użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Mechanizacja sadownictwa » PULSFOG- opinie
PULSFOG- opinie [wiadomość #139872] czw, 27 listopad 2014 23:07 Przejdź do następnej wiadomości
gacekjr jest aktualnie niedostępny gacekjr
Początkujący
Witam. Proszę o opinię na temat zamgławiania urządzeniem PULSFOG.
Jak wygląda skuteczność w ochronie przymrozkowej ? Jak wygląda efekt dezynfekcji komór chłodniczych i jak kształtują się ceny za taką usługę? Dziękuję i pozdrawiam
Odp: PULSFOG- opinie [wiadomość #139873 (odpowiedź na #139872) ] czw, 27 listopad 2014 23:21 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
darek jest aktualnie niedostępny darek
Maniak
podstawowa że czym chcesz zamgławiać bo o d tego zależy typ uradzenia czyli ze schładzaniem wodnym lub bez ceny wydaje mi się zaczynają się od 5000tys do chyba 20000
ja zamgławiam pomidory PULSFOG-50 w tuneliku Very Happy
co do zamgławiania w otwartych powierzchniach to po mojemu poroniony pomysł
a zamgławiamy tak 1 l wody + środek w sterczeniu na 100l lub na metry 3 + 300setki glikolu albo spożywczej gliceryny dyszka 12 ( razy wielokrotność )i ogień Razz czas wykonania zabiegu tej dawki 3 minuty
Odp: PULSFOG- opinie [wiadomość #139903 (odpowiedź na #139872) ] pią, 28 listopad 2014 16:47 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
RABEST jest aktualnie niedostępny RABEST
Zaawansowany
Kolego.
Wszystko zależy jaka wielkość - ile dysz.
Widziałem efekty- są bardzo dobre. Mgła totalna.
Woda + glikol lub gliceryna pół na pół.

A tak na marginesie w łódzim był chyba wypadek na trasie szybkiego ruchu. W sadzie był zamgławiacz lekki wiatr przenosił mgłę na szosę.
Odp: PULSFOG- opinie [wiadomość #139904 (odpowiedź na #139872) ] pią, 28 listopad 2014 17:48 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
kwiatsad jest aktualnie niedostępny kwiatsad
Zaawansowany
Zamgławiacz na przymrozki
Pulsfog K-30/20 BIO z małą ramą
: http://www.brinkman.pl/component/virtuemart/ochrona-roslin/z amglawiacze-pulsfog/zamglawiacze/pulsfog-k-30-20-bio-z-mala- rama-detail?Itemid=0

Znam użytkownika ,który twierdzi,że do-4 działa .Lekki wiatr znosi mgłę niestety .Dobrze jest mieć naturalne bariery np w postaci lasu przynajmniej z jednej strony sadu .

[Uaktualnione dnia: pią, 28 listopad 2014 17:51]

Odp: PULSFOG- opinie [wiadomość #139922 (odpowiedź na #139904) ] sob, 29 listopad 2014 11:19 Przejdź do poprzedniej wiadomości
gacekjr jest aktualnie niedostępny gacekjr
Początkujący
Witam. Dziękuję za opinie i czekam na więcej. Aneksuję wniosek i trochę funduszu zostało. Wybrałem największy model K30 BIO. Mam naturalne zaglębienia w porzeczkach i powinno zdać egzamin. W ostatnich latach u mnie majowe przymrozki były bez wiatru.Pozdrawiam
Poprzedni wątek:wałowanie ziemi
Następny wątek:Frez do sadzenia drzewek
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]