użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Czereśnia » czereśnie po sadzie z wiśniowym
czereśnie po sadzie z wiśniowym [wiadomość #102558] czw, 27 czerwiec 2013 06:04 Przejdź do następnej wiadomości
Kusudama jest aktualnie niedostępny Kusudama
Początkujący
Witam
Mam do wyrwania wiśnie i chciałbym w to miejsce posadzić czereśnie.
Wiem że pestkowe po pestkowych nie bardzo chcą rosnąć a szkoda mi pola pod jabłonie. Miejsce na czereśnie jest idealne bo to działka na łagodnej skarpie wiślanej. Jak przygotować pole pod nowe nasadzenie i po jakim czasie od wyrwania wiśni sadzić czereśnie?
Z góry dziękuje za pomoc.
Odp: czereśnie po sadzie z wiśniowym [wiadomość #102564 (odpowiedź na #102558) ] czw, 27 czerwiec 2013 07:02 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Melolontha jest aktualnie niedostępny Melolontha
Maniak
Wskazana była by przynajmniej roczna przerwa na odpowiednie doprawienie gleby... Przygotowanie pola ? Temat zbyt obszerny, ale... Usunąć stare korzenie, odchwaścić, uzupełnić składniki, wzbogacić w próchnicę...Pozdrawiam !
Odp: czereśnie po sadzie z wiśniowym [wiadomość #102575 (odpowiedź na #102558) ] czw, 27 czerwiec 2013 10:27 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Kusudama jest aktualnie niedostępny Kusudama
Początkujący
Dzięki
Poprzedni wątek:Ogrodnica Niszczylistka - jaki preparat?
Następny wątek:komary w otoczeniu czereśni
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]