użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Śliwa » Śliwa Vision - wszystko o tej odmianie
Śliwa Vision - wszystko o tej odmianie [wiadomość #10130] nie, 18 listopad 2007 14:03 Przejdź do następnej wiadomości
Jabluszko jest aktualnie niedostępny Jabluszko
Zaawansowany
Witam,
Sami nie zajmujemy się uprawą śliwki,ale zakładając ten temat chcę tu pomóc koledze "rososzanin",który jest zainteresowany tą odmianą.Bardzo proszę (w imieniu kolegi) o wszelkie informacje na temat tej odmiany i czy jest to odmiana godna polecenia.Każde info mile widziane.Zapraszam do dyskusji o odmianie "Vision".
Pozdrawiam Smile
Odp: VISION [wiadomość #10495 (odpowiedź na #10130) ] nie, 16 grudzień 2007 21:03 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Yarex jest aktualnie niedostępny Yarex
Początkujący
W literaturze sadowniczej znajdują się opisy tej odmiany m.in. Intensywny sad śliwowy - autor:E.Rozpara, Zygmunt S. Grzyb na str.50 jest też zdjęcie.
http://www.sadownictwo.com.pl/index.php/publisher/ArticleVie w/action/view/frmArticleID/819/
Przydało by się też trochę wiedzy z praktyki. Może ktoś ją ma i się odezwie. Pozdro Smile

Y@rex
Śliwa Vision [wiadomość #107841 (odpowiedź na #10130) ] czw, 26 wrzesień 2013 19:42 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Rys70 jest aktualnie niedostępny Rys70
Nowy
Witam,
chciałbym posadzić śliwę Vision,ale wiem o niej tyle co opisy w książkach.
Proszę o wasze opinie o tej odmianie,a może polecicie jakieś poźne odmiany grubej śliwy, mam Presidenta,Amersa i Recorda który niestety u mnie słabo owocuje.
Pozdrawiam.
Odp: Śliwa Vision [wiadomość #107968 (odpowiedź na #107841) ] nie, 29 wrzesień 2013 10:27 Przejdź do poprzedniej wiadomości
delikates jest aktualnie niedostępny delikates
Zaawansowany
Nie mam Recorda ale z zasłyszanych opinii wszyscy zgodnie mówią że niestety słabo owocuje.
Poprzedni wątek:Odp: śliwki pękają
Następny wątek:Śliwa Tophit - wszystko o tej odmianie
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]