użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Przetwórstwo owoców » Cydr - ranking cydrów
Cydr - ranking cydrów [wiadomość #130957] pią, 27 czerwiec 2014 07:07 Przejdź do następnej wiadomości
artemida jest aktualnie niedostępny artemida
Maniak
No i mamy ranking cydrów. Najlepszy Lubelski... Niedawno ktoś, na tym portalu, "mieszał go z błotem" a tu tako ocena Uniwersytetu Jagielońskiego. Nie wiem czy Kopernik nie obrócił się w grobie?

[Uaktualnione dnia: pią, 27 czerwiec 2014 08:48] przez Moderatora

Odp: Cydr [wiadomość #130959 (odpowiedź na #130957) ] pią, 27 czerwiec 2014 07:35 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
ultracyd jest aktualnie niedostępny ultracyd
Zaawansowany
Poda Pan link do tego rankingu.
Odp: Cydr [wiadomość #130974 (odpowiedź na #130959) ] pią, 27 czerwiec 2014 09:09 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Wiadomość za Pierwszym Portalem Rolnym z dnia dzisiejszego.
Odp: Cydr - ranking cydrów [wiadomość #130975 (odpowiedź na #130957) ] pią, 27 czerwiec 2014 09:14 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
wania1234 jest aktualnie niedostępny wania1234
Zaawansowany
a mi bardzo smakował cider Warka, może z prawdziwym cydrem ma niewiele wspólnego, ale fajnie czuć w nim smak jabłek, świetnie orzeźwia na lato
Odp: Cydr - ranking cydrów [wiadomość #130995 (odpowiedź na #130957) ] pią, 27 czerwiec 2014 12:01 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Turysta jest aktualnie niedostępny Turysta
Maniak
I dziesięć medali i wyróżnień nie zmienia faktu iż jest to cuchnący acetonem bełt.
Artemido popatrz na etykiety wielu napojów , i dziesiątek innych produktów spożywczych.Niezliczone ich ilości są odznaczone całą baterią medali...nie daje Ci to nic do myślenia.
Piwo : Ż , T. , O. , itp , każde z nich ma medal gdzieś tam zdobyty , a wszystkie smakują identycznie beznadziejnie.Ja niestety (niestety dla siebie) pamiętam smak prawdziwego piwa i takich produktów szukam na niszowych półkach w sklepie i nierzadko nie mają one żadnych odznaczeń.
O guście i smaku się nie dyskutuje.Masa ludzi kupuje produkty winopodobne(wina półwytrawne, półsłodkie najpopularniejsze rodem z USA) i kupują je nie ze względu na medale tylko ,dlatego że im smakują.Mnie ten smak kompletnie nie odpowiada , podobnie jak niby cydr z miasta L.Miałem przyjemność picia produktów innych i do nich ten z L. się nie umywa.I żadne certyfikaty tego nie zmienią.Skoro dla ciebie są ważne , to smacznego , również przy stole z wędlinami polewanymi "dymem" wędzarniczym bo wiele z nich też zwyciężyło w niejednym konkursie.
Odp: Cydr - ranking cydrów [wiadomość #131014 (odpowiedź na #130957) ] pią, 27 czerwiec 2014 16:00 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
tomaszk123 jest aktualnie niedostępny tomaszk123
Maniak
popieram w 100% tok myślenia poprzednika-odnośnie rankingów, smak cydru mi nie podchodzi, ale niewielką ilością nie pogardzę- wszystko jest dla ludzi i wszystkiego trzeba spróbować.
Odp: Cydr - ranking cydrów [wiadomość #131020 (odpowiedź na #131014) ] pią, 27 czerwiec 2014 17:38 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Tuuuurysto...nie jestem koneserem, przytoczyłem informację iż zacne grono utytułowanych orzekło, zgodnie ze swoimi przekonaniami, wiedzą i czymś tam jeszcze że ów cydr JEST NAJLEPSZY.
Co kto pije, i co komu smakuje, co mi tam!
Odp: Cydr - ranking cydrów [wiadomość #131274 (odpowiedź na #130957) ] pon, 30 czerwiec 2014 09:23 Przejdź do poprzedniej wiadomości
iwonakimko80 jest aktualnie niedostępny iwonakimko80
Nowy
Nie wiem jak duża jest różnica między kupionym cydrem a tym zrobionym "własnoręcznie", ale kupny cydr kompletnie mi nie smakował, może nie tyle co nie smakował co nie rzucił na kolana... ;p wolałabym piwo smakowe wypić Wink

http://www.domarant.com.pl/index.php/oferta/rolety/moskitier y.html
Poprzedni wątek:Maszyny do tłoczenia soków - głównie jabłek
Następny wątek:Krajalnica do jabłek
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]