użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Spotkania, targi oraz wystawy sadownicze » Konferencja przyszłość polskiego jabłka 4 grudnia 2013r. Lublin
Konferencja przyszłość polskiego jabłka 4 grudnia 2013r. Lublin [wiadomość #111573] pon, 02 grudzień 2013 20:04 Przejdź do następnej wiadomości
damian2 jest aktualnie niedostępny damian2
Zaawansowany
Witam czy ktoś z forumowiczów wybiera się na tą konferencje?
Bardzo bym prosił o nagranie wykładu prof. Makosza i wstawienie na yt
, ponieważ nie będę mógł uczestniczyć w tej konferencji bardzo mi na tym zależy Myślę ze wiele osób by z tego skorzystało Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.

[Uaktualnione dnia: pon, 02 grudzień 2013 22:02] przez Moderatora

Odp: Konferencja przyszłość polskiego jabłka 4 grudnia Lublin [wiadomość #111576 (odpowiedź na #111573) ] pon, 02 grudzień 2013 20:23 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Melolontha jest aktualnie niedostępny Melolontha
Maniak
Też chętnie bym to obejrzał i tego posłuchał i liczę w tym temacie na niezawodnego jak do tej pory kolegę HANATA... A przy okazji i tak na wszelki wypadek proszę o dopilnowanie żeby na filmiku była dobra słyszalność... Ostatnio było całkiem nieżle, ale w przeszłości różnie z tym bywało...Mam nadzieję że kolegi H. nie uraziłem, zgodnie z zasadą, że...prawdziwy krytyk / i filmowiec /, cnoty się nie boi !... Twisted Evil Pozdrawiam !

[Uaktualnione dnia: pon, 02 grudzień 2013 20:25]

Odp: Konferencja przyszłość polskiego jabłka 4 grudnia Lublin [wiadomość #111597 (odpowiedź na #111576) ] wto, 03 grudzień 2013 05:16 Przejdź do poprzedniej wiadomości
cielmus jest aktualnie niedostępny cielmus
Stały bywalec
O której ta konferencja się rozpoczyna?

Cielmus Powiśle
Poprzedni wątek:Dzien Leszczyny Konskowola
Następny wątek:MTAS 2014 - opinie oraz komentarze
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]