użytkownik: Gość | logowanie
Strona główna » Forum Sadownicze Portalu - sadownictwo.com.pl » Wózki widłowe » Wózki widłowe - tematy połączone
Wózki widłowe - tematy połączone [wiadomość #1182] sob, 20 styczeń 2007 19:54 Przejdź do następnej wiadomości
kadlubix jest aktualnie niedostępny kadlubix
Początkujący
możecie sie podzielic z opiniami na temat wózków widłowych. Obecnie mam 20 letniego bułgara z 10 letnimi akumulatorami, podnosi tylko do 5 skrzyniopalety, jeździ po betonie i ubitym gruncie. Chciałbym go wymienic na jakiś nowszy typ,który podnosi wyżej,jakie macie doświadczenia z innymi wózkami
Odp: wózek widłowy [wiadomość #1232 (odpowiedź na #1182) ] pon, 22 styczeń 2007 22:33 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
rubinstar jest aktualnie niedostępny rubinstar
Nowy
Witam mam od miesiąca Linde 15 , 3-kołowy 1500kg udzwigu, maszt 5.2 metra i przy tej wysokości podnosi 1200kg, bateria nowa 1000aH, instalacja 24V ,napęd przód z tyłu koła bliżniacze. Wózek po remoncie i przegłądzie z gwarancją roczną . Jestem zadowolony.
Odp: wózek widłowy [wiadomość #1240 (odpowiedź na #1182) ] wto, 23 styczeń 2007 08:19 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
janek jest aktualnie niedostępny janek
Początkujący
kolego rubinstar, czy mógłbyś podzielić się informacjami np. cena tego wózka, rocznik, kto sprzedaje itp. pozdrwiam
Odp: wózek widłowy [wiadomość #1251 (odpowiedź na #1240) ] wto, 23 styczeń 2007 16:20 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
rubinstar jest aktualnie niedostępny rubinstar
Nowy
Wózek zakupiłem u P. Jarka Gałeckiego z Wodzicznej koło Mogielnicy. Wóżek kosztował mnie 27tyś zł. Do zakupu wózka u tego gościa zachęciło mnie to że posiada bardzo dużo wózków( kupujesz to co chcesz ,a nie to co chce Ci sprzedać). Problemem tylko był czas realizacji ,bowiem trwał prawie rok .to za sprawą dużej chęci kupowania wózków na SPO przez sadowników. W cenie wózka bateria około 8 tyś i gwarancja 2 tyś. Telefon do tego Pana to 692 608 714.
Odp: wózek widłowy [wiadomość #1310 (odpowiedź na #1251) ] śro, 24 styczeń 2007 19:49 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
kwiatsad jest aktualnie niedostępny kwiatsad
Zaawansowany
witam
Linde E-14 2003rok podnosi na 4,6m z przesówem bocznym ,podwójne koło z tyłu
kupiony w Linde Polska
cena około 40.000 netto
dali 9mies gwarancji

sprawdz ofertę w Linde u Pana Mariusza Banachowicza
tel 600 090 089 , można trafic dobry wózek
mój znajomy dał za taki nowy ponad 80,000 netto
zarówno ja jak i on jestesmy bardzo zadowoleni ,mój
miał 227h przebiegu i wyglądał jak nowy
generalnie na rynku używanych wózków elektrycznych jest niewiele, ja szukałem dosć długo .

