maja niesamowita atmosferę! Mnie osobiście martwi tylko ten support Linkin Park:( Moze ktos wie więcej o tym zespole i moze mnie wyprowadzi z błędu i mnie do niego przekona:)

Ps Jerzyk jak sie zdecydujesz to musimy sie jakoś zdzwonić:) Ja mam bilet na sektor 35, kupiłam przez internet na live nation. pozdrawiam Nothingman Isn't it something? Nothingman:)
Odp: koncert pearl jam'u [wiadomość #1805 (odpowiedź na #1804) ] pią, 09 luty 2007 10:32 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
YorQa jest aktualnie niedostępny YorQa
Początkujący
monia: powtorzy sie powtorzy. Po koncercie w Spodku pearl jam bardzo polubilo Polske Razz ja nie jade. raz bylam starczy. ale na pewno warto (tylko moze niekoniecznie na płyte Razz )
Odp: koncert pearl jam'u [wiadomość #1819 (odpowiedź na #1754) ] pią, 09 luty 2007 18:45 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
Masz rację moze i sie powtorzy tylko czy mnie, czekając na nastepna okazję 7 lat, bedzie sie chcialo wtedy pojsc?
Nie, na płyte odpada choc wiem ze to profanacja:)Ale latka lecą i kondycją tez tyle ze w dół. Juz bym nie potrawiła 4 godziny pogowac:)pozdrawiam
Odp: koncert pearl jam'u [wiadomość #1830 (odpowiedź na #1754) ] pią, 09 luty 2007 23:00 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
krisf jest aktualnie niedostępny krisf
Nowy
Witam.
Linkin Park to super kapela,graja świetną muzę ,naprawdę warto.
UWAGA, ważna informacja
"To nie będzie support, ale koncert drugiej gwiazdy w tym samym miejscu i terminie, przy czym cena biletów nie zmienia się." Sam się zastanawiam nad wyjazdem.pozdrawiam
A tutaj można posłuchać kawałka Linkin : http://www.youtube.com/watch?v=x6WHbxiP0QU&mode=related& amp;search=
Odp: koncert pearl jam'u [wiadomość #1837 (odpowiedź na #1830) ] sob, 10 luty 2007 10:10 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Chętnie się wybiorę,jeśli tylko czas pozwoli.Teraz jeszcze nic nie mogę zaplanować,często wyjeżdżam za granicę i to zwykle w najmiej odpowiednich dla mnie momentach.Jak będzie bliżej iprezy to postaram się coś wykminić.P.S "monia" a Ty wybierasz się sama? Rolling Eyes
Odp: koncert pearl jam'u [wiadomość #1842 (odpowiedź na #1754) ] sob, 10 luty 2007 14:34 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
No co ty jerzyk? sama na koncert? Idę z ekipą ale to nie znaczy ze chetnie sie nie spotkam przy okazji z członkami tego forum:)
Odp: koncert pearl jam'u [wiadomość #1857 (odpowiedź na #1842) ] sob, 10 luty 2007 19:42 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
O.K będziemy w kontakcie Smile
Odp: koncert pearl jam'u [wiadomość #21979 (odpowiedź na #1754) ] czw, 22 styczeń 2009 21:05 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Melolontha jest aktualnie niedostępny Melolontha
Maniak
Swoj post zdecydowalem sie umiescc tu, bo to jedyne miejsce w portalu, w ktorym spotykaja sie fani muzyki. Otoz chcialem poinformowac wszystkich zainteresowanych, ze w internecie funkcjonuje RADIO ZAPPA, choc nie wiem, czy w ten sposob nie narazilem sie fanom Pearl Jamu... Pozdrawiam !
Poprzedni wątek:Odp: Podróże
Następny wątek:Hobby - składanie motorowerów i motocykli
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]