użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Kombajny i platformy sadownicze » kombajn do porzeczek viktor zaczepiany
kombajn do porzeczek viktor zaczepiany [wiadomość #141029] czw, 01 styczeń 2015 11:36 Przejdź do następnej wiadomości
zydles jest aktualnie niedostępny zydles
Nowy
Interesuje mnie opinia o zaczepianym viktorze cało rzędowym do zbioru porzeczki
Odp: kombajn do porzeczek viktor zaczepiany [wiadomość #141054 (odpowiedź na #141029) ] czw, 01 styczeń 2015 21:43 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
sadownik1990 jest aktualnie niedostępny sadownik1990
Początkujący
Nie mam doczynienia z porzeczka ale z mojej wiedzy słyszę że kombajny biorące cały rząd som kiepskie. Osobiście uważam że operator jest kiepski każda maszyna do obsługi wymaga pewnej inteligenci. Myślę że podobnie jest z kombajnami do porzeczki. Choć tu bym szedł w innym kierunku po prostu niektórzy niezły biznes robią polowkowym na zarobku.
Odp: kombajn do porzeczek viktor zaczepiany [wiadomość #141067 (odpowiedź na #141029) ] pią, 02 styczeń 2015 01:23 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Kazimierz jest aktualnie niedostępny Kazimierz
Maniak
Widziałem raz ten kombajn w pracy i wydaje mi się że plantacja musi być bardzo dobrze odchwaszczona ponieważ kombajnista nie widzi podbieracza pędów który znajduje się po drugiej stronie krzewów.Oprócz tego jestem ciekawy:ile ten kombajn ma kosztować?
Jeżeli dużo to proponował bym jednak dwie połówki.
Odp: kombajn do porzeczek viktor zaczepiany [wiadomość #141076 (odpowiedź na #141067) ] pią, 02 styczeń 2015 09:48 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
michlu jest aktualnie niedostępny michlu
Początkujący
Kazimierz napisał(a) dnia pią, 02 styczeń 2015 01:23

Widziałem raz ten kombajn w pracy i wydaje mi się że plantacja musi być bardzo dobrze odchwaszczona ponieważ kombajnista nie widzi podbieracza pędów który znajduje się po drugiej stronie krzewów.Oprócz tego jestem ciekawy:ile ten kombajn ma kosztować?
Jeżeli dużo to proponował bym jednak dwie połówki.

Na targach przedstawiciel mówił że Viktor Z kosztuje coś ponad 300tyś
Odp: kombajn do porzeczek viktor zaczepiany [wiadomość #141082 (odpowiedź na #141029) ] pią, 02 styczeń 2015 11:34 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Kazimierz jest aktualnie niedostępny Kazimierz
Maniak
A dwie połówki kosztują tylko 150.tyś.
Odp: kombajn do porzeczek viktor zaczepiany [wiadomość #141117 (odpowiedź na #141082) ] pią, 02 styczeń 2015 15:31 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
xmenek jest aktualnie niedostępny xmenek
Początkujący
Oni ( producenci maszyn ) sami już niewiedzą ile wołać za swój sprzęt
Odp: kombajn do porzeczek viktor zaczepiany [wiadomość #141269 (odpowiedź na #141029) ] nie, 04 styczeń 2015 14:47 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Klepka jest aktualnie niedostępny Klepka
Zaawansowany
Narazie tak jest bo są dopłaty i inne dary od UE. Przez to co po niektóre maszyny mają cene zawyrzoną przynajmniej o połowę. Zobaczymy co producenci tych cacek powiedzą za kilka lat jak dopłat już nie będzie do niczego. Czy znajdą kupca za 300 tysięcy? Bo cenić to się można, ale nic nie sprzedać też.
Odp: kombajn do porzeczek viktor zaczepiany [wiadomość #141276 (odpowiedź na #141029) ] nie, 04 styczeń 2015 16:43 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
blufut jest aktualnie niedostępny blufut
Zaawansowany
Taa - jak się skończą dopłaty...
Jak się skończą to pewnie siądzie cała sprzedaż maszyn Smile

Jeżeli ktoś ma 50 - 100 ha porzeczek to nie potrzebuje dopłat na taką maszynę.
Zresztą zakład Weremczuka i tak nie wyprodukuje więcej niż kilka sztuk rocznie Smile

Napewno takim kombajnem dokładniej zbierzemy kolorową porzeczkę.
Odp: kombajn do porzeczek viktor zaczepiany [wiadomość #141279 (odpowiedź na #141276) ] nie, 04 styczeń 2015 17:52 Przejdź do poprzedniej wiadomości
xmenek jest aktualnie niedostępny xmenek
Początkujący
Tym kombajnem na pewno dokładniej zbierzemy nie tylko czerwona porzeczke ale też czarną i aronie , po za tym nie zniszczy tak krzewów no i zaoszczędzimy na czasie ale ... ta cena. Według mnie nie powinien kosztowac więcej jak 150 -180 tys .
Poprzedni wątek:Platforma MCMS Warka
Następny wątek: używana platforma samojezdna
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]