pozdrawiam kwiatsad
Odp: wózek widłowy [wiadomość #1333 (odpowiedź na #1182) ] czw, 25 styczeń 2007 17:52 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
kadlubix jest aktualnie niedostępny kadlubix
Początkujący
Na wystawie w Gromadzie były 4 firmy oferujące wózki widłowe, ceny nowego wózka u wszystkich to 18-20 tys Euro. Nowy to można kupic jak się załapie na fundusze unijne. Ciekawi mnie awaryjnośc tych wózków, ceny części zamiennych.
icon6.gif  Odp: wózek widłowy [wiadomość #1374 (odpowiedź na #1182) ] pią, 26 styczeń 2007 13:04 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
prymus jest aktualnie niedostępny prymus
Stały bywalec
Witam.
Ja też nabyłem wózek u J. Gałeckiego i jestem zadowolony, choć mam małe zastrzeżenia, ponieważ czekałem na serwis 1 tydzień na szczęście było już po sezonie, więc nie był mi aż tak potrzebny.
Pierwsza awaria dosyć drobna nastąpiła dopiero po 1,5 roku,więc myślę że dobrze robi. Polecam i pozdrawiam Cool .
Odp: wózek widłowy [wiadomość #1394 (odpowiedź na #1182) ] pią, 26 styczeń 2007 18:59 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Gosc jest aktualnie niedostępny Gosc
Maniak
jezeli bedziesz kupował wozek linde to nie kupuj na rozdzielaczach a nie na elektronice ,sama plyta kosztuje do niego 10 tys zł takze kup sobie troche starszy bez tej elekroniki i bedziesz zadowolony
Pozdrwiam
Wózki widłowe - opinie [wiadomość #2977 (odpowiedź na #1182) ] sob, 07 kwiecień 2007 15:44 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Pabel jest aktualnie niedostępny Pabel
Nowy
witam,
zastanawiam się nad zakupem wózka... Nie wiem tylko jakie źródło napędu wybrać: Elektryczny czy na gaz. Mam dwa wózki elektryczne, nasz suchedniowski i "bułgara". Słyszałem opinie że przy załadunku komory z kontrolowana atmosferą wózka spalinowego nie powinno się używać gdyż spaliny wpływają negatywnie na przechowywane owoce. W praktyce jednak się to nie sprawdza bo znajomy wózek na gaz ma i jabłka mu wychodzą takie jakie weszły Smile
No i cena... Wózek gazowy wyszedłby taniej niż elektryczny. Sam już nie wiem... Podzielcie się swoimi opiniami jeśli możecie...
Z góry dzieki za podpowiedzi.

Pozdrawiam
Odp: Jaki wózek widłowy wybrać... Gazowy czy elektryczny? [wiadomość #2993 (odpowiedź na #2977) ] nie, 08 kwiecień 2007 12:20 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
kamil26 jest aktualnie niedostępny kamil26
Nowy
witam ja też planuje zakup nowego wózka . będzie to zdecydowanie wózek elektryczny . mam problem z wyborem marki chyba będe wybierał pomiędzy still nissan junghenrich
Wózek widlowy joysticki [wiadomość #8062 (odpowiedź na #2977) ] sob, 01 wrzesień 2007 11:21 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
tadek217 jest aktualnie niedostępny tadek217
Nowy
Witam
Czy warto kupić wózek widłowy z joystickami?
Jak jest ich awaryjność?
Proszę o rade.
pozdrawiam:)
Odp: Wózek widlowy joysticki [wiadomość #8067 (odpowiedź na #8062) ] sob, 01 wrzesień 2007 12:50 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Sebastian jest aktualnie niedostępny Sebastian
Początkujący
witam Smile wczoraj przywieziono mi wózek i mialem brać z joystickami, lecz nie wziąłem ponieważ jak sie cos stanie to podobno jest drogie w naprawie mimo wszystko watpie zeby sie to często psuło. nie chcialem sie narazać na niepotrzebne koszty ale joystcki to bardzo wygodna sprawa Very Happy
Odp: Wózek widlowy joysticki [wiadomość #8069 (odpowiedź na #8062) ] sob, 01 wrzesień 2007 14:04 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Nowy
Sebastian
Jeśli mogę wiedzieć.Gdzie kupiłeś wózek widłowy? Za ile? Czy jest elektryczny? Jakie marki i model? jak wysokość podnoszenia? Sam zamierzam kupić wózek elektryczny linde.
Odp: Wózek widlowy joysticki [wiadomość #8077 (odpowiedź na #8069) ] sob, 01 wrzesień 2007 17:25 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Sebastian jest aktualnie niedostępny Sebastian
Początkujący
wózek kupiłem w Wodzicznej koło grójca sporo sadowników ma od niego wózki i sobie bardzo je chwalą. Kupiłem elektryczny linde e14 maszt 480cm podnosi na 7 skrzyniopalet wyszedł mnie 27 tysiecy. miałem wziąść z joystickami ale powiedzial mi ze jak sie cos stanie to plytka do niego kosztuje 2 tysiace Euro a jest ich az 5 w wozku troche mnie to wystraszyło. Ale sprzedawca bardzo konkretny i posiada dużo wozkow do wyboru Smile . Tadek a Ciebie jaki wozek interesuje??
Odp: Wózek widlowy joysticki [wiadomość #8079 (odpowiedź na #8062) ] sob, 01 wrzesień 2007 17:35 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Nowy
U tego pana byłem. Mieszkam blisko tego pana (ok.7km).Mi też podoba duży wybór. Interesuje mnie linde elektryczny nie wiem jeszcze jaki model maszt triplex (niski wjazd do chłodni Crying or Very Sad ) 6m.
Odp: Wózek widlowy joysticki [wiadomość #8121 (odpowiedź na #8079) ] pon, 03 wrzesień 2007 10:05 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Witam,
Pracuje w dużej firmie gdzie były wózki z joystikiem i przez kilka lat na kilkanoście wózków STILL była tylko
prawdopodobie tylko 1 awaria joystika.
Dodam tylko że te wózki pracują po 20h/dobę, więc wszystko mówi za się siebie.

