użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Mechanizacja sadownictwa » MF 235 + wygarniacz
MF 235 + wygarniacz [wiadomość #139252] wto, 11 listopad 2014 20:48 Przejdź do następnej wiadomości
farmer9994 jest aktualnie niedostępny farmer9994
Stały bywalec
Witam jak wyglada temat wymiataczy hydraulicznych na przód tego ciągnika? Czy wydajnosc hydrauliki bedzie wystarczajaca do wymiatacza z Ditta Seria? Jak rozwiazac kwestie jednoczesnego dzialania podnosnika i wyjsc hydraulicznych?
Odp: MF 235 + wygarniacz [wiadomość #139287 (odpowiedź na #139252) ] śro, 12 listopad 2014 18:07 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Krol1 jest aktualnie niedostępny Krol1
Początkujący
W tym roku montowałem sąsiadowi taki wygarniacz właśnie z ditta-seria montowany na przód. Podłączyliśmy go do MF-3502. Wnioski:
-ciągnik ma przerąbaną hydraulikę bo w danej chwili działa tylko jedna para wyjść- zrobiliśmy tak, że kupiliśmy rozdzielacz 3-sekcyjny i to nim steruje (1 sekcja obrót silnika, 2 sekcja podnoszenie, 3 sekcja w tym roku wolna ale mamy zamiar założyć siłownik od wysuwu)
-silnik 100, trochę wolno się obraca ale sąsiad wymienił gumy na dłuższe i mówił że wystarcza (ja mam silnik 80)
-na silniku był założony fabrycznie regulator przepływu i coś firma skopała temat bo owszem działał tylko że przy odwrotnych obrotach silnika, czyli albo wrzuca gałęzie pod drzewa albo blokuje przepływ. Wywaliliśmy go bo odwrotnie nie dało się podłączyć i sprzęt śmiga bez problemów. Możliwe że firma już to poprawiła bo sąsiad miał jeden z pierwszych egzemplarzy.
-z podnośnikiem chyba nic nie zrobisz aby działał jednocześnie z wyjściami.
Jeśli zakładałbyś rozdzielacz to najlepiej wrzucić na busa cały wygarniacz i na miejscu gdzie zakuwają przewody niech sobie dopasują wszystko. Pozdrawiam

[Uaktualnione dnia: śro, 12 listopad 2014 18:08]

Poprzedni wątek:Spreżarka na wom Sfamasz
Następny wątek:Glebogryzarka sadownicza
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]