użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Grupy producentów owoców » firma fruvitaland
firma fruvitaland [wiadomość #107798] czw, 26 wrzesień 2013 08:14 Przejdź do następnej wiadomości
sylit100 jest aktualnie niedostępny sylit100
Początkujący
firma fruvitaland z Piotrawina ,wasze opinie na temat tej firmy ,za odpowiedz z góry dziękuje
Odp: firma fruvitaland [wiadomość #107802 (odpowiedź na #107798) ] czw, 26 wrzesień 2013 08:57 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
tomaszk123 jest aktualnie niedostępny tomaszk123
Maniak
jeśli ta firma przyjmuje Takich ,,nieudaczników" to nie wróżę jej świetlanej przyszłości (sorki za bezpośredniość)

temat założony 2 dni wcześniej:
http://www.sadownictwo.com.pl/12056&&firma-Fruitland
Odp: firma fruvitaland [wiadomość #107807 (odpowiedź na #107798) ] czw, 26 wrzesień 2013 09:22 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
farmer4 jest aktualnie niedostępny farmer4
Stały bywalec
Jak rozumiem mowa jest o firmie, która otworzyła chłodnie wiosną w Granicach, powiem tak ,że nie masz kolego za co przepraszać, dobrze, że takie firmy powstają, ale ja również nie wróżę im świetlanej przyszłośći. To grupa krętaczy i cwaniaków, którzy pod szyldem zrzeszenia wykorzystują unijną kasę by za niedługi czas ogłosić upadłość i przejąć to za grosze. Przecież są tam ludzie, którzy sami kilka lat temu byli właścicielami takich samych firm jedna z nich na Kwiatowej w Opolu jest do dziś. Oczywiście to są początki i ceny mają takie same z kasą też nie ma problemu, ale już słyszałem , że ludzie odstawiali towar na skupie w tzw jedynce, a następnego dnia dowiadywali się , że towar poszedł w PW???. Również ludzi do pracy traktują jak śmiecie, jeśli znasz jednego z nich to może trochę popracujesz, jak nie to dwa trzy dni i do widzenia. Nawet okoliczni mieszkańcy odstawiali towar od czasu do czasu ,ja większą ilość odstawiałem na miejscu i gdy wiedziałem ,że pójdzie w tej klasie i cenie?
Odp: firma fruvitaland [wiadomość #107887 (odpowiedź na #107798) ] pią, 27 wrzesień 2013 14:49 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
marasp jest aktualnie niedostępny marasp
Stały bywalec
tomaszk123 fruitland i fruvitaland to dwie różne firmy.
Odp: firma fruvitaland [wiadomość #112853 (odpowiedź na #107887) ] sob, 28 grudzień 2013 15:13 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
xkrwpx4 jest aktualnie niedostępny xkrwpx4
Nowy
witam, zastanawiam się nad przystąpieniem do tej GP i mam pytanie odnośnie tejże firmy. Czy ktoś jest członkiem grupy? Jak oceniacie tę firme pod względem płatności i cen oferowanyc dla czlonkow grupy?
Odp: firma fruvitaland [wiadomość #115961 (odpowiedź na #112853) ] czw, 06 luty 2014 06:55 Przejdź do poprzedniej wiadomości
kakao jest aktualnie niedostępny kakao
Nowy
kolego jestem członkiem tej grupy, i mam radę jeśli nie musisz to unikaj jak ognia.Ja i wielu innych wypisuję się.Ceny dla członków takie same jak z poza,a człowiek który odbiera towar bardzo mało kompetentny,zero szacunku dla towaru jak zresztą i osób.Pozdrawiam.
Poprzedni wątek:Grupy Producentów Owoców - dochodzenie do uznania
Następny wątek:Grupa Polsad Nosy Poniatki-Opinie
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]