użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Przechowalnictwo » Dynamiczna kontrolowana atmosfera
Dynamiczna kontrolowana atmosfera [wiadomość #117397] pon, 24 luty 2014 23:52 Przejdź do następnej wiadomości
Darek578 jest aktualnie niedostępny Darek578
Stały bywalec
Chciałem założyć watek o takim sposobie przechowywania owoców, ponieważ na TSW była firma oferująca takie rozwiązanie. Na czym to polega(Szczegóły), czy zwykła KA odchodzi do lamusa?Smile Z tego co się dowiedziałem to podobno płuczka automatycznie dostosowuje stężenie gazów w komorze, przy bardzo niskim poziomie tlenu 0,5%.
Odp: Dynamiczna kontrolowana atmosfera [wiadomość #117401 (odpowiedź na #117397) ] wto, 25 luty 2014 08:20 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Artursad jest aktualnie niedostępny Artursad
Początkujący
Kolego Darek polecam google, tam jest wszystko na ten temat w pierwszych wynikach wyszukiwarki.

[Uaktualnione dnia: śro, 26 luty 2014 00:39]

Odp: Dynamiczna kontrolowana atmosfera [wiadomość #117422 (odpowiedź na #117401) ] wto, 25 luty 2014 19:33 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
belzebub jest aktualnie niedostępny belzebub
Nowy
Haha...miałem nie odpisywać, ale może Cię uświadomie, że do zaistniałej sytuacji poziom Twojego komentarza jest jednak żałosny.
Odp: Dynamiczna kontrolowana atmosfera [wiadomość #117460 (odpowiedź na #117422) ] śro, 26 luty 2014 00:38 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Początkujący
Belzebub... To się da wyleczyć, serio...czekam na następne skopiowanie komentarza o ile ci sprawia to przyjemność Smile

[Uaktualnione dnia: śro, 26 luty 2014 00:40]

Odp: Dynamiczna kontrolowana atmosfera [wiadomość #117462 (odpowiedź na #117460) ] śro, 26 luty 2014 07:23 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Nowy
drogi kolego...jesli nie zrozumiales aluzji to chetnie wytlumacze:))

jesli nie masz nic do powiedzenia w temacie lub nie posiadasz wiedzy NIE ZABIERAJ GLOSU ZAMIAST DAWAC DOBRE RADY W STYLU POSZUKAJ W GOOGLAch

teraz skumales?przepros a zostanie ci wybaczone;)
Odp: Dynamiczna kontrolowana atmosfera [wiadomość #117476 (odpowiedź na #117462) ] śro, 26 luty 2014 13:03 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Początkujący
Kolega Darek pytał o podstawowe sprawy związane z DKA, więc szybciej i więcej dowiedziałby się wszystkich aspektów związanych z tym systemem przechowywania właśnie z Google, a nie od forumowiczów/ sadowników, gdzie część nawet nie wie o występowaniu takiej technologii, a nawet jeśli wie to nie ka pojęcia na czym ona polega z prostych przyczyn jakim jest koszt zastosowania tego systemu.
Reasumując, kolega Darek dowie się więcej z googli niż z forum.
Belzebub pomyśl, a później się wypowiadaj.
Odp: Dynamiczna kontrolowana atmosfera [wiadomość #117486 (odpowiedź na #117476) ] śro, 26 luty 2014 15:43 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Nowy
przeczytaj raz jeszcze moja wczesniejsza odpowiedz bo dalej nie rozumiesz ...
Poprzedni wątek:Dobór urządzeń do mojej komory
Następny wątek:indentykacja chorób jabłek podczas przechowywania
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]