Pozdrawiam
Odp: Wózek widlowy joysticki [wiadomość #8247 (odpowiedź na #8121) ] pią, 07 wrzesień 2007 16:00 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Nowy
Witam Smile
Zastanawiam sie jeszcze nad obrotnicą.
Chciałbym wiedzieć. Ile kosztuje? Czy skrzynie się nie "rozlezą"?
Pozdrawiam Smile
Odp: Jaki wózek widłowy wybrać... Gazowy czy elektryczny? [wiadomość #9280 (odpowiedź na #2977) ] wto, 16 październik 2007 19:14 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Gość
witam
mam podobny problem,jaki wózek gazowy czy elektryczny do chłodni??może ktoś podpowie.
Odp: Jaki wózek widłowy wybrać... Gazowy czy elektryczny? [wiadomość #9281 (odpowiedź na #2977) ] wto, 16 październik 2007 19:28 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Nowy
witam Smile
Ja bym radził elektryczny.
Nie ma problemów z rozruchem ( różnie może bywać z tym )
Częste uruchomianie silnika ( niszczenie wieńca, rozrusznika )
ale jednak chyba śmierdzi i do otrucia łatwo spalinami Rolling Eyes .
Gdy byłem w hurtowni używanych wózków, gdy został silnik gazowy uruchomiony strasznie było czuć ( było to pod gołym niebem )
Twój wybór.
pozdrawiam Smile
Odp: Jaki wózek widłowy wybrać... Gazowy czy elektryczny? [wiadomość #9287 (odpowiedź na #2977) ] wto, 16 październik 2007 21:54 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
blufut jest aktualnie niedostępny blufut
Zaawansowany
W te wakacji pracowałem w przetwórni rybnej na północy Norwegii i pracowałem tam wózkami marki still, jungeinrich (elektryczne) oraz spalinowym Mitsubishi. Jakby ktoś chciał się czegoś o nich dowiedzieć to pytać .
Odp: Jaki wózek widłowy wybrać... Gazowy czy elektryczny? [wiadomość #9454 (odpowiedź na #2977) ] wto, 23 październik 2007 15:10 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
jacek55 jest aktualnie niedostępny jacek55
Zaawansowany
hmm...witam wszystkich zakłopotanych zakupem wózka wodłowego Very Happy
Ja posiadam 3 wózki widłowe marki Toyota wszystkie sa na gaz.wozki sa z róznych seri jeden seri 4 drugi seri 6 i najnowszy jaki wyszedł obecnie to seria 8 na jego temat nic nie powiem bo jescze jak narazie nie można go bylo sprawdzić bo niema jak jesteśmy po zbiorach wkońcu.Co do tego ze one są na gaz to nie występują z nimi zadne problemy niema kłopotu z odpaleniem itp. sa to wózki bardzo zwrotne jednym mogę normalnie jezdzic po sadzie Very Happy.Co do wózków elektrycznych niewiem nic bo nie posiadam ale nie kupił bym takiego wózka ze wzgledu np.jak mi braknie gazu w wózku to przełaczam na benzyne i jade dalej niewiem jak to jest wyglada w wózkach elektrycznych jak mi braknie energi to co dalej??
pozdrawiam
Odp: Jaki wózek widłowy wybrać... Gazowy czy elektryczny? [wiadomość #9457 (odpowiedź na #2977) ] wto, 23 październik 2007 16:50 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
fruity81 jest aktualnie niedostępny fruity81
Maniak
Witam ,bardzo chętnie usłyszałbym opinie użytkowników wózków zasilanych LPG które pracują w pomieszczeniach.Znam wady wózków elektrycznych ponieważ trochę na nich pracowałem.Podstawową wadą jest krótki zasięg(baterie muszą byc w bardzo dobrym stanie,co jest rzadkością na rynku wtórnym) . Kolejna wada to mała moc wózka, przez co zdecydowanie odpada jazda po terenie.Natomiast największą wadą wózka zasilanego LPG to chyba zapach spalin.
Odp: Jaki wózek widłowy wybrać... Gazowy czy elektryczny? [wiadomość #9469 (odpowiedź na #2977) ] wto, 23 październik 2007 20:29 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
jacek55 jest aktualnie niedostępny jacek55
Zaawansowany
z wózkiem na gaz w pomieszczeniach jest tak kurzy sie to po pierwsze Evil or Very Mad a z tym wstretnym zapachem to roznie jest odczuwalny jest wtedy gdy masz szczelne pomiesczenie gdzie tym wózkiem jezdzisz np.pakownia bo w chłodni to normalne...ale ja i tak nigdy nie kupiłbym wózka elektrycznego...
pozdrawiam Very Happy
Odp: Jaki wózek widłowy wybrać... Gazowy czy elektryczny? [wiadomość #9472 (odpowiedź na #2977) ] wto, 23 październik 2007 21:09 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Niektóre wypowiedzi o zastosowaniu wózków spalinowych w przechowalniach mnie zaskakuja i stad moje pytanie do uzytkowników takich wózków.

