użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Ceny orzechów włoskich i laskowych » cena owoców orzecha laskowego 2007  (5) 1 Głosów
icon7.gif  cena owoców orzecha laskowego 2007 [wiadomość #208] wto, 19 grudzień 2006 10:07 Przejdź do następnej wiadomości
HANAT jest aktualnie niedostępny HANAT
Zaawansowany
Smile WITAM !
CENA ZA JAKA SPRZEDAJEMY NASZE OWOCE TO BARDZO WAZNA RZECZ BO DOTYCZY SENSU NASZEJ PRACY. ISTOTNE JEST BYC DOBRZE BYć POINFORMOWANYM W TEJ KWESTI Cool
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA CEN ZA JAKIE SPRZEDAJECIE ORZECHA LASKOWEGO BYSMY MIELI MOżLIWOść REAGOWANIA NA TRENDY CENOWE A TYM SAMYM MIEC WIEKSZą KORZYść Z NASZEJ PRACY .
ZAPRASZAM .
PODAJE STONKE Z CENAMI TAK NA POCZąTEK [/color] Razz
http://www.silvicola.pl/orzechy%20laskowe.html

Twisted Evil

[Uaktualnione dnia: sob, 12 kwiecień 2008 23:08] przez Moderatora

pozdrawiam Smile hanat.
http://www.hanat.pl/
Odp: CENY OWOCÓW orzecha laskowego [wiadomość #2368 (odpowiedź na #208) ] wto, 06 marzec 2007 10:10 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
W Sandomierzu na giełdzie spotkałem orzechy laskowe w cenie 6 zł kg to była cena wstępna czy sądzicie że to dobra cena o tej porze ?!!
Jak tam ceny w Waszych stronach ? czy wogóle jest orzech w obrocie hurtowym ?

pozdrawiam Smile hanat.
Odp: CENY OWOCÓW orzecha laskowego [wiadomość #8144 (odpowiedź na #2368) ] pon, 03 wrzesień 2007 22:09 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
czy zaczeliście sprzedaż orzecha ?!
ja tak , ceny są Confused w Sandomierzu od 4,5 do 6 zł za kg.
Piszcie jak tam w Waszych stronach ?

pozdrawiam Smile hanat.
Odp: CENY OWOCÓW orzecha laskowego [wiadomość #8145 (odpowiedź na #208) ] pon, 03 wrzesień 2007 22:27 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
toma3 jest aktualnie niedostępny toma3
Początkujący
witam,

hmmm sprzedaż? a zbiór? u mnie dopiero do zbierania jest syrena czerwona...webba i cosford lada chwila...barceloński i kataloński tez powoli - ze 2 tygodnie jeszcze a halle jeszcze długo...dziwne te zbiory będą w tym roku...na raty!
Ty juz masz zebrane wszystko? Shocked
ja jeszcze z kosa biegam... Crying or Very Sad

powiedz Hanat ile ha ty masz tych orzeszków?
ceny raczej niezbyt wysokie...te 6 pln to jeszcze...w miare morma...

pozdr
Odp: CENY OWOCÓW orzecha laskowego [wiadomość #8228 (odpowiedź na #208) ] czw, 06 wrzesień 2007 22:12 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Gosc jest aktualnie niedostępny Gosc
Maniak
panowie panowie orzeszków dużo co nie znaczy że należy tanio sprzedawać tylko po to aby wyzbyć się towaru. cena minimalna za mokry orzech z pola to 5,5 do 6 zł i nie sprzedawać taniej potem cena podskoczy trzeba przeczekać kiepski okres bo handlarze tylko zacierają ręce. u mnie narazie zbiór ze ok. 2 tygodnie handlarze proponują cenę 6 zł u sąsiada. jak na początek to o 1 - 1,5 zł za mało. będą chcieli kupić orzeszka po 4 zł. nie dajmy się!!! Very Happy boję się o cena jednak będzie kiepska
Crying or Very Sad
Odp: CENY OWOCÓW orzecha laskowego [wiadomość #8246 (odpowiedź na #8228) ] pią, 07 wrzesień 2007 14:56 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
Ja już zerwałem !trwało 2 tygodnie dobrałem ludzi do zbioru bo chciałem zwiać przed zapowiadanymi deszczami Very Happy które są !!! jedni rwali drudzy obierali i odrazu do sprzedazy teraz obieram i sprzedaż najpierw drobny a potem gróby. Zbiory są ok ! Smile
spprzedaje na bierząco wiadomo mokry waga Twisted Evil!!
po tych wiatrach pozbiera się to co przegapione przy zbiorze.
Ja mam 5 ha orzeszków i nie zwiekszam bo nasadzeń multum a taka ilość jest optymalna zresztą widzisz ostatnio na forum jestem żadko bo uciekam z orzechem Cool
zwłaszcza że teraz deszcze i konkurencja "śpi" Laughing

musze zmykać do sadu hej!

