użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Orzech włoski i Leszczyna » Łuskarka do orzechów laskowych  (5) 1 Głosów
Łuskarka do orzechów laskowych [wiadomość #107246] pon, 16 wrzesień 2013 10:48 Przejdź do następnej wiadomości
PJ577 jest aktualnie niedostępny PJ577
Początkujący
Witam,
Mam pytanie gdzie można kupić łuskarkę do orzechów? Może ktoś ma namiar na produceta tych maszyn i wentualnie może podzielić się inf. na temat użytkowania, funkcjonalności i wydajności swojej łuskarki.
Z góry dziękuję za inf.
Pozdr.
PJ577
Odp: Łuskarka do orzechów laskowych [wiadomość #107264 (odpowiedź na #107246) ] pon, 16 wrzesień 2013 19:30 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
tony12 jest aktualnie niedostępny tony12
Początkujący
Wpisz w google i znajdziesz namiar na producenta woj.świętokrzyskie maszyny sprawdzone,dobra wydajność.
icon7.gif  Odp: Łuskarka do orzechów laskowych [wiadomość #107285 (odpowiedź na #107264) ] pon, 16 wrzesień 2013 23:24 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
HANAT jest aktualnie niedostępny HANAT
Zaawansowany
Jak wydajna maszyna Ciebie interesuje? Nowa czy używana? Są różne modele ale faktycznie jedna jest faktycznie wydajna Cool Praktyka zawsze przynosi coraz to nowsze rozwiązania. Ale faktycznie dobra maszyna to skarb Cool

pozdrawiam Smile hanat.
http://www.hanat.pl/
Odp: Łuskarka do orzechów laskowych [wiadomość #107378 (odpowiedź na #107285) ] śro, 18 wrzesień 2013 07:59 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
PJ577 jest aktualnie niedostępny PJ577
Początkujący
tony12 w świętokrzyskim faktycznie jest jeden producent który robi łuskarki, na 2 taśmy parcujące równolegle,każda z taśm porusza się różną predkością , pytanie czy ten model się sprawdza i dobrze wyłusuje orzechy.Co do wydajności to myślę,że około 150-200 kg na 1h będzie OK i interesuje mnie nowa maszyna chyba ,że ktoś ma dobrą używaną łuskarkę to pewnie też bym to rozważył. Proszę o opinię na ten temat ponieważ nie chcę kupić i być po zakupie niezadowolony z urządzenia.

Pozdr.
PJ577
Odp: Łuskarka do orzechów laskowych [wiadomość #138725 (odpowiedź na #107246) ] wto, 28 październik 2014 21:15 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Winiar jest aktualnie niedostępny Winiar
Nowy
Mam do zaoferowania łuskarkę do orzechów.Maszyna służy do rozłupywania orzechów-włoskich , laskowych, arachidowych i innych, oraz pestki moreli wiśni itp.
Wielofunkcyjna. Przerób maszyny około 500kg/h w zależności od produktu. Maszyna prawie nowa mało używana.Informacji udzielam tylko poprzez e-mail. piter81@vp.pl
Poprzedni wątek:Łuparka do orzechów laskowych
Następny wątek:Cena orzecha laskowego i zbiory
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]