użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Wózki widłowe » Wózek Heli elektryczny
Wózek Heli elektryczny [wiadomość #114858] nie, 26 styczeń 2014 13:45 Przejdź do następnej wiadomości
kwiatsad jest aktualnie niedostępny kwiatsad
Zaawansowany
Witam.Odświeżam temat . Interesują mnie opinie na temat wózków elektrycznych HELI . Proszę moderatora o chwilowe nie przenoszenie tematu do wcześniejszego wątku o Heli ponieważ tam jest tylko jedna wypowiedź o elektryku .
Wiem,że Heli to największy producent wózków w Chinach.
Stosują europejską elektronikę Zapi/Mosfet
Dostałem ofertę na 3kołowy 1,5t ,maszt z przesówem 4,5m, oświetlenie w standardzie,bateria 440Ah zapewne chińska za około 70tyś netto.

[Uaktualnione dnia: nie, 26 styczeń 2014 13:45]

Odp: Wózek Heli elektryczny [wiadomość #114862 (odpowiedź na #114858) ] nie, 26 styczeń 2014 17:15 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
qmaty jest aktualnie niedostępny qmaty
Początkujący
Twoje pieniądze twój wybór Laughing ale ja polecam Linde 15E lub
Nissana ( też skośnooki ) Smile Pozdrawiam
Odp: Wózek Heli elektryczny [wiadomość #114865 (odpowiedź na #114858) ] nie, 26 styczeń 2014 18:06 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
kwiatsad jest aktualnie niedostępny kwiatsad
Zaawansowany
Sprawa wygląda tak,że ten wózek byłby drugim w gospodarstwie .Mam Linde e14 i dwa razy tuż przed sezonem padła elektronika ,raz najdroższy sterownik, potem tylko przetwornica.Ceny tych modułów są z kosmosu nawet poza autoryzowanym dealerem. Potrzebuję prostego wózka ,który zastąpi drugi mój wózek ,czyli starego "suchedniowa" ,a Heli na taki wygląda
Mam szanse finansować ten zakup z PROW ,tylko jest ograniczony budżet do 70tyś.
http://www.helipolska.pl/marka_heli.php
Odp: Wózek Heli elektryczny [wiadomość #114870 (odpowiedź na #114865) ] nie, 26 styczeń 2014 19:19 Przejdź do poprzedniej wiadomości
qmaty jest aktualnie niedostępny qmaty
Początkujący
Ups miałeś niefart Confused Nissan powinnien sie zmieścić w 70 koła
Heli nie znam to się wypowiem (żarcik z neta)
Poprzedni wątek:Wózek widłowy elektryczny
Następny wątek:kurs na wozek
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]