użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Środki Ochrony Roślin » Sklepy godne zaufania - Środki Ochrony Roślin
icon1.gif  Sklepy godne zaufania - Środki Ochrony Roślin [wiadomość #116824] nie, 16 luty 2014 20:00 Przejdź do następnej wiadomości
daniol0489 jest aktualnie niedostępny daniol0489
Nowy
Witam serdecznie koledzy chciałbym sie dowiedzieć z jakiego żródła zaopatrzenia sklepów najczesciej korzystacie z jakich sklepów i gdzie są zaufane? Czy pomaga wam ktoś ułozyć program ochrony itp jezeli tak to proszę o namiar bede wdzieczny

[Uaktualnione dnia: nie, 16 luty 2014 20:40] przez Moderatora

Odp: Sklepy godne zaufania - Środki Ochrony Roślin [wiadomość #116849 (odpowiedź na #116824) ] pon, 17 luty 2014 07:33 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
artemida jest aktualnie niedostępny artemida
Maniak
Dziwić może, że profesjonalny(?) sadownik chce opierać ochronę sadu na tym co zasugeruje sprzedawca w sklepie. A gdzie własna wiedza? Gdzie choćby podstawa - Terminarz Ochrony Roślin?
Sprzedawca sprzeda wszystko co zechcą kupić klienci, za efekty nie bierze odpowiedzialności...
Odp: Sklepy godne zaufania - Środki Ochrony Roślin [wiadomość #116858 (odpowiedź na #116849) ] pon, 17 luty 2014 11:57 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Argon jest aktualnie niedostępny Argon
Zaawansowany
Kolego Danielu, ja osobiscie kupuje srodki ochrony roslin w agrosimexie,ale sporo znajmoych kupuje w zzo,i innych sklepeach, ja uwazam ze rzeden sklep nie sprzedaje swiadomie podrobek, bo to robienie pod siebie-klient sie zrazi i nie wroci, i przekaze,
wiec SOR uwazam ze dobrze kupuje.

Co do programu ochrony-to tworzy go POGODA, tylko od niej zalezy kiedy, czym pryskam zalezy tylko od pogody to sie tyczy parcha jabloni, co do zwojek, mszyc, przedziorkow i innych szkodnikow to sie pryska po wlasnych lustracjiach w sadzie...
SOR rowniez zalezy od stadium szkodnika...
Odp: Sklepy godne zaufania - Środki Ochrony Roślin [wiadomość #118600 (odpowiedź na #116824) ] pon, 10 marzec 2014 19:32 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
mariusz321 jest aktualnie niedostępny mariusz321
Zaawansowany
o Agrosimexie to dużo negatywnych opini słyszałem i było duzo wypowiedzi tez negatywnych na starym forum ale ja osobiscie nigdy u nich nie kupowałem ostatnimi laty wszystko prawie z zagranicy bierzemy a tu tylko jak cos braknie i widac efekty odkad przeszedłem na zagraniczny kaptan i delan tak problemy z parchem sie zkonczyły no i ceny troche niższe tam maja zawsze te 10 tys zostaje na całym sezonie gdy sobie porobie kalkulacje ile bym u nas wydał
Odp: Sklepy godne zaufania - Środki Ochrony Roślin [wiadomość #118625 (odpowiedź na #116824) ] wto, 11 marzec 2014 09:19 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
marluk jest aktualnie niedostępny marluk
Maniak
kupuje ktos z was online srodki w sklepie rolno-ogrodniczy? podzieliscie sie opiniami? nie przeterminowane srodki?
Odp: Sklepy godne zaufania - Środki Ochrony Roślin [wiadomość #119456 (odpowiedź na #116824) ] wto, 18 marzec 2014 23:55 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
darek jest aktualnie niedostępny darek
Maniak
tak po mojemy takie tematy bedą sie zaczynały bo sytuacja jaka jest na rynku wskazuje ze skonczyły sie czasy wiecznej górki kasowej i co teraz te sklepy mają robić obniżyć ceny nie są do tego nauczeni bo u nas co roku musi iść wszystko w góre zwolnic ludzi nie bo to za mało by włąsciciele za oszzcedzili
Może by zadać pytanie jak sklepom pomórz w nadchodzącym nie pewnym sezonie żeby mieli większe obroty i bardziej łoili ludzi
Razz
Odp: Sklepy godne zaufania - Środki Ochrony Roślin [wiadomość #119906 (odpowiedź na #116824) ] wto, 25 marzec 2014 11:43 Przejdź do poprzedniej wiadomości
marluk jest aktualnie niedostępny marluk
Maniak
kupuje ktos z was online srodki w sklepie rolno-ogrodniczy? podzieliscie sie opiniami?
Poprzedni wątek:2014r - Komunikaty sadownicze
Następny wątek:Stężenie cieczy roboczej - oprysk, obliczenia
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]