W jaki sposób radzicie sobie ze spalinami które wydziela wózek zwlaszcza w okresie zimowym kiedy to wietrzenie pomieszczen jest utrudnione ze wzgledu na np. duzy mróz?
I nie chodzi mi tu o smród tylko o CO2 lub CO a jak wiadomo to drugie zabija.

pozdrawiam
Odp: Jaki wózek widłowy wybrać... Gazowy czy elektryczny? [wiadomość #9545 (odpowiedź na #2977) ] czw, 25 październik 2007 20:27 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Gość
Jeśli chcesz jeździc wózkiem po przechowalni to tylko ELEKTRYCZNY. W spalinach produkowanych przez wózki gazowe oprócz CO i CO2 jest jeszcze ETYLEN którego przecież nie lubimy.
Nie może byc tak że usuwamy etylen z komór a później jeździmy sobie wózkiem spalinowym.
Odp: Wózek widlowy joysticki [wiadomość #11150 (odpowiedź na #8062) ] pon, 21 styczeń 2008 11:13 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
kamcio87 jest aktualnie niedostępny kamcio87
Początkujący
Witam
Posiadam obrotnice do skrzyniopalet jakiejś francuskiej firmy i w tym sezonie sprawdziała sie w 100% żadnej pracy przy zwożeniu przemysłu a pozatym zawsze można podnieść skrzyniopalete. W tym sezonie wysypałem nią około 50ton jabłek na samochód na polu. Skrzynki to juz przeszłość. Ja za swoją zapłacilem niecałe 6 tyś. zł. Słyszałem ostatnio że za tyle samo można kupić obrotnice z przesówem bocznym. Co do skrzyiopalet to powiem że jak ktoś umie odpowiednio szeroko ustawić widły żeby skrzyniopaleta nie jeździla po nich to nie ma obawy, ale polecam brać mocniejsze na wszelki wypadek. Jeśli chodzi o joystiki to mam od roku wuzek Caterpilar 1.8t z owym sterowaniem i usze przyznać że jest naprawde wygodne precyzja sterowani jest nieporównywalna z normalnym rozdzielaczem. Bardzo polecam takie rozwiazanie a jedyne co sie może zpesuć to joystik ale to nic skomplikowanego przynajmniej u mnie...
icon14.gif  Odp: Jaki wózek widłowy wybrać... Gazowy czy elektryczny? [wiadomość #12987 (odpowiedź na #9545) ] pią, 28 marzec 2008 23:26 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
robert71 jest aktualnie niedostępny robert71
Nowy
a do tego jeszcze chłodnice ulegają przyśpieszonemu zniszczeniu nie wspominając o większej osuszce spowodowanej nalotem a co za tym idzie gorszą wymianą ciepła
Odp: Wózki widłowe - opinie [wiadomość #15755 (odpowiedź na #1182) ] czw, 29 maj 2008 14:16 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
rikodk jest aktualnie niedostępny rikodk
Początkujący
Witam, posiada ktoś może oryginalny szablon na wózek elektryczny suchedniów ww1206, głównie chodzi mi o napis "SUCHEDNIÓW" pozdrawiam
Odp: Wózki widłowe - opinie [wiadomość #16473 (odpowiedź na #1182) ] nie, 15 czerwiec 2008 22:30 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
tomaszk123 jest aktualnie niedostępny tomaszk123
Maniak
posiada ktoś wózek widłowy NISSAN 15 trzykołowy elektryczny? przymierzam sie do zakupu rocznik 98. maszt 4,4 triplex wolny skok wideł. ma ktoś jakies doświadczenia i opinie odnośnie tych wózków??
Odp: wózek widłowy [wiadomość #19408 (odpowiedź na #1374) ] śro, 01 październik 2008 22:50 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
kwiatek jest aktualnie niedostępny kwiatek
Nowy
Jeśli chodzi o Gałeckiego, to nie tylko moja opinia, ale z tym człowiekiem nie da się dogadać, bo robi łaskę, że rozmawia odpowiadając na pytania z wielkiej łaski, a przy okazji choć byś miał 80 lat i więcej to by rozmawiał na ty. Na serwis zaś można też czekać i 3 miesiące i to jeszcze z wielkiej łaski. Nie polecam go- i nie z uprzedzenia własnego ale już wiele osób na nim się "przejechało".
Odp: Wózki widłowe - opinie [wiadomość #21436 (odpowiedź na #1182) ] wto, 23 grudzień 2008 19:58 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
Witam
Jakie macie wskazania voltomierza i amperomierza przy ładowaniu baterii w wózku widłowym bo mam chyba problem z moim prostownikim ponieważ nie doładowuje barerii do oporu.
bateria - 24V
ładowanie według mojego prostawnika jeżeli bateria była rozładowana do końca to:
24V i 20A

