użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Porzeczki - agrotechnika » zawiązywanie porzeczki 2014
Odp: zawiązywanie porzeczki 2014 [wiadomość #127739 (odpowiedź na #127733) ] czw, 29 maj 2014 08:07 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
michal009 jest aktualnie niedostępny michal009
Stały bywalec
Możliwe. U mnie w okolicy bardziej zależało to od terenu gdzie znajduje się porzeczka. Jeżeli była na przeciągu, lub w zastoisku mrozowym to nie ma nawet do 80%. U mnie na jednym polu z jednej strony nie ma 50% owoców, a z drugiej spadło może 70, może 80%.

Powyższy post wyraża jedynie moją opinię na dany temat. Jeśli skorzystasz z niej, to tylko na własne ryzyko.
Odp: zawiązywanie porzeczki 2014 [wiadomość #127894 (odpowiedź na #123844) ] czw, 29 maj 2014 22:44 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Fragii jest aktualnie niedostępny Fragii
Maniak
W mojej opinie kwiatom zaszkodził mróz z początku kwietnia kiedy zawiązki kwiatowe już były na wierzchu a u mnie było około -8 -9 stopni. Wątpie aby porzeczkom zaszkodził przymrozek w wysokości -1 pod koniec kwitnienia. Przy cenie poniżej 4 zł to raczej u mnie nie ma co wchodzić z kombajnem... no i przy takiej ilości owoców to moim busem zawiozę towar z całego dnia...
Poprzedni wątek:Cięcie porzeczek - tematy połączone
Następny wątek:herbicydy w porzeczkach
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]