użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Ekonomika » Kontraktacja owoców
Kontraktacja owoców [wiadomość #21470] nie, 28 grudzień 2008 13:29 Przejdź do następnej wiadomości
GizmoBumar jest aktualnie niedostępny GizmoBumar
Początkujący
Witam wszystkich sadowników

Zwracam się z prośbą do sadowników rejonu BIAŁOBRZESKIEGO GRÓJECKIEGO i WARECKIEGO o informację na temat kontraktacji owoców miękkich w firmie FRUBELLA i Agrana Juice Poland w Białobrzegach.W jaki sposób to załatwić z kim się kontaktować, jak z płatnościami. Za wszelkie rady będę wdzięczny.
Odp: Kontraktacja owoców [wiadomość #21535 (odpowiedź na #21470) ] czw, 01 styczeń 2009 07:54 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
prymus jest aktualnie niedostępny prymus
Stały bywalec
Witam.
W firmie Frubella to umowy podpisuje się gdzieś około września odnawiając co roku, natomiast z firmami skupującymi przemysł to umowy niewiele dawały bo i tak nie przyjmowali ilości zawartych w umowie tylko takie jakie chcieli. Ja miałem podpisane 2 umowy i jedna z firm chciała przyjmować znikome ilości ale np. z Agraną to akurat w tym roku dobrze mi się współpracowało. Nr telefonów masz na szyldach przed zakładami.
Powodzenia i pozdrawiam.
Odp: Kontraktacja owoców [wiadomość #21536 (odpowiedź na #21470) ] czw, 01 styczeń 2009 08:43 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Początkujący
Dzięki za odpowiedź

A do tej firmy AGRANA to najlepiej kiedy dzwonić w sprawie kontraktacji? A tak na marginesie to ile płacili w 2008 roku za przemysł?
Odp: Kontraktacja owoców [wiadomość #21550 (odpowiedź na #21536) ] pią, 02 styczeń 2009 09:25 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
prymus jest aktualnie niedostępny prymus
Stały bywalec
Ja podpisywałem wczesną wiosną.
Pozdrawiam i powodzenia.
Odp: Kontraktacja owoców [wiadomość #21659 (odpowiedź na #21470) ] śro, 07 styczeń 2009 20:00 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Początkujący
Czy ktoś z kolegów sadowników posiada telefon do firmy AGRANA w Białobrzegach pod który trzeba dzwonić sprawie kontraktacji wiśni na rok 2009.
Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.
Poprzedni wątek:Mazowsze - przetwórnie owoców ile jest i gdzie?
Następny wątek:Kto drożej sprzedaje mały czy duży gospodarż
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]