użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Nawadnianie » Nawadnianie młodych MALIN / JESIENNYCH
Nawadnianie młodych MALIN / JESIENNYCH [wiadomość #122927] śro, 23 kwiecień 2014 11:00 Przejdź do następnej wiadomości
magii jest aktualnie niedostępny magii
Zaawansowany
Witam,
Mam pytanie odnośnie nawadniania młodych malin jesiennych ładnie wyrosły ,ale moim zdaniem mają one małe korzenie i może warto by było dać im po jednej lini kroplującej i podlewać raz w tyg. i raz na dwa tygodnie dać im jakąś odżywkę w nawodnienie.
Co o tym sądzicie?
Odp: Nawadnianie młodych MALIN / JESIENNYCH [wiadomość #122930 (odpowiedź na #122927) ] śro, 23 kwiecień 2014 11:19 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
farmer4 jest aktualnie niedostępny farmer4
Stały bywalec
Kolego malina jesienna potrzebuje czasu ,aby się ukorzenić woda i odżywki na pewno nie zaszkodzi, ale czy już teraz to nie wiem, bo zależy na jakiej ziemi jest posadzona, trzeba troszkę czasu jeśli malina rośnie to jest osłabiana i korzeń nie rośnie tak szybko, przecież dopiero w drugim, a nawet trzecim roku osiągnie ostatecznie swoje rozmiary.

w tym okresie ja daje kristalon zielony
Odp: Nawadnianie młodych MALIN / JESIENNYCH [wiadomość #122941 (odpowiedź na #122927) ] śro, 23 kwiecień 2014 12:55 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
Malina posadzona na powiślu klasa ziemi III.
Wiem ,że mają małe korzenie i dlatego chce im dać wodę Very Happy
Mam też koło nich kawałek truskawek nie przykryte włókniną.
Czy ich też warto już zacząć nawadniać?
farmer4 jak często dajesz zielony?

[Uaktualnione dnia: śro, 23 kwiecień 2014 12:57]

Odp: Nawadnianie młodych MALIN / JESIENNYCH [wiadomość #130686 (odpowiedź na #122927) ] śro, 25 czerwiec 2014 12:33 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Zaawansowany
I jak już nawadniacie maliny jesienne?
Co dajecie teraz pod korzeń.
Poprzedni wątek:Przepisy regulujące kopanie stawu.
Następny wątek:Nawadnianie podkoronowe a spadek terenu.
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]