pozdrawiam Smile hanat.
Odp: CENY OWOCÓW orzecha laskowego [wiadomość #8760 (odpowiedź na #208) ] wto, 25 wrzesień 2007 20:01 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
cosford jest aktualnie niedostępny cosford
Nowy
Witam,

ponawiam zapytanie o sprzedaż orzeszków laskowych. W Sandomierzu cena giełdowa niezbyt wysoka jak widzę na stronie internetowej. Sprzedajecie już a jesli tak to po ile ? Mam parę ton i jak zwykle dylemat co roku.

Pozdrowienia
cosford
Odp: CENY OWOCÓW orzecha laskowego [wiadomość #8766 (odpowiedź na #208) ] wto, 25 wrzesień 2007 20:59 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
toma3 jest aktualnie niedostępny toma3
Początkujący
witam,
Smile jak co roku ten sam dylemat - cena! Ja jeszcze nie sprzedaje bo walcze w sadzie - zbiory w pełni. Z obserwacji mysle ze cena bedzie bez zmian czyli cos miedzy 6-8 pln. Juz jakis czas temu ludzie zajmujacy sie bakaliami z importu powiedzieli, że jesli cena przekroczy ta granice to bardziej im sie opłaci sprowadzic orzecha z turcji czy chin...a jesli nie to beda kupowac polskiego ze wzgledu na to ze moga go kupic małymi partiami po kilka kilkanascie ton, a nie zaraz kilkaset na raz...jaka jest prawda? ktoz to wie...moze powie... Very Happy
pozdr
Odp: CENY OWOCÓW orzecha laskowego [wiadomość #9177 (odpowiedź na #8766) ] pią, 12 październik 2007 18:46 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Zaawansowany
ja zakończyłem sprzedaż sezon zakończony . Teraz porządki tj. cięcie które kończe także zostaje tylko herbicyd na zime.
Cena jak na ten sezon sadze że dobra wyszła mi 5,63 zł jak tam u Was ?

pozdrawiam Smile hanat.
Odp: CENY OWOCÓW orzecha laskowego [wiadomość #9207 (odpowiedź na #208) ] sob, 13 październik 2007 11:33 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
cosford jest aktualnie niedostępny cosford
Nowy
To naprawdę dobra cena jak na nasz region.
Moi stali odbiorcy coś w tym roku się nie spieszą i zastanawiam się czy nie szukać gdzie indziej. Orzechy są w bezpiecznym miejscu ale zbyt długie czekanie nie zawsze się opłaca. A przy ok 4 tonach to już każde 10 gr swoje robi..
Odp: CENY OWOCÓW orzecha laskowego [wiadomość #10501 (odpowiedź na #208) ] pon, 17 grudzień 2007 14:15 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Czy ktoś orientuje sie jak wygląda cena łuskanych orzechów w obrocie "hurtowym"?
Odp: CENY OWOCÓW orzecha laskowego [wiadomość #10767 (odpowiedź na #208) ] sob, 05 styczeń 2008 22:16 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
kurcze ja dopiero teraz kończe sprzedaż orzecha. uffffff niech to szlag. wszyskie inne gotunki cena jak się patrzy u kiszka. takich cen to nie miałem nigdy. w najgorszym okresie zastoju małego żeniłem nawet po 4,2zł to po kosztach. duzo w tym roku wywoziłem po giełdach no i czasem było lepiej ale na czysto najlepsza cena to 6 zł i to dopiero pod koniec roku
oby coś się zmieniło. choć wątpię bo nasadzeń coraz więcej
Odp: CENY OWOCÓW orzecha laskowego [wiadomość #10768 (odpowiedź na #10767) ] sob, 05 styczeń 2008 22:48 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Zaawansowany
Cena za ostatni sezon to faktycznie Embarassed ale każdy rok będzie gorszy ! nasadzenia są ogromne ciekawy jestem jak wyglądają te karkulacje przy tych nakładach i kosztach w porównaniu do innych upraw ? ale każdy ponosi indywidułalnie
konsekfencje swych decyzji Very Happy jak widzicie dochodowość uprawy orzecha laskowego spada !? czy jest sens sadzenia lub powiększania nasadzeń orzecha ? opór cenowy jest i raczej będzie na granicy 5-6 zł przy rosnacych kosztach ...?
co sądzicie warto ?

pozdrawiam Smile hanat.
Następny wątek:Cena orzechów laskowych 2008 r
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]