użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Fungicydy » Czy indofil miesza sie z wapnovitem?
Czy indofil miesza sie z wapnovitem? [wiadomość #128146] nie, 01 czerwiec 2014 17:38 Przejdź do następnej wiadomości
BartoszB47 jest aktualnie niedostępny BartoszB47
Początkujący
Mam zamiar okolo 6 czerwca zmieszać srodek kontaktowy(stosujac na sad jabloiowy) indofil (odpowiednik pekozepu ) zmieszać ze srodkiem dolistnym zawirajacym magnez ewentualnie wapnovitem...z czym mozna mieszac i jakich ilosciach'? Prosze o opinie ewentualnie własne doświadczenia..
Odp: Czy indofil miesza sie z wapnovitem? [wiadomość #128150 (odpowiedź na #128146) ] nie, 01 czerwiec 2014 18:10 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
zlosliwiec jest aktualnie niedostępny zlosliwiec
Zaawansowany
Ja mieszam indofil lub inne srodki zawierajace mankozeb z siarczanem magnezu w dawce 3kg indofila i 5-7 kg siarczanu stosuje ta mieszanke po kwitnieniu na golden a kilka razy .Co do nawozow wapniowych cos mi sie obilo o uszy zeby nie mieszac z kaptanem
Odp: Czy indofil miesza sie z wapnovitem? [wiadomość #128152 (odpowiedź na #128150) ] nie, 01 czerwiec 2014 18:28 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
BartoszB47 jest aktualnie niedostępny BartoszB47
Początkujący
ok dzieki Smile Własnie mam zamiar zmieszać z siarczanem magnezu
Odp: Czy indofil miesza sie z wapnovitem? [wiadomość #128173 (odpowiedź na #128146) ] nie, 01 czerwiec 2014 19:32 Przejdź do poprzedniej wiadomości
compact jest aktualnie niedostępny compact
Nowy
Co Wy w tym roku z tym mieszaniem? tego nie można z tym tego z tym. Captan z nawozem wapniowym nie wolno? jakieś bajki zaczynacie opowiadać
Poprzedni wątek:Menara 410EC
Następny wątek:Syllit - wszystko o preparacie (tematy połączone)
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]