Pozdrawiam
Odp: Wózki widłowe - opinie [wiadomość #21439 (odpowiedź na #1182) ] wto, 23 grudzień 2008 23:04 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
folti jest aktualnie niedostępny folti
Początkujący
Cytuj:

Jeśli chodzi o Gałeckiego, to nie tylko moja opinia, ale ...
NIestety w pełni potwierdzam powyższą opinię. Wszystko jest fajnie do momentu gdy sprzeda ci wózek . Póżniej w razie awarii zaczynają się kłopoty. Gościu robi łaskę , że przyjedzie po 2 tygodniach ( w sezonie !) do naprawy gwarancyjnej . Nawiasem mówiąc za gwarancję 6 miesięczną trzeba słono dopłacić do wózka . Jeśli jest po gwarancji to o odpłatnej naprawie wózka kupionego u wspomnianego osobnika można zapomnieć - za nic nie przyjedzie . I tak jak opisał to kolega kwiatek chamstwo i prostota wylewa się z niego uszami.
Stanowczo odradzam kupno u tego "pana" - szkoda nerwów .
Odp: Wózki widłowe - opinie [wiadomość #21453 (odpowiedź na #1182) ] czw, 25 grudzień 2008 15:35 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
czy posiada ktos wozek marki BT cesab ?? jesli tak to jak sie on sprawuje i czy jest dobry??
Razz
Odp: Wózki widłowe - opinie [wiadomość #21869 (odpowiedź na #21453) ] nie, 18 styczeń 2009 19:14 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
ulenka jest aktualnie niedostępny ulenka
Nowy
Czy ktoś użytkuje Hystera? i co może powiedzieć na jego temat.
A propos sprzedawców wózków:pan Tysa z Sandomierza też do solidnych nie należy,umawia się nie dotrzymuje słowa,bierze zliczkę,nie wywiązuje się z dostawy i nie oddaje zaliczki!!!!!
Odp: Wózki widłowe - opinie [wiadomość #21975 (odpowiedź na #1182) ] czw, 22 styczeń 2009 20:02 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
kwiatsad jest aktualnie niedostępny kwiatsad
Zaawansowany
witam
UWAGA NA LINDE E14 , BARDZO DROGA ELEKTRONIKA !!!!
BARDZO DUŻA AWARYJNOŚCI MODUŁÓW STERUJĄCYCH !!!!
Odp: Wózki widłowe - opinie [wiadomość #22086 (odpowiedź na #21975) ] pon, 26 styczeń 2009 18:05 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maciek85 jest aktualnie niedostępny Maciek85
Stały bywalec
kwiatsad napisał(a) dnia czw, 22 styczeń 2009 08:02

witam
UWAGA NA LINDE E14 , BARDZO DROGA ELEKTRONIKA !!!!
BARDZO DUŻA AWARYJNOŚCI MODUŁÓW STERUJĄCYCH !!!!

