użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Czereśnia - odmiany » Nowe odmiany czeresni
Odp: Korvik, Tamara, Justyna [wiadomość #133395 (odpowiedź na #116333) ] sob, 19 lipiec 2014 22:58 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
barrybond jest aktualnie niedostępny barrybond
Zaawansowany
Ktoś tu pytał o Sandre, mniej więcej ją przetestowałem u siebie. Drzewo rośnie jak mix 75% techlovana i 25 wierzby placzacej, tzn ma bardzo obwisłe galęzie. Kwiatu wiaze az grubo(mam na colcie) i nawet na jednorocznych pedach sa kwiaty, w porownaniu do techlovana jest bardziej wrazliwa na przymrozki jak i na mróz. Owoce duze, ciut wieksze od techlovana, dojrzewa rownomiernie i da sie ja oberwac na raz, owoce wyrownane. Jak bede miał checi to wrzuce jakies zdjecia.
Odp: Nowe odmiany czeresni [wiadomość #137281 (odpowiedź na #12761) ] sob, 27 wrzesień 2014 22:53 Przejdź do poprzedniej wiadomości
barrybond jest aktualnie niedostępny barrybond
Zaawansowany
http://www.sadownictwo.com.pl/index.php/forum/index.php/fa/5553/0/Owoce czeresni odmiany Sandra, wyjatkiem jest owoc z prawej strony jest to techlovan. Drzewa sa nienawadniane, wiec mozliwe ze moglyby byc wieksze.

[Uaktualnione dnia: sob, 27 wrzesień 2014 22:54]

Poprzedni wątek:Najpóźniejsze odmiany czereśni
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]