użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Wózki widłowe » Zakup wózka widłowego u pana Gajewskiego z Wodzicznej
Zakup wózka widłowego u pana Gajewskiego z Wodzicznej [wiadomość #80906] sob, 30 czerwiec 2012 05:43 Przejdź do następnej wiadomości
Piotr300 jest aktualnie niedostępny Piotr300
Początkujący
Witam. Koledzy co sądzicie o kupieniu wózka u pana Gajewskiego z Wodzicznej. Jak się sprawują zakupione wózki i co z naprawą jak się popsują. Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

[Uaktualnione dnia: sob, 30 czerwiec 2012 10:34] przez Moderatora

Odp: Zakup wózka widłowego Zakup wózka widłowego u pana Gajewskiego z Wodzicznej [wiadomość #80911 (odpowiedź na #80906) ] sob, 30 czerwiec 2012 09:12 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
OM4x4 jest aktualnie niedostępny OM4x4
Zaawansowany
KOLEGO NAJWAŻNIEJSZE JEST W JAKIM STANIE JEST WÓZEK PRZED REMONTEM I LAKIEREM. JAK BĘDZIESZ U PANA GAŁECKIEGO TO PODJEDŻ TEŻ DO PANA OMENA 2 KILQMETRY OD GAŁECKIEGO MIEJSCOWOŚĆ GÓRKI IZABELIN. ON TEŻ MA WÓZKI WIDŁOWE.

[Uaktualnione dnia: sob, 30 czerwiec 2012 10:34] przez Moderatora

Odp: Zakup wózka widłowego u pana Gajewskiego z Wodzicznej [wiadomość #80972 (odpowiedź na #80906) ] nie, 01 lipiec 2012 11:09 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
mlodysadow jest aktualnie niedostępny mlodysadow
Początkujący
ogólnie wszystko ok, nie miałem żadnych problemów z wózkiem od tego pana, a co do serwisu, to podobno różnie bywa, głównie w tej kwestii że droga mu się nieco wydłuża i dojechać nie może Razz ale raczej solidna firma Smile
Odp: Zakup wózka widłowego u pana Gajewskiego z Wodzicznej [wiadomość #101286 (odpowiedź na #80972) ] nie, 09 czerwiec 2013 21:00 Przejdź do poprzedniej wiadomości
tomsad jest aktualnie niedostępny tomsad
Nowy
Byłem u tego pana z prośbą o poradę w sprawie siłownika. Kiedy go grzecznie zapytałem czy mógłby spojrzeć na siłownik który miałem na samochodzie odparł że go to hu... obchodzi i do widzenia.

Pozostawiam bez komentarza.
Poprzedni wątek:wózek widłoowy na gaz?
Następny wątek:Suchedniów LPG
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]