Możesz coś więcej powiedzieć na ten temat? Dotyczy to serii 386?
Odp: Wózki widłowe - opinie [wiadomość #22102 (odpowiedź na #1182) ] wto, 27 styczeń 2009 16:04 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
do ulenka Pan Tysa z Romanówki nie z Sandomierza w Sandomierzu ma punkt sprzedaży. Nie kupowałem u niego choć miałem zamiar -ale po rozmowie z nim i jego podejściu do klienta zrezygnowałem. I czas pokazał że dobrze zrobiłem - dużo ludzi narzeka na tego sprzedawcę i na sprzęt jaki oferuje.
Odp: Wózki widłowe - opinie [wiadomość #22104 (odpowiedź na #1182) ] wto, 27 styczeń 2009 17:12 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
kuki125 jest aktualnie niedostępny kuki125
Zaawansowany
Ja mam sprzet od ww.pana od ponad roku i narazie nie narzekam choc musialem troche pogrzebac przy wozku i navet troche dolożyć do niego ale wkacu to nie sa wozki nowe tylko uzywane.
Odp: Wózki widłowe - opinie [wiadomość #22122 (odpowiedź na #1182) ] śro, 28 styczeń 2009 10:27 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maniak
kuki125-przyjezdżasz do gościa i widzisz wózki na placu, oglądasz je zauważasz jakieś szczegóły. ale nic nie kupujesz bo żaden wózek według twojej opini nie spełnia twoich oczekiwań. to za niski maszt, to brak przesuwu, nie ten kolor itp. pytasz kiedy będzie dostawa- odpowiedz: tego i tego dnia. przyjeżdżasz w wyznaczony dzień. fakt coś się zmieniło ubyło parę wózków(myślisz towar zchodzi trzeba szybko się decydować bo ktoś nas może ubiec w zakupie). zaczyna sie ściąganie wózków- jakie jest twoje zdiwienie bo widzisz kilka wózków które już wcześniej oglądałeś u tego Pana na placu.na pytanie czy to świeża dostawa - odpowiedż: tak dziś w nocy przyjechały nie zdążyliśmy jeszcze ich rozładować. czy to myk czysto marketingowy - czy też drwina i bezczelne postępowanie wobec klientów...??? serwis jest do momentu zakupu wózka a dalej radż sobie sam- opinie znajomych którzy kupili u niego wózki. zadatek- oczywiście wręcz wskazany. tylko nie licz- (że nawet tego samego dnia gdybyś się rozmyślił) -zostanie ci on zwrócony. -
Odp: Wózki widłowe - opinie [wiadomość #22134 (odpowiedź na #1182) ] śro, 28 styczeń 2009 21:28 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do poprzedniej wiadomości
kuki125 jest aktualnie niedostępny kuki125
Zaawansowany
Możliwe. Mozna powiedzieć ze mialem szczescie poniewaz gdy postanowilem zakupic wozek (elektryczny tylko i wylacznie) to podjechalem do goscia (jeszcze nie mial wozków kolo targowicy tylko w Romanowce) Fakt nie mial za duzo tych wózków ale mi pasowly trzy jego wózki i zdecydowalem sie wkacu na jeden to zadatek to i to przy nim zamontować i przywozic. po okolo tygodniu mialem wózek w domu choc ladowarke na nastempny tydzien dopiero Confused . a z jego serwisu tez nie bylem zadowolony nawet im sie wężów nie chcialo dokrecic przy przesówie bocznym (fakt ze w miejscu malo dostempnym bo te dobrze dostempne to ok. ale w kacu to serwis Laughing)
Poprzedni wątek: Bułgar E 602
Następny wątek:Toyota błąd C0
Idź do forum:

[ RSS (XML) ] [ ]