użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Jabłoń - odmiany » Antonówka - wszystko o odmianie jabłoni
Odp: Antonówka Wszystko o tej odmianie [wiadomość #82297 (odpowiedź na #82185) ] nie, 22 lipiec 2012 13:56 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
bobo13 jest aktualnie niedostępny bobo13
Początkujący
zależy jaka maślana czy kammiena . mam sąsiada co nigdy jej nie obrywa ani nie tdzęsie tylko to co zleci samo, pozbiera i ma co roku.
Odp: Antonówka - wszystko o odmianie jabłoni [wiadomość #91360 (odpowiedź na #9883) ] pon, 21 styczeń 2013 17:54 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
apetondr jest aktualnie niedostępny apetondr
Nowy
Сześć
Przykro mi, nie znam języka polskiego, więc używam Google Translator.
Planuje otworzyć jabłka przetwarzania biznesowych, do tego trzeba jabłka antonowka.
W internecie znalazłem informację w Polsce, tego rodzaju jabłek rosną.
Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł mi pomóc znaleźć hurtowych sprzedawców jabłek.
Po prostu bardzo dziękuję za odpowiedzi, jeśli chcesz używać języka angielskiego lub rosyjskiego.

Dzięki z góry, Alex Neretin.
Odp: Antonówka - wszystko o odmianie jabłoni [wiadomość #91388 (odpowiedź na #91360) ] pon, 21 styczeń 2013 21:44 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
prymus jest aktualnie niedostępny prymus
Stały bywalec
To apetondr
How many ton apples do you need?
ANTONÓWKA [wiadomość #133901 (odpowiedź na #9883) ] nie, 27 lipiec 2014 07:59 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
JanuszSad jest aktualnie niedostępny JanuszSad
Zaawansowany
WITAM. koledzy szukam odbiorcy na jabłko odmiany antonówka. Mam około 30 ton antonówki białej i 5 ton zielonej. Kaliber 7+.Termin zbioru około 10 sierpnia. odpukać towar bez gradu i grzyba. Co roku mam problem ze sprzedażą tego jabłka ale po inne lata zbytnio się nie przejmowałem bo jabłko przemysłowe w miarę płaciło a w tym roku tragedia jest Sad . Może ktoś zna kogoś kto by chciał kupić takie jabłko?? za wszelkie kontakty i pomoc będę wdzięczny. Jestem z woj. mazowieckiego
Odp: ANTONÓWKA [wiadomość #133925 (odpowiedź na #133901) ] nie, 27 lipiec 2014 14:27 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
lcybula jest aktualnie niedostępny lcybula
Nowy
Z jakiego rejonu polski jesteś?
Odp: ANTONÓWKA [wiadomość #133930 (odpowiedź na #133901) ] nie, 27 lipiec 2014 15:46 Przejdź do poprzedniej wiadomości
JanuszSad jest aktualnie niedostępny JanuszSad
Zaawansowany
woj mazowieckie. okolice Sobień Jezior.
Poprzedni wątek:Julia - wszystko o odmianie
Następny wątek:Granny Smith w Polskich warunkach
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]