użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Czereśnia - odmiany » Czeresnie na wstawce
Czeresnie na wstawce [wiadomość #140077] pią, 05 grudzień 2014 10:57 Przejdź do następnej wiadomości
mariusz321 jest aktualnie niedostępny mariusz321
Zaawansowany
Witam ma ktos taki sad na wstawce ? Jak to sie sprawuje jakie wady i zalety ?
Odp: Czeresnie na wstawce [wiadomość #140087 (odpowiedź na #140077) ] pią, 05 grudzień 2014 17:00 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Melolontha jest aktualnie niedostępny Melolontha
Maniak
Z tematem czereśni na wstawkach zetknąłem się pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku... Było to doświadczenie w którym porównywano różne wstawki... Z tego co zapamiętałem, wszystkie te drzewa na wstawkach wypadły w przyspieszonym tempie, a jedyne co przeżyło to były drzewa bezwstawkowe na czereśni ptasiej... Ale to było dawno temu a dziś, są już inne wstawki, o których wiem niewiele...Pozdrawiam !
Odp: Czeresnie na wstawce [wiadomość #140120 (odpowiedź na #140087) ] sob, 06 grudzień 2014 20:38 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Melolontha jest aktualnie niedostępny Melolontha
Maniak
Cisza... Smile ... Może dlatego, że temat wstawek dla czereśni już na forum jest a dyskusja tam taka, że iskry lecą... Warto odnależć i poczytać...Pozdrawiam !
Poprzedni wątek:Lapins - wszystko o tej odmianie czereśni
Następny wątek:indetyfikacja odmian czeresni
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]