użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Pszczelarstwo » elektrownie wiatrowe
Odp: elektrownie wiatrowe [wiadomość #113911 (odpowiedź na #113743) ] śro, 15 styczeń 2014 13:16 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
marluk jest aktualnie niedostępny marluk
Maniak
artemida wygadany to ty jestes na forum, szkoda ze nie stac cie na odpisanie na wiadomosc ktora ci wyslalem ale widocznie nie masz nic ciekawego do powiedzenia poza tym co pokazales wyzej...
Odp: elektrownie wiatrowe [wiadomość #113915 (odpowiedź na #113743) ] śro, 15 styczeń 2014 13:30 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Turysta jest aktualnie niedostępny Turysta
Maniak
Artemido , ponieważ autor wątku zamilkł to można sobie pozwolić na off
Kwestia diety to fascynująca gałąź nauki i niezwykle medialny temat o którym można robić programy na okrągło i udowadniać każdą tezę.
Mam przyjemność znać jednego z profesorów od żywienia(przyjemność - bo gość jest świetnym kompanem).Wykłada on na naszej uczelni i jednej z lepszych a Stanach.Na pytania odnośnie żywienia kiedyś odpowiedział tak: pytanie- jak to jest ze szkodliwością kawy? ; odpowiedź - to zależy!, zależy od tego jaka jest teza pracy doktorskiej , do której robione są te badania.Obydwie przeciwstawne można równie rzetelnie udowodnić...
A jego ogólne zalecenie do żywienia ? -najważniejsza jest różnorodność!!! i umiar(większość z nas żre za dużo, niestety ja tyż).Długotrwałe spożywanie tych samych produktów - poza podstawowymi(np jemy tylko wołowinę, albo tylko drób)może być szkodliwe.
Odp: elektrownie wiatrowe [wiadomość #113951 (odpowiedź na #113909) ] śro, 15 styczeń 2014 19:28 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
sylit100 jest aktualnie niedostępny sylit100
Początkujący
najpierw każdy we wsi jest za wiatrakami i nikt nie protestuje , ale jak mieszkańcy dowiedzą się na których działkach mają stanąć wiatraki i ze na ich działce nie będzie to wtedy zaczynają się protesty waścicieli działek na których nie będzie stał wiatrak z zazdrości ze sąsiad będzie miał pieniądze za wydzierżawienie działki.

[Uaktualnione dnia: śro, 15 styczeń 2014 19:29]

Odp: elektrownie wiatrowe [wiadomość #114004 (odpowiedź na #113951) ] czw, 16 styczeń 2014 19:00 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Wieslaw2 jest aktualnie niedostępny Wieslaw2
Nowy
Długo się nie odzywałem.
Odp: elektrownie wiatrowe [wiadomość #114009 (odpowiedź na #114004) ] czw, 16 styczeń 2014 19:29 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Nowy
Długo się nie odzywałem.Cieszę się.że jest takie duże zainteresowanie.Nie spodziewałem się samych pozytywnych opinii.Każdy ma prawo do swojego zdania.
Ale chyba nawet Waldus przyzna mi rację,że odległość 400 m .moc 3 MW., wysokość 175 m. 52 szt.jest zbyt mała,żeby można było pracować w sadzie.
Pozdrawiam zadowolonych i nie zadowolonych
Odp: elektrownie wiatrowe [wiadomość #114011 (odpowiedź na #114009) ] czw, 16 styczeń 2014 19:34 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Nowy
Dodam jeszcze oraz chciałbym poznać wasze zdanie czy ktoś z Was chciałby sytuacji,gdzie w związku a wiatrakami weszli Wam na waszą ziemię z tzw. nieprzekraczalną linią zabudowy tzn. że nie dostaniecie pozwolenia na żadną budowę i nikt nie zapytał Was o zdanie ,a co ważniejsze o zgodę.
Odp: elektrownie wiatrowe [wiadomość #121729 (odpowiedź na #113743) ] pon, 14 kwiecień 2014 10:18 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
dareks55 jest aktualnie niedostępny dareks55
Stały bywalec
Temat trochę "przygasl"...U mnie 50m od mojej działki chcą ladowac wiatrak 175m.Niestety bronimy się jak się da,Duzo jest w tym temacie do opisania.Zalozylismy stowarzyszenie,ktore sklada się z kilkunastu osob bo samemu nic się nie zdziała.Ludzie boncie się przed tym dziadostwem jak się tylko da!!!A Ci co licza na "latwa kase"-się przelicza,zreszta nie można ich zaliczać do gospodarzy,albo można zaliczyć do """""gospodarzy"""".
Odp: elektrownie wiatrowe [wiadomość #121821 (odpowiedź na #113743) ] pon, 14 kwiecień 2014 21:10 Przejdź do poprzedniej wiadomości
gardner jest aktualnie niedostępny gardner
Zaawansowany
że niby czemu trzeba sie bronic przed nimi???
Poprzedni wątek:warto zobaczyć kto ma pszczoły
Następny wątek:pszczoły - pamiętajmy
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]